dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0% prowizji, bez podatku pcc Nowoczesny Dom Premium - Bliźniak z ogrodem, garażem i 2 miejscami postojowymi Cicha i zielona okolica, idealna dla rodzin i osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To 62-metrowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilczków,dolnośląskie

850 000 zł124 m² 6 875,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Cisza, zieleń i technologia - 35 minut od Wrocławia Z przyjemnością przedstawiam ofertę nowoczesnego domu dwulokalowego, położonego w Wilczkowie przy ul. Lisiej 1a i 1b (55-320) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 55 ma w samym centrum Wrocławia. 3 pokoje, oddzielna kuchnia, rozkładowe plus piwnica; mieszkanie na 4 piętrze z windą. Doskonała lokalizacja oraz pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 845 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

733 000 zł61 m² 11 996,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 364 000 zł99 m² 13 843,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 98,53m2 z dwoma balkonami i loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

3 500 zł80 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości przedstawia ofertę lokalu mieszkalnego w budynku wolnostojącym na osiedlu domów jednorodzinnych w Bolesławcu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wombat nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie do wynajęcia - Wrocław, ul. Kiełczowska | I piętro Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

986 000 zł66 m² 14 939,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,78 m , położone we Wrocławiu na Krzykach. To miejsce, które było ,a w zasadzie nadal jest domem dla rodziny aktualnych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 281 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe w pełni wyposażone + agd| 50m2 | Lokalizacja, tramwaj |w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania 2 pokoje na 10 piętrze. Sprzedaję mieszkanie, które urządzałem dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł52 m² 32,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej kamienicy w dogodnej lokalizacji Świdnicy , zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł51 m² 16 389 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne wnętrze z niesamowicie urokliwym widokiem w zaledwie 5 min od Rynku. Serce Przedmieścia Oławskiego, gdzie historia przenika w nowoczesność. Lokalizacja: ul. Walońska 9, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego - pokój z wyjściem na balkon - kuchnia - pokój - łazienka z wc - przedpokój Dodatkowo czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Nabycińskiej we Wrocławiu, w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perseusza

Głogów,dolnośląskie

195 000 zł44 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Kopernik - idealne do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 44 m położone jest na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miechowice Oławskie

Miechowice Oławskie,dolnośląskie

259 000 zł130 m² 1 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni około 130m2 z ogródkiem. Poniemiecki budynek z klimatem, po remoncie dachu. 5 minut samochodem jest Wiązów - są tam sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł64 m² 12 324,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż czteropokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone na cichym i zielonym osiedlu w okolicy ul. Legnickiej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pierstnica

Pierstnica,dolnośląskie

82 000 zł500 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na łonie natury. Ostoja Baryczy to miejsce usytuowane 13 km od Milicza, a 43 km od Wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Nieruchomość położona w środku lasu - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł68 m² 5 121,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Lokal handlowy o powierzchni 68,34 m2 położony w Rynku Lokal składa się z: - dużej sali ekspozycyjnej/ sprzedażowej - pomieszczenia biurowego - pomieszczenia magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

598 945 zł58 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (58,15 m2) z balkonem i dwoma miejscami postojowymi, zlokalizowane na pierwszym piętrze inwestycji deweloperaskiej w Siechnicach. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Legnica,dolnośląskie

570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 3-pokojowe dwustronne mieszkanie o pow. 72m.kw. położone na 3 piętrze budynku wielorodzinnego (3 piętrowego) na Piekarach B, w inwestycji "osiedle Sudeckie". Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

488 179 zł43 m² 11 459,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,60 m , zlokalizowanego na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł52 m² 11 781,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m2 z tarasem, na pierwszym piętrze kameralnego dwupiętrowego bloku, na wrocławskim Brochowie. Bez prowizji od klienta kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

417 000 zł38 m² 10 933,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w sercu Jeleniej Góry - inwestycja Nowa Młynówka Cena: 417 000 zł brutto | Powierzchnia: 38,14 m + balkon 4,20 m | 1. piętro z windą Cena tego konkretnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

805 585 zł57 m² 14 205,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

698 259 zł67 m² 10 404,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,11m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2-m piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: 3 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

683 000 zł43 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania jest komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Zakładowej na Promenadach Wrocławskich. Lokalizacja: promenady Wrocławskie to osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w Centrum. Wnętrze z duszą, jasne, wykończone w nowoczesnym stylu. Dużo przestrzeni do przechowywania rzeczy. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siechnice,dolnośląskie

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej! Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na wynajem w cichej i spokojnej okolicy. To nowoczesne osiedle w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

632 150 zł1 345 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1345 m , położoną w spokojnej części miasta Wrocław - Marszowice, przy ul. Wilkszyńskiej. To atrakcyjna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

760 000 zł81 m² 9 337,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! / prowizja 0% / 81,39m2 / wysoki standard / 3 pokoje + ogródek / Na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,39m2. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

912 066 zł64 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł55 m² 2 694,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 48,97m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Trzebnicka

Golędzinów,dolnośląskie

59,09 zł/m²330 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro znajduje się na 1 piętrze, dostępne są 2 wejścia, jedno z recepcji, jedno bezpośrednio z ulicy klatką schodową oraz jest winda. Parking firmowy dostępny jest z wieloma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kątowa

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu? Mam dla Ciebie ciekawą kawalerkę z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie usytuowane na Białym Kamieniu ulica.