dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

539 000 zł1 001 m² 538 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł27 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Kawalerka o powierzchni 27 m , usytuowana na 3. piętrze zadbanej, 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

82 500 zł43 m² 1 918,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy Borów, ul. Konstytucji 3-go maja Cena: 82 500 zł Powierzchnia: 43 m Piętro: 1 z 3 Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł58 m² 13 431 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane tuż obok Parku Skowroniego. Zapraszam na ul. Borowską, gdzie znajduje się ta 58-metrowa nieruchomość. Rozkład mieszkania: - trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrozowska

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł118 m² 9 317,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dwa bliźniacze budynki w spokojnej dzielnicy Marszowice (wolne: mrozowska 30a , Mrozowska 30b, mrozowska 30C). Parter 61,80 m2: 1. Wiatrołap 2.6 m2 2. Łazienka 4.25 m2 3. Komunikacja 8.10 m2 4. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łagiewniki

Łagiewniki,dolnośląskie

82 500 zł43 m² 1 918,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Głogów,dolnośląskie

209 000 zł38 m² 5 514,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne 2 pokoje Z balkonem! blok po termomodernizacji | dostępne od zaraz Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,90 m , które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

82 500 zł43 m² 1 918,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 380 240 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

1 390 zł46 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie na Osiedlu Szczytnica. Do dyspozycji Najemcy: - salon - wyposażona kuchnia - sypialnia - łazienka z wanna i pralką - przedpokój - balkon Czynsz 1390 zł + 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 288 zł44 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 19 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł56 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Blisko centrum! 2/3 pokoje ul. Szczęśliwa balkon do remontu idealne pod inwestycję! Na sprzedaż 55,64 m na 3. piętrze budynku przy ul. Szczęśliwej, w świetnej lokalizacji tuż obok Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

769 571 zł59 m² 12 949,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zdrojowa

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 509 557 zł461 m² 5 443,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 275 m²

Oferujemy nieruchomość zabudowana budynkiem pensjonatu z początku XX w. położoną w Świeradowie Zdroju niedaleko Domu Zdrojowego i centralnego deptaka - ul. Zdrojowej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

587 140 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

750 000 zł119 m² 6 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Bez prowizji! bez pcc l zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w miejscowości Czernica Dom o pow 119 mkw składa się z: parter: - komunikacja 9,66 mkw - salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Komorniki

Komorniki,dolnośląskie

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie działka siedliskowa o powierzchni 3000 m2 w Komornikach. Miejscowość znajduje się niecałe 4 km od Środy Śląskiej! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

320 620 zł1 886 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 9/5 - Wołów, ul. Leśna Cena: 320 620 zł Powierzchnia: 1886 m Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

792 712 zł70 m² 11 277,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18. Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! dlaczego warto się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł131 m² 41,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

ok. Wrocławia | Nowy bliźniak | Garaż w bryle!. Pierwszy najem! Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 131,45 m z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł84 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy o powierzchni 84,50m2 z widokiem na rynek świdnicki :) Nieruchomość składa się z salonu o powierzchni 30m2, kuchni 12m2, sypialni 25m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

779 000 zł117 m² 6 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wolnostojący Dom Po Generalnym Remoncie - Gotowy do Wprowadzenia - Osiedle Złota Podkowa, głogów Powierzchnia użytkowa: 86,83 m | Powierzchnia całkowita podłóg (parter + całe poddasze): 116,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 490 zł70 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję na wynajem elegancki, nowoczesny apartament o powierzchni 70 m , położony we Wrocławiu w jednej z najbardziej cenionych, części Krzyków. Pierwszy najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe w IV Kwartale tego roku Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł62 m² 14 068,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 61,84 m usytuowany w prestiżowym budynku Odra House w centrum Wrocławia. Idealny pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, z zabudowaną loggią, na IV piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Księcia Ludwika I. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł44 m² 14 162,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128-Serdeczne polecam Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 379 000 zł144 m² 9 593,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Lokalizacja: iwiny/ ul. Miodowa Metraż: 128,2 (powierzchnia użytkowa), 143,75m2 (powierzchnia całkowita), zabudowa: jednorodzinna dwulokalowa, garaż w bryle oraz dodatkowe miejsce postojowe naziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Grajewska

Wrocław,dolnośląskie

1 106 400 zł1 844 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka budowlano - usługowa o powierzchni 1844 m2, położona we Wrocławiu, w obrębie Kowale, przy ul. Grajewskiej Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł51 m² 11 741,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mówią, że do nieba nikt jeszcze nie dotarł windą ale to dlatego, że nie mieszkali przy ul. Powstańców Śląskich. Wsiadasz w windę, jedziesz na 9. piętro. i bam! jesteś na 9 niebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł22 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dla inwestora | lokal niemieszkalny | zakup gotówkowy | na wynajem | 10 min od centrum | gotowe do wprowadzenia | po remoncie Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij