dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Merkurego

Głogów,dolnośląskie

1 800 zł40 m² 45,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,66 m , położone na 3. piętrze z windą w nowym bloku na ul. Merkurego tuż obok Parku Słonecznego. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

1 343 540 zł244 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

897 565 zł90 m² 9 999,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł33 m² 14 484,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed obniżką 528 999,90 zł Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Wrocław,dolnośląskie

368 000 zł31 m² 11 987 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: wrocław - Krzyki ul. Kościuszki opis: na sprzedaż jasna, przestronna kawalerka, usytuowana na 5 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30,7 mkw, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

1 739 811 zł89 m² 19 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała lokalizacja Z dostępem do parkingu 10 minut do centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal z przeznaczeniem na usługi: medyczne Lokal Klasy Premium znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

189 000 zł44 m² 4 251,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 44,46 m , usytuowane na 1 piętrze odnowionej kamienicy. W skład lokalu wchodzą: przestronny pokój z balkonem kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

912 066 zł64 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

899 000 zł76 m² 11 883,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania z ogrodem w Krzeptowie. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu. Lokalizacja: krzeptów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 199 000 zł226 m² 9 730,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego, funkcjonalnie zaprojektowanego domu, w którym klasyczna elegancja łączy się z nowoczesnością i rustykalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

905 786 zł47 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 20 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Radarowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł178 m² 13 483,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Na sprzedaż - dom wolnostojący Oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 178 m , po kapitalnym remoncie, położony w cichej i spokojnej części Wojszyc, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

596 068 zł79 m² 7 512,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warmińska

Wrocław,dolnośląskie

799 814 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Legnica,dolnośląskie

38,25 zł/m²183 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz prestiżowej przestrzeni, która podkreśli charakter Twojej marki i zapewni pełen komfort pracy od pierwszego dnia? Ten lokal został przygotowany z myślą o wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta Stare Miasto. Idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł66 m² 12 621,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,76 m , położone na 2. piętrze nowego budynku z 2023 roku. Idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 484 zł32 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 004 603 zł82 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie skrajne Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,48m2 + ogród 23,63 + 14,95m2 +taras 20,12m2 + komórka lokatorska 5,19m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

518 321 zł50 m² 10 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia: 50 m2 | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 1 | Cena: 518 321 pln promocja! -15% Atuty inwestycji: okna typu francuskiego - jasne, przestronne wnętrza Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

669 000 zł63 m² 10 545,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 59,45m2 + balkon 4m2 + komórka lokatorska 1,66m2. Mieszkanie usytuowane na 2 i 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł62 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

? pokój z balkonem i klimatyzacją - Pretficza 40, wrocław | Nowe, luksusowe mieszkanie! Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu po generalnym remoncie przy ul. Pretficza 40 - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzeszów

Strzeszów,dolnośląskie

235 000 zł1 166 m² 201,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1166 m2 położoną w malowniczej okolicy Strzeszowa. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pośredników bez prowizji Przytulne mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, niezwykle funkcjonalne, mieszczące się w spokojnej okolicy w pobliżu Warszawianki. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Karpie

Karpie,dolnośląskie

387 000 zł2 122 m² 182,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

847 972 zł82 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Masz pytania? Szukasz bezpiecznej inwestycji lub idealnego domu we Wrocławiu? Zadzwoń do adama nawet po 18:00! I speak English Dlaczego ta oferta zasługuje na Twoją uwagę? Dwupoziomowe atria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Różyckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł28 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od właściciela. Sprzedam kawalerkę 28m2 położoną na drugim piętrze w bloku przy ul. Różyckiego, najlepiej wraz z umeblowaniem. Mieszkanie ma taki układ, że można je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

466 817 zł42 m² 11 143,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wilczyn,dolnośląskie

848 900 zł2 877 m² 295,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 2877 m - Wilczyn k. Obornik Śląskich, przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2877 m , położona w miejscowości Wilczyn, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

880 000 zł97 m² 9 109,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wysoki standard wykończenia! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

229 000 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Hit cenowy! 2 pokoje Z potencjałem na chrobrym - znacznie poniżej ceny rynkowej! Prezentujemy Państwu absolutny hit cenowy i wyjątkową okazję inwestycyjną! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie typu kawalerka usytuowane przy ul. Kilińskiego w Bolesławcu. Lokal mieszkalny bardzo słoneczny, w pełni wyposażony, o pow. 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

891 206 zł47 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 18 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

554 295 zł41 m² 13 430,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

385 252 zł33 m² 11 788,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Przedstawiam komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament, który znajduje się w nowoczesnym, kilkuletnim budynku apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Centrum Świdnicy. Nieruchomość o pow.53m2 po kapitalnym remoncie i znajduje się na IV piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karkonoska

Legnica,dolnośląskie