dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją. Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 60 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2/2 (z windą) Rok budowy: 2015 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł56 m² 4 983 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na panoramę miasta - Lubin, ul. Topolowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,19 m , usytuowane na 9. piętrze wieżowca przy ul. Topolowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

781 000 zł66 m² 11 847,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Stronie Śląskie,dolnośląskie

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Galeria usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobry standard, również dla spokojnych studentów. Bardzo ładne, przestronne, czyste i w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, bezpiecznym parkingiem (pilot dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

636 617 zł60 m² 10 538,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,41m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kłodzka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie W centrum bielanbardzo ładne, duże, słoneczne, przestrzenne mieszkanie. Położenie: ul. Sosnowa, bielany Wrocławskie. Dwie zamknięte sypialnie plus trzecia na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie .Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyposażony lokal w centrum miasta Nowoczesny, wykończony z wyjątkową dbałością o detale apartament w inwestycji Centrum Park przy ulicy Franciszkańskiej to propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

606 508 zł89 m² 6 826,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz dużego, fajnego mieszkania w spokojnej, rozwiniętej okolicy i z dobrym dojazdem do centrum - ta propozycja może Ci się spodobać. Opcja dla tych, którzy szukają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Proszków

Proszków,dolnośląskie

950 000 zł141 m² 6 737,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Już tylko 3 zostały! już od 850tyś i 900 tyś za Dom. Odbierz klucze już dziś :) Domy w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej wraz z garażem, bez inwazyjnych skosów. Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem i miejscem postojowym w garażu, w cenie! Przedstawiam Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem z balonem oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

415 000 zł46 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament na złotej podkowie! 2 pokoje W nowym bloku Z windą - W pełni wyposażone! ***cena do negocjacji*** Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł22 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 22m2, położonej w jednej z najbardziej prestiżowej lokalizacji Wrocławia- bezpośrednio przy Rynku, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł35 m² 8 342,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 35,36 m2 zlokalizowane na Krzykach - Klecinie. Zakup jedynie gotówkowy! Opiekun Oferty najważniejsze informacje - lokalizacja na Klecinie (ok. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

235 000 zł38 m² 6 185,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowe 2 pokoje po generalnym remoncie! okazja W super cenie Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m , które właśnie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Kupujesz bez kredytu - zapytaj o rabat! Dzielnica Ołbin jest obok Ostrowia Tumskiego jedną z najstarszych części Wrocławia. Początki Ołbina sięgają XII wieku. Ulica Ignacego Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 500 zł79 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z tarasem i ogrodem, 3 pokojowe o powierzchni 59,23m2 na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

513 000 zł43 m² 11 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okolice Psiego Pola. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym. Niska zabudowa, tylko 2 mieszkania na klatce. Cicha i zielona okolica, z licznymi ścieżkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

757 831 zł132 m² 5 729,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Gotowy dom w Miękini - z ogrodem, garażem i balkonem. Jeśli szukasz spokojnego i zielonego miejsca w rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do Wrocławia - ta opcja może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafera

Wrocław,dolnośląskie

1 464 000 zł162 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci prowizji- oferta na wyłączność biura. Szukasz luksusowego apartamentu w cichej okolicy, niedaleko centrum Wrocławia- zapraszam na prezentację. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

960 422 zł74 m² 12 940,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

402 080 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

885 000 zł60 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z potrójną ekspozycją, 2 miejscami postojowymi i 2 komórkami - Poświętne, ul. Czartoryskiego 8 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 950 000 zł395 m² 4 936,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny i komfortowy dom wolnostojący, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na obrzeżach Wrocławia w Bielanach Wrocławskich, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

986 958 zł52 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze na Starym Mieście. Znajduje się na 18 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

435 000 zł211 m² 2 058,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 115,2 m , położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 170 000 zł120 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji - gotowe mieszkanie z tarasem, ogrodem i antresolą Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami i garażem podziemnym Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

5 700 zł68 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 68 m , zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Witolda - w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 999 zł54 m² 11 715,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie idealne dla rodziny czy też pod inwestycje, znajdujące się na osiedlu Różanka - jedno z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 697 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,39m2 z balkonem o pow. 3,3m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 43,39m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niepodległości

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł120 m² 1 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy przestrzenny z dwoma dużymi witrynami, położony bezpośrednio przy ulicy z możliwością parkowania samochodów dostawczych bezpośrednio pod lokalem. Pod lokalem został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł122 m² 9 813,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Rezerwacja oferty Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 122,18m2 z działką o powierzchni 182,87m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną (61,77m2) na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 601 zł40 m² 15 107,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł34 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 578 zł46 m² 14 451,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,64m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 142 zł35 m² 17 950,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł33 m² 16 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij