dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

880 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

-50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca czerwca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia 1-2 osobowy pokój w sześciopokojowym mieszkaniu położonym w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

555 000 zł98 m² 5 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 019 zł68 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabornia

Zabornia,dolnośląskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Zaborni Twoje miejsce na wymarzony dom!marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Chocianów,dolnośląskie

465 000 zł141 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem 141 m w Chocianowie. Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w kameralnym budynku, które możesz urządzić po swojemu ta nieruchomość na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moskorzyn

Moskorzyn,dolnośląskie

380 000 zł84 m² 4 497,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:524 m²

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem Moskorzyn, gmina Polkowice Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dojazdem do Polkowic i pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

347 000 zł47 m² 7 351,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż przytulnie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m , zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji, przy ul. Topolowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł44 m² 14 162,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128-Serdeczne polecam Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł81 m² 7 265,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,21 m2, składające się z przestronnego salonu, kuchni, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karpacz,dolnośląskie

2 760 000 zł249 m² 11 084,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom premium w Karpaczu - sercu Karkonoszy To tutaj przyjeżdżają turyści z całej Polski aby móc spojrzeć na szczyt Śnieżki, ty możesz mieć ten widok każdego dnia! Prezentujemy dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z widokiem na Odrę zielono, spokojnie, a blisko centrum. Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z doskonałą komunikacją? To mieszkanie przy ul. Bydgoskiej spełni te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

760 zł12 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca czerwca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia pokój nr 1 w sześciopokojowym mieszkaniu przy ul. Dąbrowskiego 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

574 000 zł58 m² 9 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58m , położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Ignacego Prądzyńskiego w Świdnicy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jarzębinowa

Karwiany,dolnośląskie

860 000 zł96 m² 8 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Nieruchomość posiada powierzchnię 96 m2 z 4 wydzielonymi pokojami oraz ogrodem. Oferta bez podatku pcc i bez prowizji za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawa,dolnośląskie

799 900 zł114 m² 6 993,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliźniak w podwyższonym standardzie w Gminie Długołęka Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 tel. Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogródkiem w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł69 m² 4 941,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość usytuowana na II piętrze w bloku przy ul. Grodzkiej. Powierzchnię 67,50 m2 tworzy obecnie p rzestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł54 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, świetną lokalizację i wspaniały widok? Mamy coś dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł58 m² 11 989,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie przy Bulwarze Ikara. Winda, piwnica, oddzielna kuchnia i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn nr 31726 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Kozanowie. Cena: 699.000 wraz z piwnicą Otoczenie nieruchomości: - w pobliżu Park Zachodni i tereny spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł48 m² 11 929,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Kwiskiej (popowice) schowane od głównej ulicy (legnickiej). Idealne jako inwestycja! tylko W sdp nieruchomości! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł75 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,69 m2 z tarasem 10m2 z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z 2012 roku na Psim Polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cisowa

Jary,dolnośląskie

329 000 zł1 445 m² 227,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1445 m , położoną w miejscowości Jary - w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Doradca klienta 3-pokoje w pobliżu Sky Tower, blisko centrum. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie blisko linii tramwajowych i autobusowych, blisko Dworca pkp. Położone na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garderobą i klimatyzacją Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w prężnie rozwijającej się, najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie w stanie idealnym, świeżo po generalnym remoncie. Przeznaczone dla osób nie palących, najlepiej singli, bez dzieci, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 700 zł100 m² 47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament w centrum. Apartament wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany, urządzony bardzo elegancko oraz gustownie, wysokiej jakości meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie-Zdroju w okolicach ul. Klonowej, słowiańskiej, ofiar Katynia czyli samo serce uzdrowiska. Lokal zajmuje całe drugie piętro przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

547 304 zł37 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu komfortowe mieszkanie mieszczące się w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu, przy ul. Krętej. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklary Dolne

Szklary Dolne,dolnośląskie

524 990 zł136 m² 3 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Szklarach Dolnych, niedaleko Lubina. Nieruchomość znajduje się w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

772 336 zł72 m² 10 675 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,35 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

2 698 zł63 m² 42,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Promenady Wrocławskie | 2 pokoje, osobna kuchnia, balkon Do wynajęcia przytulne mieszkanie 40 m przy ul. Zakładowej (promenady Wrocławskie). 3 piętro z windą, budynek nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szosa Kępińska

Syców,dolnośląskie

529 000 zł90 m² 5 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom o powierzchni 90m2 zlokalizowany w spokojnej okolicy w miejscowości Syców na działce 990 m2. Nieruchomość została wybudowana w 2016 na podstawie delikatnie zmienionego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

619 000 zł133 m² 4 641,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym , położony na działce o powierzchni 7,71 arów. Zgodnie z mpzp jest to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna , można więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł10 m²

 

Piętro:5/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Mieszkanie w bloku. Cena 2000 zł za miesiąc all in. Cicha okolica. Blisko sklepy i Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu. Dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł26 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Topowa lokalizacja - centrum Wrocławia - okolice Dworca pkp Na sprzedaż nowa, atrakcyjna, umeblowana i wyposażona kawalerka powierzchni 25,5 m , zlokalizowana na nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 373,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu. Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch.