dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

43 000 zł20 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż duży garaż na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Obiekt znajduje się w murowanym ciągu garaży na ogrodzonym i zamykanym terenie. Łatwy wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

804 000 zł45 m² 17 815,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Odbierz swoje klucze już za 2 tygodnie! W ofercie pozostały ostatnie wolne mieszkania, gotowe od ręki! Nie czekaj - zadzwoń już dziś, a pomogę dobrać Ci mieszkanie spełniające Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł138 m² 5 063,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

0% prowizji od kupującego Przedstawiamy Państwu gotowe szeregi zlokalizowane Przy ul. Słowackiego 4 w Strudze. Oferta dotyczy środkowego wykończonego szeregu składającego się z : Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wygodnego 2 pokojowego mieszkania położonego przy ul. Zdrowej 22. Nieruchomość Serce mieszkania stanowi przestronna część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Malczyce,dolnośląskie

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Lokal w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł37 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 37,10 m2, w Lubinie w samym sercu miasta. Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu przy al. Niepodległości. Bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milikowice

Milikowice,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Milikowice, nieopodal Świdnicy. Nieruchomość oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł50 m² 17 017,40 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia widok na Odrę Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 49,89 m , położony na 5. piętrze w 18-piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

457 799 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15m2 położone w dzielnicy Śródmieście, na świeżo wyremontowanej ul. Pomorskiej. Super lokalizacja, 5 minut do Rynku, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

287 500 zł23 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najtaniej we Wrocławiu mikrokawalerka Kuźniki/inwestycja rynek pierwotny! Zamieszkaj w 2026 roku! Lokal będzie Zamieszkaj niedaleko terenów Zielonych / Park Tysiąclecia Na sprzedaż: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letnia

Głogów,dolnośląskie

785 000 zł128 m² 6 132,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w Głogowie przy ulicy Letniej! Ten przestronny budynek w zabudowie bliźniaczej to idealne miejsce dla rodziny poszukującej komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Osolin,dolnośląskie

154 000 zł1 437 m² 107,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane w Osolinie - tylko 8 minut od Obornik Śląskich! Nowo wykonana droga w cenie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł38 m² 17 219,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł48 m² 4 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Głogów, ul. Obrońców Pokoju Cena: 215.000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 47,5 m Piętro: 3/4 Lokalizacja: Głogów, ul. Obrońców Pokoju Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

495 000 zł60 m² 8 305,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zielonej, cichej okolicy idealne dla młodych i starszych. Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji. W pobliżu znajdują się park, las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje 80 m2 z garażem w nowym budynku na III piętrze, z windą , mieszkanie częściowo umeblowane. Łazienka z oknem, kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

279 000 zł38 m² 7 420,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na czwartym piętrze w bloku w okolicach Kochanowskiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł68 m² 13 252 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam na sprzedaż mieszkanie, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

819 900 zł69 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią i przynależną piwnicą w centrum Wrocławia. Dzięki lokalizacji, rozkładowi pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bema

Oleśnica,dolnośląskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 122 m²

**** Tylko w Home Brand! **** Wyjątkowy, sielankowy dom wolnostojący o pow. 220m2 zlokalizowany bezpośrednio w Oleśnicy! Nietuzinkowa nieruchomość z wieloma możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Stronie Śląskie,dolnośląskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali handlowo-usługowych w nowoczesnej Galerii Handlowej, zlokalizowanej w ścisłym centrum Stronia Śląskiego, przy ul. Zielonej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Turystyczna

Ściegny,dolnośląskie

296 100 zł846 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z widokiem na śnieżkę ścięgny / karpacz Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Ścięgnach, gmina Podgórzyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Postępu

Gądów,dolnośląskie

1 340 000 zł155 m² 8 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedaż na raty bez udziału banku Bezpośrednio, jasno i elastycznie - spłata rozłożona nawet na 10-15 lat. Dom dostępny od ręki. Podstawowe informacje: powierzchnia domu: 155 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1000-lecia

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

789 000 zł78 m² 10 081,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedany. Apartamament Z garażem. Na sprzedaż atrakcyjny, stylowo urządzony apartament w sercu Polanicy Zdrój. W skład nieruchomości wchodzą pokój z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Basztowa

Złotoryja,dolnośląskie

179 000 zł49 m² 3 659,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego usytuowanego w ścisłym centrum Złotoryi. Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja w centrum miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł24 m² 13 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwie nowoczesne Kawalerki, obowiązkowy zakup dwóch kawalerek( na jednej kw) cena za 2 nieruchomości to 658 000 zł. Lokal mieszkalny nieruchomość, nie jest lokalem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania! dwa osobne niezależne pokoje pełne umeblowanie! przyjemny balkon! cicha okolica komórka lokatorska spokojna okolica! ciche mieszkanie! przystanek tramwajowy, autobusowy minuta od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł29 m² 12 959,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Gotowe do zamieszkania | Stabłowice | winda | parking Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,55 m , położone na Stabłowicach - spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Wrocław,dolnośląskie

744 900 zł50 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m , które łączy w sobie to, czego każdy szuka: doskonałą lokalizację, przestrzeń, wygodę i nowoczesne rozwiązania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł46 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Piękne, umeblowane mieszkanie na osiedlu Olimpia Port! Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,5 m2, usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł37 m² 17 759,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogrody Hallera ul. Gen. J. Hallera 98

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Głogów,dolnośląskie

270 000 zł50 m² 5 378,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Głogów, kopernik, ul. Perseusza, 3 pokoje z balkonem, 270 000zł, sprzedaż Marzy Ci się przestronne lokum, w którym każdy ma miejsce dla siebie? Stawiasz na wygodę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prusa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 700 zł24 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie gotowe do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Prusa w Bolesławcu. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł55 m² 14 618,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 000 zł1 650 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:53

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Reprezentacyjna willa - potencjał inwestycyjny - unikat na rynku powierzchnia użytkowa budynku 1650m2 powierzchnia zabudowy 435,5m2 działka 3026 m rok budowy 1904 W najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł52 m² 10 514 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy przy ul. Roosevelta, lokal ma 52.31 m2 i znajduje się na 1 pietrze. Mieszkanie składa się z: 1) pokój: 22,56 m 2) pokój: 7,56m 3) kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

729 000 zł180 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu nowy, przytulny, drewniany dom położony w Miłkowie, zaledwie 5 km od centrum Karpacza Dom ma pow. 180m2, składa się z wiatrołapu, kotłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł84 m² 8 838,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

To mieszkanie łączy w sobie autentyczny klimat kamienicy, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Idealne, jeśli szukasz przestrzeni z duszą w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

409 999 zł41 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja-Krzyki-Inżynierska- 2pok.-balkon-piwnica Lokalizacja: Wrocław, ul. Inżynierska Powierzchnia: 41 m Piętro: parter z 4 Czynsz: ok. 500 zł Stan: do remontu Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Serdecznie polecam przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej, boczna Grabiszyńskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 720 zł32 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka w centrum miasta przy ulicy Prusa 15 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2. Piętro 4. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: okolica bogata.