dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 579 000 zł179 m² 8 821,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Polecam za sprzedaż nowy dom wolnostojący w Kiełczowie. Nieruchomość o powierzchni 179 m2 wybudowana w 2022r., umeblowana i gotowa do zamieszkania. Na parterze znajduje się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Bogdaszowice,dolnośląskie

210 000 zł795 m² 264,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,0795 ha położoną przy ul. Łąkowej w Bogdaszowicach w gm. Kąty Wrocławskie, zaledwie 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szklarska Poręba,dolnośląskie

725 000 zł100 m² 7 237,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Dwa niezależne lokale w centrum Szklarskiej Poręby - idealna inwestycja z wysoką stopą zwrotu Położona w samym sercu Szklarskiej Poręby , ta wyjątkowa nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiązowa

Legnica,dolnośląskie

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Wiązowej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

PL Mieszkanie na wynajem ul. Kurkowa, wrocław-Śródmieście Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w prestiżowej inwestycji z widokiem na Odrę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

378 000 zł50 m² 7 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaoszczędź dziesiątki tysięcy złotych i miesięce pracy. Wybierz mieszkanie, do którego wprowadzisz się od ręki Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł47 m² 14 784,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47 m | okolice ul. Nyskiej | Wrocław Tarnogaj Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w inwestycji z 2020 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Lubin,dolnośląskie

50 zł/m²435 m² 21 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Domplus nieruchomości lubin do wynajęcia lokal O pow. Około 435 m2 ul. Armii krajowej W lubinie lokal składa się z sali sprzedaży (około 284 m2), pomieszczenie magazynowe (około 85 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

722 939 zł47 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł79 m² 7 544,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przedsprzedaż I etapu nowej inwestycji! Zielona Oaza Komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej - kunice/spalona Zakup na podstawie umowy Deweloperskiej Zapraszamy do zapoznana się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

445 000 zł72 m² 6 223,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1888

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomośc I z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 71,5 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

691 000 zł62 m² 11 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

798 000 zł66 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

- - - rezerwacja - - - Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m , położone na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów, świeżo po remoncie - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Serowarska

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł112 m² 6 561,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wrocław, fabryczna, ul. Serowarska. Nowa inwestycja, skrajny szereg! Blisko parku i stawów. Świetna komunikacja (tramwaj, pkp, autobus) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł52 m² 19 057 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wprowadzenia dwustronne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum miasta! Opiekun oferty tel. Funkcjonalne, pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł87 m² 97,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 *mieszkanie dostępne od zaraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 87 m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

532 000 zł32 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

679 900 zł49 m² 13 875,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal po generalnym remoncie, do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, dwustronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,1 m2 na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł37 m² 70,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowa kawalerka po generalnym remoncie w sercu Wrocławia - ul. Trzebnicka ( ogrzewanie miejskie , antresola, nowe meble, wysoki parter, rolety zewnętrzne, piwnica) Polecam na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł53 m² 18 564 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to prężnie rozwijające się nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Umów się na prezentację, podpisz umowę a otrzymasz instalację fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi w cenie domu! oferta od dewelopera, bez prowizji dla biura I bez pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

462 692 zł35 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakochaj się w inwestycji z górską panoramą Szklarska Village to kameralna, całoroczna inwestycja z apartamentami, która łączy nowoczesne budownictwo z tradycyjnym górskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

630 000 zł108 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność mieszkanie Z garażem W 8 rodzinnym ogrodzonym apartamentowcu Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 84,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

838 650 zł48 m² 17 530,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

5 200 zł70 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 70 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł38 m² 8 939,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie do generalnego remontu - Wrocław, ul. Brzeska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczna kawalerka po generalnym remoncie, w pięknej kamienicy przy ul. Daszyńskiego. Na lokal o powierzchni 30 m2 składa się: - pokój dzienny ok. 23 m2 - przedpokój ok. 5,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 142 814 zł65 m² 17 611,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 65 m2, położone na 5 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 195 000 zł150 m² 7 967 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy ~150 m - ul. Poniatowskiego 7e, wrocław (ołbin/nadodrze) Wysoki Standard | Po remoncie w 2020 roku Na sprzedaż przestronny, wykończony w wysokim standardzie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

525 000 zł59 m² 8 957,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Biuro Nieruchomości mp Home ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w centrum uzdrowiska, usytuowane na parterze kamienicy w Szczawnie- zdrój, przy ul. Pocztowej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

409 700 zł74 m² 5 543,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 4 pokoje, lubin Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 73,9m 2 + balkon + piwnica w Lubinie na osiedlu Ustronie IV. Mieszkanie usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

940 000 zł160 m² 5 889,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem na działce 510 m2. Klient Oferta bezpośrednio od developera. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Gniechowice,dolnośląskie

630 000 zł330 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż: nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym - Gniechowice, gm. Kąty Wrocławskie Lokalizacja: gniechowice, ul. Wrocławska (droga krajowa 35) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Działosza

Działosza,dolnośląskie

69 000 zł802 m² 86,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na Sprzedaż Działka Budowlana Lokalizacja: działosza, gmina Syców, powiat Oleśnicki Opis Nieruchomości: oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 802 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

544 708 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam ostatnie mieszkanie na Tarnogaju - ul. Międzyleska Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze budynku. Powierzchnia użytkowa: 41,11 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

939 000 zł160 m² 5 885,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem na działce 470 m2. Klient Oferta bezpośrednio od developera. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z dużą działką.