dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, po termomodernizacji. W bloku nowa wina z poziomu "0". Lokal się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł61 m² 16 377 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dawno, dawno temu a właściwie całkiem niedawno, bo w 2023 roku, na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, powstało miejsce stworzone dla prawdziwych mieszczan. Takich, którzy wiedzą, że miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarska

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł33 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż Kawalerka inwestycyjna w Legnicy, ul. Żeglarska Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych części Legnicy przy ul. Żeglarskiej, tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł40 m² 13 638,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowe już tej jesieni. Idealne na start mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 800 zł30 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Mam do wynajęcia niezależny pokój 30m2 z osobnym wejściem, z osobistą łazienkę z prysznicem i aneksem kuchennym z wyposażeniem. Pokój umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

854 700 zł41 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opowieść o mieszkaniu, które tworzy codzienność Wrocław, apartamentowiec Drukarska 56 | 2 pokoje | 40,7 m | balkon | premium standard Wyobraź sobie poranek. Zaparzasz kawę w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 873 zł44 m² 11 825,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

1,43 zł/m²700 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocyjna cena 1 000 zł podczas okresu przygotowania lokalu do własnych potrzeb oraz indywidualnych ustaleń obu stron. Po adaptacji powierzchni będzie obowiązywał okres bezczynszowy. W galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reszelska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m , w zadbanym budynku mieszkalnym na Maślicach na ul. Reszelskiej. Mieszkanie jest bardzo jasne i funkcjonalne. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Wrocław,dolnośląskie

899 990 zł79 m² 11 343,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

810 000 zł170 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu w spokojnej okolicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Strzeszów,dolnośląskie

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę zakupu dużego, wygodnego mieszkania w miejscowości Strzeszów, gm. Wisznia Mała. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na wysokim parterze w niskim, 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

235 000 zł36 m² 6 588,17 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze wieżowca przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Nieruchomość o pow. 35,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Rakownica

Jelenia Góra,dolnośląskie

798 000 zł74 m² 10 805,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem i widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

412 000 zł33 m² 12 599,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

!rezerwacja! - jeśli masz obecnie na oku coś równie atrakcyjnego nie czekaj kupuj, a jeśli szukasz takiej oferty bądź zależy Ci na tej ofercie zapytaj o możliwości dla Ciebie. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja! Lokal użytkowy 10% taniej niż u dewelopera centrum Wrocławia Nowoczesny lokal 39 m z balkonem w prestiżowej lokalizacji Idealny pod kancelarię notarialną, prawną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

260 000 zł37 m² 6 976,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - 4 piętro - niski blok Legnica - ul. Jaworzyńska Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,27 m2, położone na 4 piętrze, w bloku przy ul. Jaworzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 400 000 zł136 m² 10 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gminie Kobierzyce Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować atrakcyjnie wykończony, nowoczesny dom położony w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł47 m² 10 471,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70 m , zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Kuźniki. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47 m² 11 603,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe mieszkanie - ulica Żelazna - okolice ulicy Grabiszyńskiej Polecam na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, jest bardzo dobrze doświetlona, widikowa. Do dyspozycji najemcy miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcjonalnie-250 zł). Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 278,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,11 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z 2006 roku przy ulicy Litewskiej. Budynek jest zadbany, z czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

1 248 000 zł91 m² 13 666,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji od kupującego/ bezpośrednio od dewelopera. Cena z 1,261 204 zł na 1,198 144 zł. Prezentacja w biurze sprzedaży na interaktywnej makiecie z widokami z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 053 300 zł133 m² 7 917,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Jeżeli masz dość miejskiego zgiełku a jednocześnie chcesz mieć Wrocław na wyciągnięcie ręki, ta oferta jest dla Ciebie! Dom o bardzo dobrej funkcji użytkowej i wystawach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

916 000 zł63 m² 14 614 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 23,79 m2, - kawalerka 2 - 19,03 m2, - kawalerka 3 - 15,61 m2, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zakończona*** oczekujemy na dokumenty * Spokojna okolica niższa cena! cena przed promocją 1100000 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

290 000 zł64 m² 4 552,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, położone na 7. piętrze budynku z nową windą. Zdjęcia prezentowane w ogłoszeniu to wizualizacje, pokazujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Domasław,dolnośląskie

1 170 000 zł145 m² 8 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*Dom po odbiorach, cicha i przyjemna uliczka, duża i urządzona działka *prowizję dla biura pokrywa Sprzedający Na sprzedaż funkcjonalny dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 145,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł64 m² 13 336,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe W cenie Narożne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Brzeg Dolny,dolnośląskie

479 000 zł60 m² 7 943,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 60,3 m , brzeg dolny, ul Odrodzenia Oferta na Wyłączność! Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Golfowa

Szczytna,dolnośląskie

435 000 zł1 473 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z rozpoczętą budową domu, położona w cichej okolicy zabudowy jednorodzinnej miejscowości Szczytna ( nowo powstajace osiedle) pomiędzy Polanicą a Dusznikami-zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na budowę! Zobacz osobiście wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - odbiór już w I kwartale 2026! Oferta bez prowizji! Pomogę również w uzyskaniu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł105 m² 10 914,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Został ostatni, najtańszy dom, gotowy już w czerwcu 2026. Prezentujemy komfortowe osiedle składające się z 13 domów bliźniaczych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Makowa

Krzyków,dolnośląskie

355 000 zł976 m² 363,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Krzyków przy ulicy Makowej 6. Nieruchomość składa się z działki 75/12 o powierzchni 826 m2 oraz przynależnego pasa zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

673 336 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,51 m zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, piękne, 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie blisko centrum Bolesławca! Jest to pierwszy najem lokalu po generalnym remoncie. Nieruchomość o powierzchni ok 60,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł84 m² 10 642,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja do 31.01. W pełni urządzone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Jest także jako opcja, zamiana na mniejsze z dopłatą. Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe, z 2.