dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy przy cichej uliczce na Wrocławskim Nadodrzu. Mieszkanie składa się z dwóch wyłożonych parkietem pokoi o wymiarach 3.3 x 5.7 m i 3.4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

1 309 565 zł90 m² 14 550,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ten komfortowy dom na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania z widokiem? Cenisz sobie spokój? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu Adres: ul. Juszczaka (stabłowice), wrocław Cena: 529.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł49 m² 12 576,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rozkładowe świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Krośnieńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłosza

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł38 m² 5 573,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis główny Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m położone w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Nieruchomość znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 261 271 zł91 m² 13 810 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Przestronne mieszkanie dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

840 000 zł105 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom bliźniak w Złotoryi w super lokalizacji! Prezentujemy ofertę sprzedaży domu bliźniaczego, usytuowanego na atrakcyjnej działce w Złotoryi w okolicy ul. Śląskiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Legnica,dolnośląskie

340 000 zł76 m² 4 456,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 76,3 m2 usytuowane jest na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domeyki

Jelenia Góra,dolnośląskie

355 000 zł73 m² 4 849,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Biuro nieruchomości Team4home oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny, który z powodzeniem można nazwać połówką domu. Nieruchomość położona jest przy ulicy Domeyki w Sobieszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł59 m² 10 254,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w Śródmieściu we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z aneksem, łazienki i przedpokoju. Jest gotowe do zamieszkania, posiada piwnicę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janickiego

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowo wykończony apartament o powierzchni 38 m , położony na 2 piętrze inwestycji Bernardyńska przy Parku Słowackiego, w centrum Wrocławia. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł24 m² 14 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwie nowoczesne Kawalerki, obowiązkowy zakup dwóch kawalerek( na jednej kw) cena za 2 nieruchomości to 719 000 zł. Lokal mieszkalny , nieruchomość nie jest lokalem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

975 000 zł85 m² 11 455,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Świetna lokalizacja! nowe budownictwo! bez czynszowy! Gorąco polecam dom położony w Kamieńcu Wrocławskim. Lokal o pow 85,11 mkw składa się z: parter - wiatrołap, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

545 000 zł51 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane w centrum Kiełczowa. *Cicha i spokojna okolica, nowoczesny blok. *Gotowe do wprowadzenia. Metraż: 51m2 + balkon 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od stycznia 2026! Prezentujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe w miejscowości Obora, gm. Lubin. Bezczynszowe. Nieruchomość po generalnym remoncie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Lubin

Lubin,dolnośląskie

4 000 zł356 m² 11,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży w ramach Konkursu ofert organizowanego przez syndyka, jest prawo własności udziału w wysokości jedna trzecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domeyki

Jelenia Góra,dolnośląskie

355 000 zł73 m² 4 849,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Duża, jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m2na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

295 000 zł54 m² 5 473,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ul. Grodzkiej. Znakomita lokalizacja - blisko bazar, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanki autobusowe. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oława i okolice! Ruszamy z inwestycją deweloperską Gorąco polecam! stan premium "pod klucz" 1 610 000zł (8417,42zł/m2) nowy otok residence elegancja, technologia i komfort na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

360 000 zł59 m² 6 056,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z ogrzewaniem miejskim? Mam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość na Białym Kamieniu znajdujące się na 2 piętrze z windą. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł34 m² 16 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie centrum Wrocławia na Starym Mieście. Istnieje możliwość przerobienia na dwa pokoje. Stan dobry, oddzielna kuchnia i łazienka, plus piwnica. okna od podwórka. Adres: ok.100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł35 m² 16 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Angel River - Wrocław, ul. Walońska Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 34,67 m Piętro: 2 Widok: na zielone, ciche patio Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

744 674 zł63 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 790 000 zł236 m² 7 596,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego parterowy dom jednorodzinny, położony na zachodnich przedmieściach wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wińsko,dolnośląskie

149 000 zł62 m² 2 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 62 m , usytuowanego na parterze zadbanej, historycznej kamienicy w malowniczym Wińsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

2 049 999 zł207 m² 9 884,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Radomierzyce/ok.Kurpiów/Ołtaszyn/Bliźniak/premium/ogród/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł29 m² 26 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowy do odbioru, wykończony pod klucz, w wysokim standardzie, apartament z balkonem, gotowy do wprowadzenia. W apartamentowcu w centrum Wrocławia. Idealny na start albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Prusice,dolnośląskie

127 000 zł1 280 m² 99,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 położoną w malowniczej okolicy Prusic przy ulicy Pietrowickiej. Prusice, znane również jako "miasto Trzech Wież" to niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł17 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17 m , położona w nowym budynku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł61 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne 3 pokoje w Kamieńcu Wrocławskim. Balkon, kuchnia w zabudowie, poddasze i 2 miejsca parkingowe gratis! Idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

820 000 zł107 m² 7 661,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:356 m²

Bez prowizji I bez pcc Do sprzedaży jest połowa bliźniaka w nowym, kameralnym, zamkniętym osiedlu, położonym 22 km od Wrocławia. Powierzchnia całkowita domu wynosi 107,03 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

976 772 zł68 m² 14 415,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł52 m² 11 333,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe. Składające się z: trzech przyległych pokoi,kuchni, łazienki z wc,przedpokoju. Mieszkanie doskonale nadaje się do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł34 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Jedności Narodowej, inwestycja Browary Wrocławskie, tuż przy Mostach Warszawskich. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

850 zł14 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Brochow, ul. Koreanska. Wrocław. Prosze sprawdzic, dobry dojazd do centrum. Willa, ogrodek, grill, cisza spokoj. Pokoj 14m2 umeblowany. Internet. Dla osob bez nalogow. Bez zwierzat. Pracujące lub uczace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł83 m² 7 240,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna cena tylko do końca roku! gotowe! | ogródek! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kowary,dolnośląskie

1 700 zł39 m² 43,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości myhome poleca do wynajęcia mieszkanie w Kowarach przy ul. Matejki. Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w zadbanym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł54 m² 11 781,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe o powierzchni 53,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego (wielka płyta) z 1980 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł96 m² 11 447,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe, wysokie Mieszkanie 3-Pokojowe 96 m - Wrocław Centrum (ul. Boczna) | 3,10 m Wysokości | Blisko pkp/pks Cena: 1 099 000 zł Powierzchnia: 96 m Liczba pokoi: 3 Parter Czynsz: 340 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oleśnicka

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 000 000 zł320 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nieruchomość mieszkalno-usługowa na sprzedaz Ofertą sprzedaz y jest wyjątkową nieruchomość o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym, połoz ona w spokojnej i rozwijającej.