dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Głogów

Głogów,dolnośląskie

14,86 zł/m²74 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, stare Miasto, lokal, 74m2, wynajem 1100zł +vat Wynajmę lokal na Starym Mieście, o powierzchni 74m2, usytuowany w kamienicy, poziom piwnicy z oknami z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł55 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dolnobrzeska

Miękinia,dolnośląskie

782 918 zł135 m² 5 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 190 000 zł230 m² 9 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje mieszkanie (część domu)na parterze przy ul. Ciernie w Świebodzicach. Jest to część domu na działce o powierzchni 1794 m2. Mieszkanie do remontu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

118 zł/m²400 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł121 m² 9 459,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Zaoszczędź swój czas - nie trać go na wertowanie ogłoszeń. Zgłoś się do nas po analizę rynku. Doradzimy Ci na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kątki

Kątki,dolnośląskie

159 000 zł1 211 m² 131,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Kątkach (gm. Marcinowice). Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rakowiecka

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł117 m² 68,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zamieszkania w wyjątkowym miejscu! Do wynajęcia połowa domu o powierzchni 117,2 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych lokalizacji miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owcza

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

2 250 000 zł400 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom o półokragłym, nietuzinkowym kształcie z indywidualnego projektu jedyny taki dom w Polanicy Zdrój blisko parku zdrojowego, schowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!super oferta! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w odnowionym budynku w pobliżu centrum miasta oraz Dworca pkp. Bezpośrednio przy kamienicy przystanek komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł80 m² 10 326,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na sprzedaż. Powierzchnia 80 m , 4 piętro w 5-piętrowym budynku bez windy. Kamienica po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - al. Wiśniowa. Do wprowadzenia od zaraz. Czynsz najmu: 2900 zł z miejscem postojowym Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6, w budynku są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

799 977 zł48 m² 17 345,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lux | przytulne | wysoki standard | taras | 2 pok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i jasnego mieszkania o podwyższonym standardzie wykończenia, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Obornicka Premium Różanka. Mieszkanie 2 pokoje wysoki standard. Pełna zieleni oraz zróżnicowanego charakteru dzielnica "różanka' jako jedno z najbardziej stylowych miejsc we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowary

Kowary,dolnośląskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 150m2 posadowiony na działce o powierzchni 523m2 w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ul. Wańkowicza w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 54 m2 składa się z: - otwartej kuchni z meblami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

995 391 zł80 m² 12 399 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Masz pytania? Szukasz bezpiecznej inwestycji lub idealnego mieszkania we Wrocławiu? Zadzwoń do adama nawet po 18:00! zadzwoń I speak English! Zadzwoń już dziś czeka na Twój telefon! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł50 m² 8 764,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dwupokowe mieszkanie na Zabobrzu III | parter | 47 m Biuro Nieruchomości Select M z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Świebodzice,dolnośląskie

675 000 zł85 m² 7 913,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85,43 m2 zlokalizowane na I piętrze domu jednorodzinnego dwulokalowego wykończone pod klucz! Wykończenie pod klucz zawiera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

571 150 zł36 m² 15 989,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 35.72 m2 o praktycznym układzie z wydzieloną kuchnią w samym centrum miasta. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł35 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie usytuowane w malowniczej lokalizacji Świeradowa-Zdroju. To wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie urok górskiego kurortu i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 900 zł34 m² 15 370,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Krzyki | 515 000 zł Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33,13 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

111,24 zł/m²17 m² 1 891 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy 17 m w nowoczesnym budynku biurowym! Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17 m , usytuowany na 1. piętrze nowego budynku biurowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

812 808 zł57 m² 14 175,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 754 zł44 m² 11 100,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, z szybkim dojazdem do centrum, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i gotowego jeszcze w tym roku - ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 281 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu o powierzchni 220m2, położonego w miejscowości Konradówka w gminie Chojnów. Opis Nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

468 900 zł54 m² 8 683,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 54 m położone w Centrum Świdnicy. Na mieszkanie składa się : - przestronna kuchnia - 3 pokoje ( 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł127 m² 7 858,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Suchy Dwór k. Wrocławia Powierzchnia użytkowa: 127,10 m | Działka: 500 m | Garaż | Ogrzewanie pompą ciepła Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż absolutnie wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300 m , usytuowaną na malowniczej, ponad 20-arowej działce w Bystrzycy.