dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja oferty Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogatszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł99 m² 7 548,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa : 99mkw Wyjątkowa lokalizacja! Strefa wellness do dyspozycji mieszkańców! Osiedle zamknięte, monitorowane! 2 balkony! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

584 856 zł40 m² 14 451,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na zieleń i balkonem teraz na promocji ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

245 000 zł36 m² 6 843,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie położone w Lubinie przy ul. Mickiewicza, na szóstym piętrze bloku z windą. Lokal składa się z przedpokoju, łazienki z wc, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Strzelin,dolnośląskie

484 000 zł66 m² 7 336,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

MR Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń dla całej rodziny? To 4-pokojowe lokum na parterze przy ul. Staromiejskiej to wygodny układ i dużo możliwości. Idealne do zamieszkania lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 42 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Klimasa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Oława,dolnośląskie

599 999 zł47 m² 12 636,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! drzwi otwarte - mieszkanie W oławie przy ul. Korczaka 6 grudnia 2025r (sobota) Godzina 10:00-13:00 Serdecznie zapraszamy na drzwi otwarte mieszkania o powierzchni 47,48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 247 700 zł83 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

742 000 zł65 m² 11 415,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe, dwustronne, słoneczne mieszkanie na Biskupinie. Usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym budynku, położone przy ul.Bacciarellego we Wrocławiu. Optymalna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

690 000 zł270 m² 2 551,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Szukasz domu? Interesuje Cię inwestycja? Chcesz pracować i mieszkać w jednym domu? Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

580 000 zł106 m² 5 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Parterowy dom wolnostojący Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w cuprum house! uwaga! Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego - cena: 640.000,000 PLN Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

259 000 zł48 m² 5 351,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na ulicy Krzywoustego w Świebodzicach prezentuje się jako atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 260 100 zł153 m² 8 235,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rąbienice

Rąbienice,dolnośląskie

250 000 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży hali produkcyjno magazynowej o powierzchni 130m2 znajdującej się na 11ar działce. Blisko autostrady A4 Dostępne media - prąd, zabezpieczenie głowne 63 A, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Dębowa

Wrocław,dolnośląskie

5 400 000 zł338 m² 15 976,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

***oferta dostępna jedynie W naszym biurze*** *** osiedle borek *** krzyki *** prestiżowa okolica *** trzy parki W okolicy *** powierzchnia 338 mkw. *** 7 pokoi *** 4 łazienki *** siłownia *** 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł36 m² 15 155,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowy, w pełni wyposażony lokal gastronomiczny znajdujący się w świetnej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Na powierzchnię całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł46 m² 13 456,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

717 635 zł47 m² 15 317,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie z dwoma loggiami oraz możliwością wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę kawalerkę w nowym budownictwie w Czarnym Borze. Mieszkanie położone jest na II piętrze w nowym budynku z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia na osiedlu Kopernik w Legnicy. W skład mieszkania 56m2 wchodzą: -Kuchnia -przestronny salon -hall -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

990 516 zł1 182 m² 838 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowe działki budowlane W karpaczu Oferuję Państwu do zakupu działki budowlane położone w Karpaczu na Osiedlu Skalnym przy ul. Marii Skłodowskiej.Działka płaska, nasłoneczniona, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 260,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, widok na Sky Tower Powstańców Śląskich 97, wrocław. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone na 4,5 piętrze (półpiętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzymierzeńców

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel: mieszkanie z potencjałem w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 67m2 w miejscowości Świdnica, dzielnica Stare miasto. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł72 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel: piękne mieszkanie w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 72m2 w miejscowości Wrocław, dzielnica Jagodno. Otoczenie nieruchomości: jagodno to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

379 900 zł36 m² 10 582,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z widokiem na Pilczyce. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Kozanów. Samo osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł91 m² 8 602,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Opiekunka oferty: tel. Budynek w całości odremontowany przez dewelopera w 2015r Otoczenie nieruchomości: * 15 min do rynku spacerem * 5 min do pkp i pks * W bliskiej okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł61 m² 10 621,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji przy placu Kromera! Opiekun nieruchomości: tel. *** Oferta wyłącznie w biurze sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł57 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 57 m, położone na 2. piętrze w kameralnym budynku w zielonej i spokojnej części Wrocławia. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł46 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,46 m2 w dzielnicy krzyki(klecina) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość na wrocławskich Krzykach, w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonecznikowa

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł71 m² 10 471,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: telefon 1/2 domu na Grabiszynku z ogrodem Zapraszam do zakupu nietuzinkowej nieruchomości z ogromnym potencjałem. 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun Oferty tel. Atrakcja, 3 pokoje na Sępolnie, z 50 metrowym balkonem i własnymi nasadzeniami : drzewa, krzewy parter mieszkanie dostępne od grudnia Świetna lokalizacja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł53 m² 10 458,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty tel. 2 pokoje rozkładowe W centrum miasta. Idealne na start! Otoczenie nieruchomości: nadodrze to jedna z popularniejszych części Wrocławia, w okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyłączny Opiekun Oferty: tel. Tylko W sdp nieruchomości! Do sprzedania jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie! Możliwość 4 pokoi! Oryginalny układ nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł52 m² 11 240 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: tel. *** Oferta wstrzymana *** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,60 m2, na Nowy Dworze. Mieszkanie posiada praktyczny układ pomieszczeń i jest położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolnośląska

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

289 000 zł74 m² 3 918,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj przy ul. Dolnośląskiej komfort, wygoda i spokój w sercu Ząbkowic Śląskich! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł71 m² 11 294,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Serdecznie polecam dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,74 m2. z dużym tarasem oraz balkonem. Opiekun oferty Numer licencji pfrn 31446 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Dzierżoniów,dolnośląskie

490 000 zł85 m² 5 738 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty: tel. Szukasz przestronnego mieszkania z tarasem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 85,40 m2, znajdujące się na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Bielawa,dolnośląskie

895 000 zł159 m² 5 628 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Jeżeli szukasz komfortu i przestrzeni ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł49 m² 16 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się w samym centrum miasta, tuż obok urokliwego Parku Skowroniego, który zapewnia idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnia o pow. 61m2 w dzielnicy Stare miasto - Przedmieście Oławskie we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: w okolicy sklepy.