dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łażany

Łażany,dolnośląskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wombat Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem - Łażany, 60 m , 2 pokoje Lokalizacja: łażany (gm. Żarów) Powierzchnia: 60 m Liczba pokoi: 2 + 2 kuchnie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

29,94 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które zapewni Twojemu biznesowi maksymalną widoczność, wygodny dostęp i realny potencjał wzrostu? Zapraszamy do nowoczesnej Galerii Handlowej zlokalizowanej w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł120 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Budynek usługowo-magazynowy wielopoziomowe możliwości! Lokal o powierzchni 120 m rozciąga się na trzech kondygnacjach, oferując przestrzeń dla Twojej kreatywności. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł252 m² 13 865,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Dom na Biskupinie/ Śródmieście we Wrocławiu wolnostojący z dużym tarasem( w 50% zadaszonym z kominkiem i grillem), garażem i użytkowym przyziemiem. Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kunice

Kunice,dolnośląskie

1 630 000 zł220 m² 7 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Kunice w pobliżu jeziora, otoczona wyjątkowym krajobrazem przyrodniczym. Nieruchomość obejmuje działkę gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Trzebnica,dolnośląskie

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe Trzebnica, ul. Mostowa Oferuję na wynajem przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mostowej w Trzebnicy. Lokal znajduje się w domu na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. (english version below) Mieszkanie dostępne od sierpnia! Serdecznie polecam przepiękny apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia! Apartament o powierzchni 43m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel Tel: ***dostępne od zaraz*** Polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze o powierzchni 90m2, salon z aneksem kuchennym plus dwa pokoje (sypialnia główna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

239 000 zł37 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą (winda z poziomu 0 - bez schodów) w Lubinie przy ul. Mickiewicza o powierzchni użytkowej 34,57m2+balkon+piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

731 500 zł49 m² 14 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.78m2 z balkonem, świeżo wyremontowane znajdujące się przy ul. Kościuszki 61 we Wrocławiu. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gołnowska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł284 m² 12 323,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Wirtualny Spacer : Wyjątkowa Oaza Spokoju i Komfortu we Wrocławiu - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i zieleń podmiejskiego życia z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł86 m² 11 616,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W samym sercu wrocławia tuż przy rynku. Inwestycja pod wynajem długoterminowy jak I krótkoterminowy. Живите В самом сердце вроцлава всего В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Legnica,dolnośląskie

439 000 zł59 m² 7 491,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, legnica osiedle Piekary A Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m , położone na parterze w zadbanym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

2 150 zł54 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Piłsudskiego, w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w samym centrum dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie o powierzchni 29m2 składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

240 000 zł280 m² 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z projektem przebudowy - Jeżów Sudecki Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej części Jeżowa Sudeckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

639 000 zł122 m² 5 217,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zamieszkaj W nowoczesnym komforcie - oaza spokoju pod wrocławiem Tylko 3 ostatnie domy w zabudowie bliźniaczej! Przedstawiam Państwu duży, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kryniczno,dolnośląskie

799 000 zł84 m² 9 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na Sprzedaż: lokal Mieszkalny w Dwulokalowym Budynku - Z Ogródkiem i Miejscami Postojowymi Zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia - Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 152 756 zł81 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 81,18m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

959 000 zł98 m² 9 766,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dom piętrowy ze strychem w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Umów się na prezentację, wybierz dom a otrzymasz instalację fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi w cenie domu! `prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 13 038,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję przytulne i słoneczne mieszkanie z ogródkiem, położone przy ulicy Karmelkowej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego 4-kondygnacyjnego wielorodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Róż

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Zakup tylko za gotówkę Polecam dom wolnostojący , położony na Krzykach na ich południowo- wschodnich obrzeżach. Budynek 2 kondygnacyjny składa się z 5 pokoi , 2 łazienek , 2 kuchnie , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpisują się w górski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

629 999 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m2, znajdującą się przy ulicy Kamiennej, w nowym budynku z roku 2021. Mieszkanie jest utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł37 m² 15 641,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry Polecam kawalerkę w samym centrum Wrocławia. Idealna oferta dla inwestora - obecnie jest w najmie krótkoterminowym. Zarządzanie najmem jest prowadzone przez profesjonalną firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

3 000 zł180 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem obiekt /warsztat samochodowy w centrum Lubina. Nieruchomość o pow.180m2 położona na działce o pow.2,77 ara. Teren uzbrojony w sieć kanalizacyjną,wodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

279 000 zł56 m² 4 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1773

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 , mieszczące się w zabytkowej kamienicy w Jedlinie Zdroju - nieopodal Domu Zdrojowego. Lokal składa się z salonu , dwóch sypialni , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

900 zł8 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój w mieszkaniu 5-pokojowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Damrota 41 we Wrocławiu Nieruchomość: powierzchnia 8 m2 Piętro 8 Ogrzewanie miejskie Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

875 000 zł96 m² 9 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Domy szeregowe zlokalizowane w Widawie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Wrocław, ul. Górnicza Cena: 469 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł56 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Nieruchomość o powierzchni 55,83m2 usytuowana w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Złotoryjska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł3 m² 158 333 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę na sprzedaż komfortowego mieszkania o powierzchni 31,25 m , położonego na pierwszym piętrze 10-piętrowego budynku z 2005 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwaśna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł76 m² 8 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim na Grabiszynie - okolice ul. Kwaśnej. Charakterystyka mieszkania: 75,50 m, 2 pokoje, 1 łazienka; okna: plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - segment B (prawy) o pow. 126,41m2 z działką o powierzchni około 240m2. Dom ma klasyczny układ, idealny dla rodziny: strefa Dzienna na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł61 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem dwustronne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, położone w otoczeniu zieleni - pomiędzy Parkiem Południowym i Parkiem Skowronim. Mieszkanie środkowe - ciepłe zimą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marcinkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł22 m² 22 827,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mikroapartament w Śródmieściu. Nowoczesny, klimatyzowany mikroapartament o powierzchni 21,86 m , położony na 8. piętrze budynku w samym sercu Centrum Akademickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł61 m² 5 939,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż! Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie położone na 3 piętrze. Idealne dla osób ceniących ciszę, spokój.