dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sportowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

340 000 zł1 395 m² 243,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Jelcz-Laskowice, pow. 1395 ha ? Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jelcz-Laskowice przy ul. Sportowej Działka z dostępem do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Moskorzyn

Moskorzyn,dolnośląskie

449 000 zł144 m² 3 109,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom z dużą działką w Moskorzynie - 11 km od Polkowic. Bardzo cicha i spokojna okolica, w niedalekiej odległości zabudowa domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Wolnostojący Dom stan "pod klucz" premium - 8417,42zł/m2 Ok. 193 m / Nowy Otok Residence - oława 0% prowizji / 0% pcc Styl. Wygoda. Technologia. Przestrzeń. Powierzchnia całkowita: ok. 193.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dolna

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 400 000 zł156 m² 8 946,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej w położonym w malowniczym Tyńcu Małym, w gminie Kobierzyce. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Oś Kartuska

Legnica,dolnośląskie

51,82 zł/m²55 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 55 m , położony na parterze samodzielnego budynku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Kopernika w Legnicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 000 zł118 m² 23 728,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament 118 m w inwestycji Willa Wrocław. Wykończony w wysokim standardzie. Zostań właścicielem schronu Za dodatkową opłatą możliwość zakupienie ogromnej piwnicy na cele schronu. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Burkatów

Burkatów,dolnośląskie

159 900 zł139 m² 1 152,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego z potencjałem - spokojna okolica, blisko parku i pkp oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze Opis nieruchomości: wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 064,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,1 m położone jest w samym centrum miasta, 2 km od wrocławskiego Rynku. Nieruchomość jest dwustronna, znajduje się w bloku na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

563 000 zł33 m² 17 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł81 m² 12 995 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe, 80,80 M2, balkony, taras, 2 miejsca postojowe, krakowskie tarasy Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 80,80 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

458 000 zł32 m² 14 092,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

65 zł/m²168 m² 10 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy w budynku biurowym na piętrze wykończony pod klucz o powierzchni 168,00 m2 przy ul. Chabrowej 4 w centrum biznesu wysoka. 4 lokalowy, 6 pomieszczeń każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Podpisz umowę do 10-01-2025 i zakup ekskluzywny dom w relacyjnej cenie! Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 258 zł37 m² 13 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

750 000 zł74 m² 10 172,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezczynszowe mieszkanie 73,73 m + strych 73m2 | Krzeptów | Kameralna inwestycja blisko natury Bez pcc i prowizji - oferta deweloperska Dodatkowo dla naszych Klientów przygotowaliśmy 10% rabatu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

169 000 zł30 m² 5 614,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Armii Krajowej | kawalerka | widok na panoramę miasta Zdjęcia prezentowane w ogłoszeniu to wizualizacje, pokazujące potencjał nieruchomości po remoncie. Wyjątkowa kawalerka W głogowie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł39 m² 14 359 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Szczepin - okolice ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Głogów,dolnośląskie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Jana Długosza w Głogowie. Nieruchomość jest aktualnie wynajmowana istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²159 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Agent prowadzący Dominika Tądel Tel: ***wolne od zaraz*** Piękna prestiżowa wolnostojąca kamienica, bardzo reprezentacyjny obiekt ze szczególnym uwzględnieniem holu wejściowego. Posiada sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,dolnośląskie

1 119 000 zł120 m² 9 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 120 m , położony w malowniczych Biskupicach, zaledwie 6 km od Sycowa. Nieruchomość charakteryzuje się wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wrocław,dolnośląskie

1 430 000 zł137 m² 10 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesne osiedle przy Lesie Mokrzańskim eleganckie domy bliźniacze z ogrodami i garażem Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji powstającej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ogłoszenie od właściciela - Bez prowizji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie w świetnej lokalizacji w centrum Wrocławia, w okolicy ulic Chrobrego/ Trzebnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

921 553 zł56 m² 16 456,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesnym komfortem i doskonałą lokalizacją w centrum miasta? To wyjątkowe mieszkanie przy ul. Krasińskiego 15a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

819 000 zł92 m² 8 919,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje, przestronnego mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze kamienicy w okolicy Akademii Ekonomicznej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Środa Śląska,dolnośląskie

521 550 zł97 m² 5 391,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena za to mieszkanie - 521 550 zł! oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

479 900 zł67 m² 7 162,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 67 m 2 blisko centrum Świdnicy. Nieruchomość mie ści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

7 200 zł82 m² 88,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł63 m² 12 460,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Jasne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z loggią w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: wrocław > Krzyki > Gaj > ul. Orzechowa Mieszkanie - jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 672,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowe i świeżo urządzone przestronne mieszkanie na obrzeżach miasta! Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! Lipa Piotrowska to wyjątkowe miejsce. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 55 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2010 roku. Lokalizacja - Ołtaszyn - okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1830

Lokalizacja: stare miasto/wrocław/białoskórnicza *opis nieruchomości: klimatyczne, zadbane i słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

729 500 zł40 m² 18 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku (rok budowy 2025) na Szczepinie, w okolicy ul. Długiej. Układ pomieszczeń - Przedpokój - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

695 000 zł127 m² 5 462,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesne domy bliźniacze na sprzedaż Gniewomirowice, zaledwie 4 km od Legnicy Prezentujemy na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej na nowoczesnym osiedlu Dębowy Park w Gniewomirowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krępice,dolnośląskie

1 719 000 zł185 m² 9 291,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Rezerwacja! / wysoki standard / 185m2 / ogród zimowy + basen / prowizja 0%! Dom zarezerwowany - umowa przedwstępna podpisana. Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 185m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

990 000 zł112 m² 8 878,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł48 m² 68,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand ma przyjemność zaprezentować elegancki, loftowy apartament o powierzchni 48 m , usytuowany na czwartym piętrze odrestaurowanego, zabytkowego budynku przy ul. Księcia Poniatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z loggią | ul. Spiżowa | blisko centrum i wśród zieleni Na sprzedaż oferujemy w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Minkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 630 zł28 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 metrów z nowoczesnym elektrycznym ogrzewaniem na parterze kamienicy przy Pasażu Grunwaldzkim przy ulicy Minkowskiego 3. Nieruchomość:.