dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nadolice Małe,dolnośląskie

297 500 zł1 190 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Nadolicach Małych idealne miejsce na Twój dom! Serdecznie polecam na sprzedaż działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

430 000 zł86 m² 4 976,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w centrum miasta Legnicy w okolicy Galerii Ferio. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 470 000 zł381 m² 3 858,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Poszukujesz domu Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? pragniesz iść do pracy W kapciach? A może po prostu szukasz domu dla siebie I swojej rodziny? Jeśli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

1 626 380 zł116 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż elegancki lokal biurowy | Drukarska 56 Na sprzedaż wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 116,17 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Drukarskiej 56 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Gwarków w Wałbrzychu Nieruchomość: powierzchnia 27m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczna Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

688 888 zł52 m² 13 192 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja oferty Na sprzedaż komfortowe, duże, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,2m2 z balkonem o pow. 4,05m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

209 000 zł37 m² 5 633,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, w ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w wieżowcu na 9 pietrze przy ul. Kilińskiego. W okolicy liczne punktu usługowo-handlowe, szkoła, przedszkole, oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

449 989 zł44 m² 10 224,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

! na sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji Z dojazdem do takich miejsc jak : - dworzec główny pkp , - rynek - plac grunwaldzki możliwym W 5 minut! Dwupokojowe z opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45 m - os. Zarzecze Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Pieńsk,dolnośląskie

180 000 zł46 m² 3 920,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas!nie szukaj dalej! 2 pok., pow. 45,91 m2, pieńsk, ul.Hutnicza przy deptaku Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 361 290 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Trzęsów

Trzęsów,dolnośląskie

50 000 zł1 061 m² 47,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż urokliwą działkę przy samym lesie o powierzchni 10,61 arów. Działka znajduje się zaledwie 30 minut od Lubina, polkowic oraz 20 minut od Głogowa. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamkowy

Oława,dolnośląskie

480 000 zł46 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone w samym centrum Oławy, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przylesie

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł170 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka 170 m kw (150 m kw mieszkalna plus 20 m kw garażu w bryle budynku). 5 pokoi (2 na parterze i 3 na piętrze), kuchnia, 1 łazienka na parterze oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

414 715 zł40 m² 10 326,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 200 000 zł166 m² 7 218,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica dom gotowy do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa budynku 128,34 + garaż 15,31 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł28 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Mieszkanie w samym sercu Wrocławia, usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Kawalerka o powierzchni 27.5 minutkę do rynku. Ustawianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sucharskiego

Oleśnica,dolnośląskie

675 000 zł84 m² 7 988,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 5-pokojowe z balkonem przy ul. Sucharskiego, oleśnica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane na spokojnym, rodzinnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Wałbrzych,dolnośląskie

949 000 zł74 m² 12 899,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, oferuje na sprzedaż nieruchomość składającą się z: - mieszkanie 73,67 m2 -(2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, balkon 5m2, łazienka oraz wc) - garaż w bryle budynku 25m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł54 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, przy ul. Teatralnej. Lokal o powierzchni całkowitej 54,40 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

830 000 zł42 m² 19 880,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju o powierzchni 41,75 m2. Mieszkanie w pełni wyposażone (istnieje także możliwość sprzedaży mieszkania z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, muchobór Mały Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska Powierzchnia: 62 m Piętro: 4/11 Układ: 3 duże pokoje Przestronny przedpokój z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

754 000 zł54 m² 13 944,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz nowoczesnego mieszkania tuż przy parku? Cenisz sobie piękne widoki? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Lotniczej. Znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia ul. Przedmiejska 4 2 miejsca parkingowe gratis! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

309 000 zł108 m² 2 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Boguszowie Gorcach. Mieszkanie bezczynszowe. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali zlokalizowanych na pierwszej i drugiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 802,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie | po generalnym remoncie | wysoki parter | ogrodzony parking | centrum miasta Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących stylowego mieszkania w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

608 999 zł46 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Samolotowa

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł86 m² 13 434,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,6 m (z dodatkowym balkonem o powierzchni 8,87 m ) w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zamkowa

Świdnica,dolnośląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowo- handlowy w ścisłym centrum Świdnicy, blisko rynku na parterze odnowionej kamienicy przy ruchliwej ulicy z wieloma miejscami parkingowymi bezpośrednio przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 050 000 zł155 m² 6 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twój wymarzony dom w Wilkszynie przestrzeń, która otuli Cię komfortem i spokojem Cena: 1 050 000 zł Powierzchnia działki: 350 m Lokalizacja: wilkszyn, przy samej północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł32 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze od zaraz Świetna propozycja dla studenta, młodej pary, singli - wójciklicencja 16128 Zadbane słoneczne klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie nowe budownictwo budynek z windą do wprowadzenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Pierwoszów,dolnośląskie

206 600 zł1 033 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Pierwoszowie Twoje miejsce blisko natury i Wrocławia! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł64 m² 14 996,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Spakuj walizkę i zacznij nowy rozdział - poznaj to 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Promenadach Wrocławskich. Gotowe, dwustronne wnętrze daje poczucie przestrzeni, a balkon zaprasza, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 619,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Domy w zabudowie bliźniaczej w Iwinach to osiedle położone w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Jaszkówka

Jaszkówka,dolnośląskie

935 000 zł13 575 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka o pow. 13 575 mkw położona w bliskim sąsiedztwie Kłodzka w otoczeniu lasów w Jaszkówce. Działka ma kształt wielokąta o wymiarach ok.123 m x 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł26 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zakupu nowoczesnej kawalerki w stylu loft. To lokal użytkowy 26,5 m2 na II piętrze we Wrocławskim Parku Biznesu na ulicy Bierutowskiej 57b, w zrewitalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

510 100 zł42 m² 12 116,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne na start-dla siebie jak I dla inwestora 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią blisko do Centrum parę minut do Uniwersytetu Ekonomicznego - tel.Serdecznie polecam BARDZO DOBRA OFERTA dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł61 m² 12 642,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60,51 m wraz z przynależną piwnicą (3,24 m ) zlokalizowane przy ul. Ślężnej, w dzielnicy Borek (krzyki) Oferta bezpośrednia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij