dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

690 000 zł58,11 m² 11 185,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Prestige oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze kameralnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł84 m² 13 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż: 2-poziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym ogródkiem idealne dla rodziny pl/ua/ru Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 346 m² 95,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę położoną w zacisznym i malowniczym zakątku Jabłowa, w gminie Stare Bogaczowice. Działka budowlana o powierzchni 1346 m 2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, polecam działkę, na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 970 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 01 mn. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł300 m² 3 433,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom-pensjonat w sercu Cieplic, dzielnicy uzdrowiskowej Jeleniej Góry. Dom położony przy Parku Zdrojowym, blisko Term Cieplickich w otoczeniu sanatoriów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł209,96 m² 4 238,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom szeregowy skrajny z 3 garażami i dużym ogrodem - Wałbrzych, piaskowa Góra, tysiąclecia! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z garażem i ogrodem - centrum Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł67,82 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna oferta! Idealna dla rodzin z dziećmi dla par jak i pod inwestycję! Nowoczesne mieszkania i domy w zabudowie bliźniaczej, mieszkania willowe z ogrodem bądź balkonem, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł27,71 m² 18 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w prestiżowym kompleksie mieszkalnym w samym sercu Wrocławia, w okolicy rzeki i terenów spacerowych. Idealna propozycja inwestycyjna lub komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - działka budowlana Z pozwoleniem na dom mikrus 2` - jelenia góra, ul. Przeskok wybuduj dom jednorodzinny Z własną działką W cenie mieszkania na zabobrzu! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 163 zł70,21 m² 11 111,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na Wrocławskim Rynku, oferując malowniczy widok na ulicę Więzienną. Posiada atrakcyjny układ , które.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł15 899 m² 103,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłącznoć! do sprzedania działka budowlano/rolna O powierzchni 15899 mkw - gm. Wisznia mała - ozorowice. Atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 1,59 ha.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,60 m² 6 959,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, gorąco polecam Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł79,75 m² 8 652,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze nasłonecznione 3 pokojowe mieszkanie na Os. Piastowskim w Świebodzicach w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 79,75 mkw położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł176 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Sucha Górna powiat polkowicki. Na zagospodarowanej działce o powierzchni 35 ar znajduje się duży dom , 2 garaże , pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł72,01 m² 8 887,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Lutynia, zaledwie 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 154 m² 194,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 11,5 ara (1154 m2). Działka znajduje się 15 km od Wrocławia w urokliwej i spokojnej miejscowości Nowosielce. Nowosielce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł46 m² 6 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2. Oddzielna kuchnia z oknem, przedpokój, łazienka i dwa pokoje. Mieszkanie w centrum Wołowa w pobliżu przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

671 495 zł48,10 m² 13 960,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lux! / 2 Pok / Graniczna / Balkon. mieszkanie 2 pokojowe, pełen rozkład, zlokalizowane na inwestycji "osiedle Graniczna" LC Corp we Wrocławiu (muchobór Wielki - zachodnia część Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł46,99 m² 3 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,99 m , położone w świetnej lokalizacji - Nowa Ruda, ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 656 m² 105,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 2656 m2, położone w Nowiźnie na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka sprzedawana wraz z projektem,.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł78,91 m² 7 375,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa Zdrój al. Jana Pawła II Powierzchnia: 78,91 m.kw Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Czynsz: ok. 300 zł Media: woda, prąd, gaz Cena: 582 000 zł Opis: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Doradca klienta: kamil Morka tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu, na wrocławskich Kuźnikach.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Розмовляємо українською, російською та польською. Na sprzedaż lokal 52,5 m przy Reja świetne miejsce na własny biznes albo inwestycję Lokalizacja rog ulic.

Szczegóły ogłoszenia

787 150 zł60,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1900

3 pokoje | 60,55 m | Centrum | Kamienica z 1900 r. ogromny potencjał Przestronne, pełne światła mieszkanie w samym sercu Wrocławia. Wyjątkowa lokalizacja, wysoki standard kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł80,40 m² 7 823,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec prezentuje nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni 80,4 m (plus strych), zaprojektowane z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 124 m² 159,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: koncepcja deweloperska 5 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej | Gmina Oleśnica. Oferuję do sprzedaży gotową koncepcję biznesową zakładającą budowę 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł28,90 m² 10 207,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Do sprzedania pięknie urządzona kawalerka w centrum Wołowa o pow. użytkowej 28,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37,30 m² 14 450,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie u zbiegu ulic Szewskiej i Wita Stwosza na Starym Mieście we Wrocławiu Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,30 m2 w modernistycznym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł334 m² 7 482,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Komercyjny 334m2 w samym centrum w bliskim sąsiedztwie rynku. Idealne na biuro, szkołę lub hostel. Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 334m2, mieszczący się na 4 piętrze 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł128,48 m² 6 608,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja dwadzieścia pięć km od Wrocławia ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatny transport, piętnaście km do zjazdu na autostradę A4. Miejscowość posiadająca ponad 35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 537 zł37,64 m² 13 882,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w grudniu 2 - pokojowy lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł75 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowy apartament z prywatnym ogrodem - 75 m + miejsce postojowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 75 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 680 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ładną działkę budowlaną w kształcie prostokąta o powierzchni 1680m2 położoną w Mirosławicach gm. Sobótka. Ze względu na usytuowanie istnieje możliwość podzielenia jej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł114 m² 10 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Słoneczny skrajny szereg z czterema pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2024 roku! Garaż w bryle budynku 20.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł247 m² 2 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem w Raciborowicach Górnych. Do dyspozycji Nabywcy: przestronny salon połączony z nowoczesną kuchnią, toaleta, trzy sypialnie, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pakiet inwestycyjny 11 działek I Miłogostowice | Gmina Kunice | 1,0193 ha | Przy lesie | 799 000 zł Na sprzedaż kompleks 11 działek o łącznej powierzchni 1,0193 ha, położonych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij