dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 279 000 zł140 m² 9 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Jeśli szukasz przestronnego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, ale blisko dużego miasta, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m , użytkowej 190 m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

154 500 zł35 m² 4 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Moniuszki w Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, uczelnia Angelusa Silesiusa, obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

409 000 zł62 m² 6 650,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Wombat nieruchomości prezentuje: przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - 61,5 m , 1. piętro, 2 pokoje, żarów Z przyjemnością oferujemy Państwu stylowe i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

199 000 zł59 m² 3 373 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 59m2 , zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. W księdze wieczystej powierzchnia całkowita wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł49 m² 15 933,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż- komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie. Powierzchnia: 48,64 m + balkon Układ - salon z aneksem kuchennym 27,11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł45 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Home&invest Oddział Wrocław tel. Wrocław ul. Perkusyjna | 3 pokoje | 45 m | 1. piętro | duży balkon | alarm Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

44,12 zł/m²136 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry Polecam na wynajem lokal znajdujący się przy ul. Długosza. Atuty lokalizacji: - doskonałą komunikacja - tramwaj, autobus - główna arteria miasta - Aleja Kromera - wokół ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł77 m² 12 334,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem( aneks z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z miejscem postojowym na samochód na osiedlu Jagodno 550-m od przystanku mpk Wrocław (ustawne, szafy do przechowywania, balkon, widok na zieleń bez zabudowań) Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Piekary C. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 159 000 zł149 m² 7 778,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Rezerwacja. Przestronny bliźniak z ogrodem - 5-pokojowy dom stworzony dla rodziny. Marzysz o własnym miejscu pod miastem, gdzie dzieci mogą bawić się w ogrodzie, a Ty odpoczniesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Lipowa

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł86 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone na 2. piętrze willi przy Aleji Lipowej w sercu jednej z najbardziej cenionych wrocławskich dzielnic, borek. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę kawalerkę w nowym budownictwie w Czarnym Borze. Mieszkanie położone jest na II piętrze w nowym budynku z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 077,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność i komfort. Przemyślanie zaaranżowana przestrzeń, która daje poczucie otwartości i komfortu już od progu. Parter, świetny układ po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 490 000 zł226 m² 6 592,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Sulistrowice, gmina sobótka, dom wolnostojący 2017 R. Działka 1421 M2 dom parterowy Z poddaszem użytkowym, 4 pokoje, pow. 226 M2, garaż W bryle budynku polecam I zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł30 m² 17 751,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament - kawalerka W justin center serce wrocławia Doskonała lokalizacja: mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Justin Center przy ul. Krawieckiej 1, tuż obok Galerii Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Długołęka,dolnośląskie

825 000 zł92 m² 8 933,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Długołęce przy ulicy Słonecznej w centralnej części miejscowości. Kameralna inwestycja dwóch bliźniaków (4 lokale) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m tylko U nas! Nie szukaj dalej! Oferta na wyłączność Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sportowa

Głogów,dolnośląskie

830 000 zł216 m² 3 842,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Sportowej - komfortowa przestrzeń dla dużej rodziny! Dom o powierzchni 216 m położony jest na działce 2 arów w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wołów

Wołów,dolnośląskie

650 000 zł67 m² 9 701,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie szeregowej | 67 m | Ogród | Spokojna okolica | Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

336 000 zł56 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie trzypokojowe na 7 pietrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon z pięknym widokiem. Mieszkanie ma bardzo fajny i praktyczny rozkład. Okna sa plastikowe, nowe reszta do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Falzmanna

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem 65 m Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca (4-piętrowy budynek). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

630 000 zł77 m² 8 158,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,22 m2,zlokalizowane w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Składa się z 3 przestronnych pokoi ,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

625 024 zł41 m² 15 372 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 651 067 zł Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł49 m² 13 367,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Zielonogórskiej. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł47 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekunka oferty tel. Trzypokojowe apartament, działający gotowiec inwestycyjny. Wysoki zarobek z najmu! Otoczenie nieruchomości: - blisko centrum miasta i Dworca Głównego - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł57 m² 10 648 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania dla Twojej rodziny? To 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Chorwackiej od razu daje poczucie wygody i swobody. Znajduje się na 5. piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł40 m² 11 772,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,50m 2 , usytuowane na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł70 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia W sky tower wyjątkowa oferta dla wymagających! Żyj na szczycie w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Polsce! Oferujemy 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym - al. Wiśniowa. Do wprowadzenia od zaraz. Czynsz najmu: 2600 zł + 200 zł miejsce postojowe Metraż: 52 m2 Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

45 890 zł1 300 m² 35,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Długopole Górne, z możliwością zakupu razem bądź oddzielnie. To idealna inwestycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Flisacka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciepłe, komfortowe mieszkanie w kamienicy okolice ul. Flisackiej /wrocław, kleczków Lokal znajduje się na 2. piętrze i ma powierzchnię 39 m . Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stalowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 300 000 zł235 m² 5 531,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowy dom W jelczu-laskowicach - wysoki standard, gotowy do zamieszkania, okazja! Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni 235 m , położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł53 m² 7 946,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje wyjątkowo słoneczne i przytulne dwupokojowe mieszkanie na popularnym Zabobrzu III - idealne dla osób szukających komfortu, ciepła i niskich kosztów.