dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wójcicka

Bystrzyca,dolnośląskie

185 000 zł998 m² 185,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bystrzyca, przy ul. Wójcickiej, w powiecie oławskim.Numer działki: 763/5 Działka o powierzchni 0,0998 ha (998 m) ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 200 zł120 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - lokal usługowy 120 m z parkingiem | Wrocław Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 120 m , składający się z dwóch kondygnacji: > I piętro: 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 790 000 zł600 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 199 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium ma przyjemność zaprezentować Państw Siedlisko Krasna w Górach Izerskich w Świeradowie Zdrój. Piękne miejsce wśród zieleni i natury bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 690 000 zł279 m² 6 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Wierzbna z pięknymi widokami położony na wzgórzu w okolicy lasu w cichym i spokojnym miejscu. Powierzchnia domu - 279m2 Działka - 1871m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 697 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,39m2 z balkonem o pow. 3,3m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 43,39m2 znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł300 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Budynek magazynowo- biurowy z bardzo dobrym dojazdem. Hala magazynowa z odrębną bramą ok 175 m2 3 pomieszczenia biurowe pomieszczenie ekspozycyjno-handlowe toaleta Media: prąd, siła, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł127 m² 7 769,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Syców,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na parterze, ok. 60 m - Syców, ul. Matejki. Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 60 m . Lokal jest gotowy do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

945 000 zł90 m² 10 552,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wygodny dom z garażem, kominkiem Wilkszyn, 2 km od północno-zachodniej granicy Wrocławia! Cena ważna do końca grudnia. Marzysz o własnej przestrzeni blisko natury, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł52 m² 12 579,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyremontowane, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,67 m , położone na trzecim piętrze kamienicy w centrum Wrocławia, tuż przy Renomie i pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł67 m² 8 478,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 63 ,83 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

539 000 zł112 m² 4 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne 4 pokoje w kamienicy | jasne, dwustronne mieszkanie Szukasz mieszkania z klimatem, przestrzenią i świetną lokalizacją? Ta oferta łączy urok kamienicy z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł42 m² 9 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wrocław, ul. Jedności Narodowej 164. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,5 m . Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowy Otok Residence, oława Dom Wolnostojący premium Powierzchnia ok. 193 m Stan deweloperski z możliwością wykończenia pod klucz w atrakcyjnej cenie! Elegancja. Technologia. Światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

994 999 zł105 m² 9 476 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 104,3 m2 (powierzchnia użytkowa 85 m2) położone na spokojnych i zielonych Maślicach we Wrocławiu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 238 000 zł92 m² 13 490,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

169 000 zł37 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Cenowa okazja! mieszkanie poniżej wartości rynkowej | centrum, sienkiewicza Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 36,9 m , którego największym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skalników

Czarny Bór,dolnośląskie

110 000 zł17 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę 17m Czarny Bór Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 17m , położona na parterze w spokojnej okolicy w Czarnym Borze. - po generalnym remoncie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

545 635 zł42 m² 13 028,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Szklarska Poręba,dolnośląskie

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: jednopoziomowy apartament numer 8 z oddzielną sypialnią, salonem i aneksem kuchennym Willa urnes, biała, resort Norweska Dolina, szklarska Poręba Marzysz o luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 489 999 zł252 m² 5 924,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom o powierzchni 251m usytuowany na zadbanej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł89 m² 11 910,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Idealna propozycja dla rodziny lub do dalszego wynajmu. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z całym Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Groblice

Groblice,dolnośląskie

227 470 zł898 m² 253,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną (3819 mkw). Położona w Groblicach w gminie Siechnice. Świetne połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

444 964 zł52 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nowy Dwór. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum - komunikacja miejska w każdym kierunku miasta, blisko obwodnica Wrocławia, niedaleko autostrada A8 i lotnisko. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 298 000 zł131 m² 9 899,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tereny nad Odrą * Realizacja Czerwiec Parter: -Przedpokój -salon z aneksem -wc -garaż Piętro: -Korytarz -schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Trzebnicka

Twardogóra,dolnośląskie

800 000 zł5 020 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka rzemieślnicza z rozpoczętą budową zakładu. Lokalizacja: twardogóra, ul. Trzebnicka 43 Na działce wszystkie media - prąd, woda, kanalizacja. Możliwość przyłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, ulica Gustawa Morcinka, 2 pokoje, 44m2, ip., balkon, 1500zł, świetna lokalizacja! Do wynajęcia funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, słoneczne mieszkanie ,z rozległymi widokami z okien, położone tuż przy granicy z Wałbrzychem. Dwa pokoje (przechodnie) ustawna duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł90 m² 6 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta deweloperska! Gotowy do odbioru Szereg Środkowy 5km od granic Wrocławia! Funkcjonalny układ budynku! Ogrzewanie podłogowe! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej/ segment środkowy/ działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 952,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Wojska Polskiego, głogów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

446 920 zł54 m² 8 320,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. I speak English - feel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie składające się z przedpokoju, z którego wchodzimy do łazienki z wc i otwartego salonu z aneksem kuchennym 26m, z którego przechodzimy do dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł62 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Bukowice,dolnośląskie

474 500 zł7 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej Zapraszam na prezentację dużej, wymiarowej działki (na płaskiej powierzchni), znajdującej się w miejscowości Bukowice (ok 10 km od Twardogóry, 19 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia zadbane, wyposażone mieszkanie położone w dzielnicy Podzamcze przy ulicy Senatorskiej. Lokal wolny od zaraz. Lokal stanie dobrym, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

719 000 zł110 m² 6 513,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Nadolicach Wielkich, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 4,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Byków,dolnośląskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:776 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 2 kondygnacyjny dom wolnostojący z 2000 roku o powierzchni użytkowej 269,20 m2. Nieruchomość jest położona w miejscowości Byków gm. Długołęka, 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zamienice

Zamienice,dolnośląskie

59 000 zł1 250 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż jedną z czterech działek budowlanych o pow. 1250 m2 usytuowaną w Zamienicach. Dogodna lokalizacja nieruchomości, usytuowana w pobliżu m.in. zabudowy.