dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 394 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 394 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł56 m² 10 420,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą komunikację z centrum, to mieszkanie zdecydowanie zasługuje na Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

756 000 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 m , położone w samym centrum miasta. Lokal składa się z trzech przestronnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

392 370 zł23 m² 17 059,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Bezpośrednia , Brak Podatku pcc 2% , Brak opłaty za pośrednictwo. Możliwość odliczenia vat 23%! Idealny lokal Pod inwestycję! cena netto : 319 000,00 zł + vat 23% = 392 370,00 zł brutto. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

878 055 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

587 140 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,88 m zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł27 m² 12 873,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Bardzo ładna kawalerka we Wrocławskim Parku Biznesu przy ulicy Bierutowskiej o powierzchni 26,8 m2. Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Trzebnica,dolnośląskie

1 177 000 zł125 m² 9 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowy dom w centrum Trzebnicy, w dzielnicy willowej Powierzchnia. 125 m + 23 m strych, garaż, miejsce parkingowe przed domem, słoneczny ogród. Rynek pierwotny 0% prowizji, sprzedaż: bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 141 420 zł74 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 149 999 zł45 m² 25 710 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków we Wrocławiu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego na 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

477 174 zł36 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,61 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

220 000 zł32 m² 6 811,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m, z oddzielną kuchnią i łazienką, zlokalizowane w kamienicy, zaledwie 400 metrów od legnickiego rynku przy ul Ścieginennego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Murarska

Legnica,dolnośląskie

55 zł/m²104 m² 5 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokale użytkowe znajdujące się w wyremontowanym budynku przy ulicy Murarskiej w centrum Legnicy. Budynek jest po kapitalnym remoncie, lokale w wysokim standardzie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

340 000 zł124 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom poniemiecki w Witoszowie Dolnym położony na działce o powierzchni 1042m2. Dom wolnostojący o powierzchni 124m2 do kapitalnego remontu (dach w dobrym stanie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

30 000 zł600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załącznik do zarządzenia nr 4/2026 Starosty Oleśnickiego z dnia 13 stycznia 2026 r. Wykaz Starosta Oleśnicki działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł55 m² 6 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie stanowiące odrębną nieruchomość, zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej, trzypiętrowej kamienicy przy ul. Wrocławskiej /okolice os.KOPERNIKA w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł60 m² 14 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, 60 m , ogródek około 40 m , druga część działki do zagospodarowania 30 m (np. warzywniak czy mały plac zabaw dla dzieci). Parter, niska zabudowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 300 zł42 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie 2 pokoje z bardzo dużym tarasem w nowym budynku przy ul. Kwiatowej w Lubinie Mieszkanie w pełni i komfortowo umeblowane. Lokal składa się z kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

249 900 zł36 m² 7 019,66 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice galerii cuprum Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,6m2 zlokalizowane na 7-piętrze w budynku Z windą. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Do każdego pomieszczenia osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł62 m² 14 471,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , zlokalizowane w budynku z 2008 roku - Rezydencji Tumskiej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 5,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 475 000 zł119 m² 12 395 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 118,98 m , położony na pierwszym piętrze budynku Apartamenty Piaskowa przy ulicy Rydgiera Ludwika. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie - Świdnica, os. Młodych. Oferta na wyłączność! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania Wrocław, ul. Krzywoustego Powierzchnia: 50 m Piętro: 3/5 (brak windy) Dostępne od: 8 grudnia Opis mieszkania: przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Steca

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł39 m² 12 880,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje na sprzedaż elegancki apartament dwupokojowy, usytuowany w pożądanej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich-Zdroju. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

538 990 zł40 m² 13 474,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/megainwestycja/forum muzyki/krupnicza/2pok.! Gotowiec inwestycyjny przy ul. Krupniczej 350 m od nfm Sprzedam w pełni wyposażony lokal przygotowany pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice,dolnośląskie

222 000 zł35 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż | 35,4 m | Parter | Loggia | Piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,4 m , położone na parterze niskiego, czteropiętrowego budynku. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

1 370 000 zł138 m² 9 910,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 138m2, znajdującym się w środkowym szeregu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł31 m² 3 171,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu? Mam dla Ciebie kawalerkę do remontu w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wołów

Wołów,dolnośląskie

14 500 000 zł3 069 m² 4 725 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny budynek handlowo-usługowy, z częścią biurową i socjalną, usytuowany w Wołowie, w dynamicznie rozwijającym się regionie. Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Borówkowa

Bogdaszowice,dolnośląskie

495 000 zł1 497 m² 330,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 497 m , z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 149 999 zł67 m² 17 138,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 67,06 m , położony w prestiżowej inwestycji atal Towers przy ul. Sikorskiego, w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł111 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Nowa cena - aż. 310 000 zł taniej. 111 m przestrzeni z potencjałem - kamienica w sercu Wrocławia Wrocław, ul. Traugutta 82 | 2 piętro | 2 balkony | Cena: 990 000 zł Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boleścin

Boleścin,dolnośląskie

1 350 000 zł234 m² 5 756,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

MS Opis: nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 234,5 m położony na działce 2100 m , w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Świdnicy. Idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

603 875 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja ograniczona czasowo! W ofercie 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 950 000 zł494 m² 3 949,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:278 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w samym sercu Świdnicy, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jawor,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 63,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I wygodne mieszkanie Z tarasem, miejsce W garażu podziemnym Do wynajęcia komfortowe, wygodne i przytulne mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wrocławska

Środa Śląska,dolnośląskie

2 300 zł49 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament z antresolą, wykończony w wysokim standardzie w nowym budynku z 2022 roku. Tylko 7 mieszkań na piętrze. Duży parking bezpośrednio pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł126 m² 6 084,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł41 m² 19 651,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż Stylowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem | ul. Madalińskiego, wrocław Osiedle Atal Wyjątkowa oferta mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub jako inwestycja! Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

829 899 zł54 m² 15 368,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 54m2, znajdującą się we Wrocławskim Rynku, w budynku z roku 1960. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

To propozycja dla osób, które szukają gotowej, dopracowanej przestrzeni w nowoczesnym budynku, bez konieczności kompromisów ani dodatkowych nakładów. Mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszów

Krzeszów,dolnośląskie

519 000 zł380 m² 1 365,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego się w urokliwej miejscowości na Dolnym Śląsku, w Krzeszowie. Na I kondygnacji w przyziemiu z osobnym wejściem do.