dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

764 000 zł46 m² 16 609 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 2 osobnymi kawalerkami - 2-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 23,05 m2 - Kawalerka 2 - 16,55 m2 - Przedpokój - 6,34 m2 Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 399 000 zł159 m² 8 822,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 813 m²

Nowa oferta! Prezentuję Państwu na sprzedaż piękny, nowy dom wolnostojący, znajdujący się w miejscowości Ligota Wielka - zaledwie 6 minut samochodem od Oleśnicy! Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dziien dobry, do zaoferowania mieszkanie w dobrej lokolizacji na nowych Zernikach Zalety mieszkania: duzy salon z aneksem kuchennym mieszkanie z balkonem kuchnia z zabudową i agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Trzebnica,dolnośląskie

799 000 zł182 m² 4 401,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem i ogrodem o powierzchni użytkowej 181.51 m2 , położony na działce o powierzchni 662m2. Lokalizacja; trzebnica. Cena 799.000zł OPIS DOMU. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Słoneczna

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

202 250 zł1 936 m² 104,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż przepiękna, panoramiczna działka budowlana w Ludwikowicach Kłodzkich, gmina Nowa Ruda. Prowizję Pośrednika pokrywa Sprzedający! Działka o łącznej powierzchni pow. 1 936 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł390 m² 8 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Przedmiotem oferty jest stylowa willa z poprzedniego stulecia położona na osiedlu Karłowice. Dom o powierzchni użytkowej 192,50 mkw. ( całkowita około 390 mkw.) , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

774 439 zł45 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

574 999 zł60 m² 9 615,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Kamieńskiego, wrocław (poświętne) Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Witosa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

199 000 zł835 m² 238,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Zjazd z drogi głównej zrobiony a droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rokitki

Rokitki,dolnośląskie

270 000 zł71 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Rokitkach. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, blisko las oraz jezioro, które przyciąga wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Wielkopolskich

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł67 m² 8 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Firma Kompas Nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Nadodrza przy Placu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

699 900 zł55 m² 12 702,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dwustronne rozkładowe funkcjonalne trzypokojowe mieszanie z osobną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji. blisko do centrum-Barbara Kwiatkowska licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

800 000 zł130 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m z dodatkowym poddaszem użytkowym ok. 56 m , oraz ogrodem 160 m2, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł90 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż słoneczne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88,8m2. Nieruchomość składa się z: - salonu, - trzech sypialni, - funkcjonalnego przedpokoju, - osobnej kuchni - dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wierzbice,dolnośląskie

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1500 m2 , położoną w urokliwej miejscowości Wierzbice, w bliskim sąsiedztwie Kobierzyc i Wrocławia. Bez pcc! To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż trzypokojowe/dwupoziomowe mieszkanie w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Lokal na pierwszym poziomie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

389 920 zł25 m² 15 824,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: przestronne i stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z malowniczym widokiem na rzekę. Oferta, obok której nie sposób przejść obojętnie. Unikatowa nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Osiedle Rakownica

Jelenia Góra,dolnośląskie

669 000 zł58 m² 11 606,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo elegancki i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym tarasem [ok 30mm ] oraz prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 139 026 zł96 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jałowcowa

Chwałowice,dolnośląskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Chwałowicach - blisko lasu i miasta Na sprzedaż wyjątkowa 10 arowa działka budowlana w Chwałowicach, w otoczeniu pięknych terenów leśnych. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 40,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje bardzo ciekawe mieszkanie , położone na parterze kamienicy w niskiej zabudowie. Nieruchomość położona przy ul. Bardowskiego na pograniczu Starego Zdroju i Białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

522 000 zł120 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu Inwestycja Angel City w pobliżu Starego Miasta, na obrzeżach Przedmieścia Oławskiego przy ul. Walońskiej. Powierzchnia 30m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

142,86 zł/m²7 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem boksy biurowe ( 6 niezależnych boksów) w doskonałej lokalizacji przy ul. Krakowskiej 39b we Wrocławiu. Do wynajęcia 1 boks biurowy w lokalu usługowym na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł48 m² 14 526 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament z balkonem i garażem 7. piętro, widok na zieleń | Wrocław, przedmieście Oławskie Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament na 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł128 m² 4 843,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - 72,01 m2 powierzchni użytkowej + antresola 56 m2 + ogródek 40 m2 0% pcc, 0% prowizji! Możliwość zakupu również przez obcokrajowców Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

699 875 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,99 m, usytuowane na I piętrze inwestycji Południk 17. Ekspozycja północno-wschodnia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobrzeń,dolnośląskie

238 936 zł1 448 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1448m2 w miejscowości Dobrzeń gmina Dobroszyce, powiat Oleśnica. Działka numer 72/2 przy głównej drodze. W pobliżu działki znajduje się zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

448 000 zł36 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Nieruchomość położona jest w zadbanym budynku cechującym się niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 249 000 zł168 m² 7 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł46 m² 82,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu, przy ul. Tadeusza Kościuszki, dzielnica Stare Miasto, obszar Przedmieście Świdnickie. Mieszkanie o powierzchni 46,30 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu Parasol

Legnica,dolnośląskie

1 550 zł34 m² 45,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka Z balkonem piekary B, legnica Do wynajęcia komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 33,70 m , położona na 1 piętrze zadbanego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie położone w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Polnej. Mieszkanie o powierzchni 33 mkw składa się z: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

279 900 zł52 m² 5 382,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wombat nieruchomości prezentuje : wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Żarowa nowa atrakcyjna cena! 279 900zł do negocjacji Podstawowe informacje Lokalizacja: centrum Żarowa Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł55 m² 3 629,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwo lokal użytkowy w okolicach centrum Jeleniej Góry, przy ul. Chrobrego. Lokal usytuowany jest w wyremontowanej kamienicy, posiada osobne wejście od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2 pokoje lubin 2 pokojowe mieszkanie na drugim pietrze/blok 4p w Lubinie na ul. Księcia Ludwika o pow. 44,8m2 + piwnica + balkon. Mieszkanie w ykończone i wyposażone - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

598 000 zł47 m² 12 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowa inwstycja Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

875 000 zł96 m² 9 099,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 389 000 zł158 m² 8 809,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na Sprzedaż: skrajny Segment - Duży Ogród 460 m - gotowa inwestycja Metraż powierzchni użytkowej: 142,29 m Powierzchnia posadzki: 157,67 m Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej -.