dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

499 000 zł509 m² 980,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Tylko dla klienta gotówkowego. Szukasz lokalu o charakterze inwestycyjnym? Oraz chcesz zamieszkać samemu i mieć dodatkowe mieszkanie/a na wynajem? Zapraszam Cię do Komarna, a tam budynek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

618 240 zł43 m² 14 304,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Miejsce postojowe naziemne gratis! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

913 700 zł102 m² 8 993 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 4-pokojowe mieszkanie/ możliwe inne aranżacje/ z balkonem i tarasem Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Krzykach/ os Jagodno ok. ulicy Buforowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Malinowa

Wysoka,dolnośląskie

399 000 zł605 m² 659,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 605 m 2 na ul. Jeżynowej w Wysokiej, gmina Kobierzyce. Działka objęta mpzp: 1) przeznaczenie podstawowe : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

789 123 zł68 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocja! 11.569 zł m2 Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami i dodatkową łazienką. Cicha i zielona okolica. Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie o projektowaniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

516 285 zł29 m² 17 663 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w pięknej okolicy, do własnej aranżacji z możliwością wykończenia pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 654,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Storczykowej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

733 000 zł54 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Agent prowadzący: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Trzy pokoje o powierzchni 54,24 m2 z balkonem, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

624 375 zł50 m² 12 478 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem we Wrocławiu Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,04 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 079 900 zł68 m² 15 844 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta tel: 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,16 m2 znajduje się na II piętrze w X piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu przy rzece. Układ pomieszczeń: - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na spokojnym wrocławskim osiedlu Stabłowice. Idealne dla osób szukających spokojnego miejsca do życia na nowym osiedlu blisko licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł33 m² 17 966 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rewelacyjnie skomunikowana kawalerka 33,34 m2 Doradca klienta: tel: układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem 23,35 m2 - przedpokój 3,45 m2 - łazienka 6,54 m2 Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

917 429 zł65 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doradca Klienta: tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,20 m2 znajduje się na 7 piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 250 000 zł260 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam serdecznie. Do sprzedania dom na wrocławskim Biskupinie, dzielnicy, której podstawowym atutem jest lokalizacja. Działka: 700 m kw. Powierzchnia użytkowa :155 m. kw. dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

848 320 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Otoczenie: inwestycja na Księżu Wielkim, w południowo-wschodniej części Wrocławia.Zielona okolica. Dobry dojazd do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

4 400 zł84 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, w nowym budownictwie z windą, na II piętrze. Okolica ul. Kukuczki, cicha, zielona i spokojna a przede wszystkim bezpieczna. Osiedle zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł217 m² 3 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł53 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below. Trzy pokojowe mieszkanie na wynajem Wrocław, krzyki, ul. Nyska. Powierzchnia 52,54 mkw, dwie sypialnie, salon z aneksem. Mieszkanie umeblowana i wyposażone. Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł36 m² 14 369 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe, z loggią, w spokojnej okolicy! Doradca klienta: tel. Idealna nieruchomość dla pary, na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do własnej aranżacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 558 454 zł120 m² 29 530,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 120,50 m2 znajduje się na ostatnim piętrze trzypiętrowego budynku przy Parku Szczytnickim. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł40 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel: mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn wśród budynków o niskiej zabudowie. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

607 600 zł45 m² 13 427,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty tel. Przestronny 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25 m2 na zielonym osiedlu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na południu Wrocławia, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Ukryta

Wrocław,dolnośląskie

820 zł10 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokoje w przestronnym, 6-pokojowym mieszkaniu na Placu Grunwaldzkim. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 3. piętrze, jest jasne i komfortowo urządzone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł44 m² 13 816 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne z balkonem, w cichej okolicy! Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość dla osób, które cenią sobie spokojną i cichą okolicę z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

556 990 zł51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10 m2 z balkonem o powierzchni 8,70 m2 położone na cichym osiedlu na Stabłowicach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Świebodzice,dolnośląskie

259 000 zł133 m² 1 948,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje słoneczne mieszkanie z małym ogródkiem na I piętrze przy ul. Rynek w Świebodzicach. Mieszkanie , składa się z: - przedpokoju -kuchni - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

515 694 zł42 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe / komórka piękny widok na zielony teren, ciche umeblowane, komfortowe mieszkanie wolne od 05.09.2025R OSOBOM ZE ZWIERZĘTAMI BARDZO DZIĘKUJEMY 2-pokojowe mieszkanie z tarasem 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł44 m² 11 195 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn wśród budynków o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 349 000 zł170 m² 7 957,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 598 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom wolnostojacy położony w gminie Czernica. Budynek został wybudowany w 2009 r z ceramiki ocieplony styropianem 15 cm otynkowany strukturą. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

562 408 zł46 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe | Blisko parków | Ogródek z tarasem | Opis lokalizacji: brochów, ulica Indonezyjska, czas dojazdu do centrum 19 min. Opiekun nieruchomości: hubert Szymczak tel. 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

683 572 zł40 m² 17 132,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego Opiekun oferty: nowaktel. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałym budynku w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

676 280 zł39 m² 17 547 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem w prestiżowej lokalizacji Wrocławia - Browary Wrocławskie. Układ funkcjonalny lokalu: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

457 618 zł34 m² 13 599,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł134 m² 10 278 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na południu miasta, garaż w bryle budynku Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 152 zł32 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bądź pierwszy/a i zarezerwuj mieszkanie na Kadetów! Osiedle "pod Jeleniami" to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Jeleniej Górze, zlokalizowana przy ulicy Kadetów. W siedmiu budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal 66 m 2 ustronie III Pawilon handlowo-usługowy, położony w centrum osiedla z wygodnym dojazdem i ogólnodostępnym parkingiem tuż obok. Położony na działce o pow. 2,02 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Góra,dolnośląskie

185 000 zł70 m² 2 644,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w Górze o powierzchni 69m2 to nasza nowa oferta. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze kamienicy, a w jej skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 043 000 zł68 m² 15 302 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68,16 m2 z loggią, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży szeregowych domów w kolejnym etapie, budowanych na przedmieściach Świdnicy w Pszennie. Domy środkowe - 699 tys. zł Zewnętrzny P -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 381,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 3-pokoje, urządzone, bardzo funkcjonalne, w pełni rozkładowe o powierzchni 57.7m2 z balkonem 2.5m2 i piwnicą o pow. 3.76 m2, oraz.