dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 429 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 429 ogłoszeń

1 950 000 zł501,91 m² 3 885,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:704 m²

Mirków l Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami Olbrzymi potencjał inwestycyjny l Domy wolnostojące Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²41 m² 2 173 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Stare Miasto - do własnej aranżacji (biurowiec, monitoring, winda, dostęp 24h, pobliska komunikacja miejska) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 535 000 zł615 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż Atrakcyjna inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu, przy ul. Kmicica, na osiedlu Żerniki - w zachodniej części miasta, w bliskiej odległości od Portu Lotniczego Wrocław oraz.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł17 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zdjęcia są poglądowe Na sprzedaż solidny garaż murowany z prądem ul. Gliwicka, księże Małe (wrocław)na sprzedaż wysokiej jakości garaż murowany, położony w pobliżu osiedla Księże.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działki budowlane w Międzylesiu. Obowiązuje Plan Miejscowy zgodnie, z którym teren jest przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe i usługi turystyczne. Woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

116 400 zł1 200 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł700 m² 242,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 700 m2 położona w Milejowicach w gminie Żórawina. Działka położona przy drodze asfaltowej, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na wrocławskich Popowicach, przy ul. Wejherowskiej. Nieruchomość doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prestiżowa lokalizacja | Elastyczna powierzchnia | Dostępny od zaraz Na wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł10 100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunt komercyjny o powierzchni 1,1 ha, położony w Łosicach w gminie Długołęka. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ujęty jest ona jako grunt.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł100 m² 4 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Urokliwy dom wolnostojący w Walimiu idealna inwestycja w górach! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł62,11 m² 11 576,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie na Stabłowicach , w najbliższym sąsiedztwie terenów zielonych- parku Stabłowickiego, stawu Cegielnia i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

59 049 720 zł77 331 m² 763,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu grunt inwestycyjny o pow. 77 331 mkw. z możliwością powiększenia w specjalnej strefie aktywności gospodarczej przy stacji kolejowej Wrocław Zachodni. Jest idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie terenu: nieuciążliwy przemysł, bazy, składy, handel, usługi, administracja, usługi sportu i rekreacji, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł79,33 m² 7 298,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, na zielonym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 799 zł27,08 m² 19 158 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do kontaktu - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia. Idealne miejsce dla osób ceniących życie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł7 848 m² 1 019,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Premium oferuje Państwu idealną działkę pod zabudowę mieszkaniową W miejscowym planie działka jest oznaczona symbolem mw-U, przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²72 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal 3-pokojowy, o powierzchni 72 m2, na ul. Wałbrzyskiej. Dostępny od 1 lipca! Wszystkie media miejskie! Możliwe zagospodarowanie na biuro, salon kosmetyczny, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek przy drodze krajowej pod mpzp, położonych w Mieroszowie przy ulicy Wałbrzyskiej. W planie miejscowym działki oznaczone jako up,ks - lokalizacji obiektów służących prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł148 m² 7 229,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Na sprzedaż komfortowy, ekskluzywny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 148 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce z dwoma wjazdami i możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,33 m² 12 525,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie 34,33 m , ul. Przejazdowa 17, psie Pole, wrocław Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w bloku z 2023 roku, położone na 1 piętrze (środkowe),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 343 zł35,70 m² 13 987,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak podatku 2% pcc oraz prowizji! Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Wrocławia , stworzone z myślą o wygodnym życiu na co dzień. Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działki budowlane u podnóży Śnieżnika w obszarze Góry Młyńsko o przeznaczeniu mieszkalnym i mieszkalno - pensjonatowym w kształcie trapezu o powierzchni 1880m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom z zabudowaniami o powierzchni całkowitej ok 300 m.kw. z dwoma lokalami użytkowymi stojący na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²123,12 m² 8 618 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy typu "open space" 123,12 m2 nieopadal Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Budynek chroniony, wyposażony w zaawansowany monitoring i systemy bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł97,12 m² 7 104,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralny segment z dużym ogrodem | Żurawiniec k. Wrocławia- oddanie 2026 Informacje podstawowe: lokalizacja: żurawiniec, gm. Miękinia Rodzaj zabudowy: bliźniak Liczba segmentów: tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 2000mkw atrakcyjnie położona w odległości ok 100m od Wyciągu Narciarskiego Bolek Kamienica. W niedalekim sąsiedztwie wykonane badania na obecność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 830 zł75,93 m² 12 825,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B3.3 Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł6 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witamy w ogłoszeniu biura nieruchomości Mały Domek! Z przyjemnością przedstawiamy niezwykłą okazję w uroczej miejscowości Muchów - sporą działkę budowlaną, która ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 100 m² 144,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do zakupu ładnie położoną działkę budowlaną w miejscowości Masłów, 5 min od Trzebnicy i zaledwie 20 min od granicy Wrocławia. Najważniejsze informacje: numer działki: 79/4.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł55 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowa cena Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55 m , położony przy ulicy Wałbrzyskiej w Świebodzicach. Lokal przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²50 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia: lokal biurowy 50 m w nowoczesnym biurowcu klasy A - Fabryczna, wrocław Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w Oleśnicy. Lokal o powierzchni 54 m znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł915 m² 1 087,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 877 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc8692 Kategoria: budynek magazynowy i zaplecze socjalno-biurowe Miasto: legnica Lokalizacja: powierzchnia budynku 915 m2 Powierzchnia działki 7877 m2 opis Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł73 m² 10 534,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, które zarabia na siebie albo staje się dokładnie takie, jak chcesz. Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone przy ul. Lubuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²740 m² 21 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn w Wałbrzychu o powierzchni 770m2 w z dojazdem asfaltowym. Magazyn składa się z głównej sali oraz jednego pomieszczenia sanitarnego oraz biurowego. Magazyn nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Masłów gm. Trzebnica Działki położenie w cichej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Trzebnicy i Wrocławia - Powierzchnia: 1000.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł611 m² 9 819,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:511 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjny i dochodowy pensjonat oraz restauracja w Karpaczu - apartamenty z restauracją gotowe do prowadzenia działalności.