dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paniowicka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oto gotowy, zredagowany i uporządkowany opis oferty wynajmu mieszkania z czytelnym układem i dodaną stopką kontaktową: do wynajęcia Nowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł59 m² 2 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie do remontu w dobrej lokalizacji Podgórza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 059 600 zł133 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

440 190 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji, w ofercie wyjątkowy 2-pokojowy dwustronny lokal z pięknym widokiem na tereny zielone oraz góry , przestronny balkon, komfortowa przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: oferta wstrzymana Kawalerka po generalnym remoncie | Wrocław Przedmieście Oławskie | ok. 30 m Lokalizacja nieruchomości Mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

31 900 zł930 m² 34,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala Produkcyjna na Bielanach. Opis: do wynajęcia powierzchnia magazynowo produkcyjna o powierzchni 750 mkw. + biurowa i zaplecze socjalne 190 mkw w tym szatnie. Nowoczesny obiekt magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł93 m² 7 015,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Gotowy do odbioru! super lokalizacja! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen środkowy! promocyjna cena! Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

602 480 zł40 m² 14 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj ze mną tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

742 844 zł52 m² 14 165,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Legnica,dolnośląskie

375 000 zł51 m² 7 295,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu urocze i przytulne mieszkanie 3 pokojowe położone na III piętrze niskiego bloku znajdującego się przy ul. Kujawskiej (osiedle Piekary A) w Legnicy. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 009 000 zł80 m² 12 622 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz możliwe rabaty! Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 308 zł85 m² 10 022,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,62m2 + ogród 16,96m2 +taras 21,90m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

571 207 zł43 m² 13 256,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

729 000 zł110 m² 6 603,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Nadolicach Wielkich, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 4,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Samodzielny lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość (w przeciwieństwie do wielu mieszkań sprzedawanych jako spółdzielcze własnościowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

641 700 zł78 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łozina

Łozina,dolnośląskie

1 199 000 zł137 m² 8 742,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Porównaj ze mną tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 950 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

792 395 zł96 m² 8 286,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 700 zł65 m² 13 841,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy, we speak ua/pl Available for foreigners/ Доступне для іноземців Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł49 m² 13 672,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kompaktowe, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie na zielonym Brochowie! To idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub pod wynajem! Nieruchomość znajduje się przy ul. Syjamskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pielgrzymka

Pielgrzymka,dolnośląskie

140 000 zł2 600 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży jest ładnie położona działka budowlana o powierzchni 26 arów znajdująca się w miejscowości Pielgrzymka koło Złotoryi. Działka jest płaska, o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł169 m² 12 988,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (64,15 m ), położone w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Jasne, duże i ustawne pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

874 736 zł64 m² 13 566 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łozina

Łozina,dolnośląskie

1 199 000 zł137 m² 8 742,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 35m znajdujące się na ul. Powstańców Śląskich, w dzielnicy Wrocław-Krzyki, na V piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

3 200 zł42 m² 75,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Bielany w Legnicy. Lokal położony na parterze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Chojnów,dolnośląskie

435 000 zł125 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Styl, przestrzeń i klimat - Twoje mieszkanie w kamienicy czeka. Masz dość ciasnych bloków? Szukasz przestrzeni, spokoju i potencjału? Sprzedam mieszkanie o powierzchni 125 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 660 826 zł128 m² 12 985,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatną strefą spa - Mokronos Dolny ul. Winogronowa. Marzysz o domu, który łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł131 m² 8 765,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Szklarska Poręba,dolnośląskie

9 000 000 zł1 000 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

We offer Fantazja property for sale - a very well-maintained, climatic, accommodation, and catering facility with traditions, in a great location in Szklarska Poręba by the national road S-3 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł61 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 -pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Muchoborze Małym w świetnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń: *sypialnia1 *sypalnia2 *sypialnia3 *kuchnia *łazienka *przedpokój Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł48 m² 11 825,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 48,2 m w pełnym rozkładzie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wrocławia na Kozanowie. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w samym sercu Świdnicy! Nieruchomość o powierzchni 47 mkw znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku z lat 70-tych (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Wrocław, ul. Piłsudskiego 9a Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m , położone na II piętrze. Lokal składa się z: umeblowanego pokoju, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gałowska

Lutynia,dolnośląskie

299 000 zł939 m² 318,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 939 m2 , położoną w urokliwej miejscowości Lutynia, w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej i Wrocławia. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

697 351 zł67 m² 10 405,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,02m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

730 000 zł118 m² 6 186,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż jest połowa bliźniaka - funkcjonalny, przestronny i ekonomiczny w urzymaniu dom w cichej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Starym Zamku, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeleniogórska

Łagów,dolnośląskie

1 090 000 zł109 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Cena do negocjacji Dom jednorodzinny parterowy z dwoma garażami, w centrum Łagowa z widokiem na las , w spokojnej okolicy , z zagospodarowanym ogrodem. Do szkoły 800 m, do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij