dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sikorskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

679 000 zł100 m² 6 778,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Dwa niezależne lokale w centrum Szklarskiej Poręby - idealna inwestycja z wysoką stopą zwrotu Położona w samym sercu Szklarskiej Poręby , ta wyjątkowa nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł32 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowoczesną, w pełni umeblowaną kawalerkę położoną przy ul. Zarembowicza, tuż przy wrocławskim lotnisku - zaledwie 300 metrów w linii prostej od terminala. Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł43 m² 5 597,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie do remontu z bardzo ładnym widokiem na Podzamczu. Mieszkanie z potencjałem w dobrej cenie. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw., objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-tereny zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej. Za zgodne z planem uznaje się zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

540 000 zł77 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,4 m2 położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

949 000 zł85 m² 11 150,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Świetna lokalizacja! nowe budownictwo! bez czynszowy! Gorąco polecam dom położony w Kamieńcu Wrocławskim. Lokal o pow 85,11 mkw składa się z: parter - wiatrołap, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

555 555 zł120 m² 4 629,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Marzysz o nowym domu wolnostojącym? Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie przy Jana Pawła II centrum Wrocławia Apartament składa się z 2 sypialni,salonu kuchni wc, balkon Blok w winda Media miejskie Zapraszam serdecznie Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 892 zł39 m² 12 688 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39.32 m w cenie 498 892 zł. Idealne rozwiązanie dla osoby szukającej czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rakoszyce

Rakoszyce,dolnośląskie

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1300 m , położoną w urokliwej miejscowości Rakoszyce, w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej oraz z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł42 m² 18 011,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,53 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

682 006 zł52 m² 13 128,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! poprzednia cena 717 901 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

365 000 zł59 m² 6 169,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ulicy Masarskiej. Omawiane mieszkanie o powierzchni 59,16 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem - Granica Wrocławia ani pcc! Planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł68 m² 8 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem na Osiedlu Powstańców Śląskich (osiedle Południe) przy ul. Powstańców Śląskich 140. Informacje: powierzchnia: 68,26m Liczba pokoi: 2 (w księdze wieczystej), obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 699 000 zł175 m² 9 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Marzysz o spokojnym, a jednocześnie stylowym domu w otoczeniu natury, zaledwie kilka minut od Wrocławia? Ta unikalna nieruchomość w Brzeziej Łące to idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułtuska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł77 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu Borek. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł64 m² 7 138,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem gotowego do zamieszkania? Osiedle, które oferuje dostęp do pełnej infrastruktury to twój priorytet w poszukiwaniach? Zapraszam Cię do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

789 999 zł48 m² 16 454,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal położony jest w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pełczyce,dolnośląskie

979 000 zł123 m² 7 959,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Bez pcc , 0 % prowizji od kupującego Na sprzedaż - Nowoczesne domy w gminie Kobierzyce, blisko Wrocławia Przedstawiamy nowe osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowane zaledwie kilka kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe! wysoki standard pierwsze zasiedlenie! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Czernicy Mieszkanie o pow 52 mkw składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł32 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Daszyńskiego o powierzchni 31,50 m2, położona na szóstym piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skłodowskiej-Curie

Wołów,dolnośląskie

539 000 zł82 m² 6 546,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

tel. Na sprzedaż: przestronny dom w zabudowie szeregowej Lokalizacja: wołów/piotroniewice, ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych Cena: nowa cena - 539 000 pln (wcześniej 559 000 pln).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Dedala

Wrocław,dolnośląskie

60,26 zł/m²126 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Oława,dolnośląskie

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 64 m na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2008 roku z windą na Oławie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** rezerwacja*** Mieszkanie z całym wyposażeniem - dostępne od ręki! Tylko u nas - oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy atrakcyjne, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - 42 m , nowe budownictwo z 2024 roku Nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrocław - szczepin/stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

679 250 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze inwestycji Południk 17. Ekspozycja południowo-wschodnia zapewnia bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 009 000 zł79 m² 12 698,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz miejsce postojowe gratis Mieszkanie w kameralnym budynku.