dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł58 m² 4 614,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w centrum Wałbrzycha, ok. 150 metrów od uczelni Angelusa Silesiusa. Spokojne miejsce, blisko Rynek, sklepy. Budynek kilkurodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

569 000 zł132 m² 4 294,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Przytulnie wykończony 4-pok. dom, zlokalizowany na dużej działce w Oławie! Posiada 2 salony, ogród, balkon oraz garaż jednostanowiskowy w bryle budynku! Bez prowizji agencyjnej od zakupu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł49 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone w samym Centrum - na Rynku (bliżej Centrum się już nie da). |szczegóły nieruchomości| Pokoje zostaną umeblowane; pow. mieszkania 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł56 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już w zimie 2025! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł28 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Legnica,dolnośląskie

179 960 zł32 m² 5 623,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Drugi konkurs ofert na zakup lokalu mieszkalnego Legnica Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Anny J. osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

555 000 zł77 m² 7 189,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - cena niższa niż u dewelopera! 3 pokoje w stanie deweloperskim ul. Kochanowskiego - Lubin. Z możliwością dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

538 999 zł40 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forum muzyki/krupnicza/2pok.! Gotowiec inwestycyjny przy ul. Krupniczej 350 m od nfm Sprzedam w pełni wyposażony lokal przygotowany pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

876 894 zł75 m² 11 691,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 75 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Nowy Dwór,dolnośląskie

3 750 000 zł10 252 m² 365,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję działkę usługową zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowy Dwór pod Trzebnicą. Działka znajduję się tylko 1,5km od drogi S5, a także przy działce będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł183 m² 3 003,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Legnicy. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie spa. Idealnie nadaje się również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Sułów,dolnośląskie

749 000 zł250 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 768 m²

*** dom W sercu doliny baryczy *** *** położony wśród pól I lasów *** ***blisko rzeki barycz I młynówki*** *** idealny dla miłośników natury *** Podstawowe informacje: * lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 120 m , położony w pensjonacie w malowniczym Świeradowie-Zdroju to funkcjonalna przestrzeń, która doskonale sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę przytulne mieszkanie położone w samym sercu uzdrowiskowego Szczawna-Zdroju. Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

199 000 zł110 m² 1 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Sprzedany. Okolice Międzylesia. Na sprzedaż malowniczo położony poniemiecki budynek mieszkalny dwukondygnacyjny (do generalnego remontu) z przyległym podpiwniczonym budynkiem gospodarczym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe w Głuszycy. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cedrowa

Lubin,dolnośląskie

538 000 zł117 m² 4 613,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Witam w świecie wyjątkowej nieruchomości, gdzie techniczna perfekcja i funkcjonalność łączą się z doskonałym stylem i komfortem. Przedstawiam Państwu ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

89 866 zł941 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Masłowiec, oddalonej zaledwie 10 minut od Trzebnicy. Działki otoczone są zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

642 351 zł32 m² 20 187 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowoczesne mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 2- pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem / łazienka i aneks kuchenny / szafy i łóżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Tarninowie, przy ul. Złotoryjskiej, w okolicy ul. Asnyka. Mieszkanie jasne, słoneczne, rozkładowe. Trzy pokoje, osobna kuchnia, łazienka - 67 m2, piwnica. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł113 m² 10 610,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel: dwupoziomowe mieszkanie 7-pokojowe z dużym tarasem, garażem i widokiem na zieleń ul. Klimasa, wrocław 113 m pow. użytkowej / 140 m po podłodze | Cena: 1 199 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lisowice

Lisowice,dolnośląskie

655 900 zł110 m² 5 940,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Lisowice tuż pod Kątami Wrocławskimi Wyjątkowy dom dla Ciebie i Twojej rodziny w zabudowie bliźniaczej z dużą atrakcyjną działką położony tuż obok zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

556 579 zł43 m² 12 973,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,90 m usytuowane na 3 piętrze. Opis mieszkania: w przedpokoju miejsce na szafę w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Wąsosz,dolnośląskie

85 800 zł1 530 m² 56,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Wąsosz, zaledwie 15 minut jazdy od Rawicza. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do drogi ekspresowej S5 - tylko 10 minut samochodem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oława

Oława,dolnośląskie

25 000 zł800 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala przemysłowo-magazynowa z zapleczem biurowym zlokalizowana w Godzikowicach 55-200, w bezpośredniej bliskości Oławy oraz drogi krajowej 94. Obiekt świeżo oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 222 zł53 m² 8 313,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

139 000 zł43 m² 3 261,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz lokalu w świetnej cenie? L27 w Starej Cukrowni to 42,62 m funkcjonalnej przestrzeni z oddzielną kuchnią, przestronnym pokojem i wygodną łazienką. Cena? Tylko 139 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia owoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł98 m² 9 857,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Dom w zabudowie bliźniaczej z dostępem do komunikacji miejskiej, blisko wrocławskiej obwodnicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 40 m na Grabiszynku. Idealne do życia bądź inwestycji Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko wszystkiego, co potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kurowice

Kurowice,dolnośląskie

210 000 zł91 m² 2 372,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 90,62 m na sprzedaż idealny pod sklep, magazyn lub punkt usługowy Kurowice, gmina Jerzmanowa - przy głównej drodze Na sprzedaż oferujemy wolnostojący pawilon handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

2 065 600 zł5 164 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Mokronosie Dolnym gm. Kąty Wrocławskie blisko węzła aow - mokronos dolny. Działka o powierzchni 5164 mkw w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł66 m² 7 515,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży stylowe, eleganckie mieszkanie w centrum miasta wraz z pełnym umeblowaniem. Lokal położony w nowym budownictwie, składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

295 000 zł51 m² 5 807,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Fortecznej na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, centrum S1, szkoła, przedszkole. Lokal jednostronny w pełni rozkładowy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 244 280 zł121 m² 10 318,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż urokliwy dom szeregowy położony w Dobrzykowicach na ulicy Krótkiej, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Walim

Walim,dolnośląskie

159 000 zł2 943 m² 54,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Szukasz działki dla siebie i dla swojej rodziny w pięknym górskim otoczeniu? A może chcesz zainwestować i zająć się wynajmem krótkoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Środa Śląska,dolnośląskie

790 000 zł80 m² 9 912,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

MS Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą mieszkania w mieście, które ma wszystko? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego.