dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe - 37 m2 - mieszkanie przy ul. Żegiestowskiej. (tuż przy alei Armii Krajowej) 2400 zł czynsz najmu + 670 zł zaliczka na poczet opłat Miejsce postojowe zlokalizowane w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

355 000 zł27 m² 13 360,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Jeżeli szukasz mieszkania dla siebie albo dobrej inwestycji, dobrze trafiłeś. Dlaczego polecam Ci akurat tę ofertę? Ponieważ mieszkanie jest do remontu, co umożliwia własną, dowolną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 964,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Stylowy dom w zabudowie szeregowej na Polanowicach - Stan deweloperski do wykończenia ani pcc! Stan deweloperski, gotowy do wykończenia według własnych potrzeb Spokojne osiedle na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 138 104 zł78 m² 14 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja domów dwulokalowych Inwestycja przy ul. 1-go Maja, to kameralne miejsce stworzone z pasji , wizji i chęci wniesienia czegoś unikalnego do architektury Szklarskiej Poręby. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł89 m² 7 845,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

89m 5 pokoi / szereg z dużym ogródkiem /stacja pkp Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem przy zachodniej granicy Wrocławia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sportowa

Ligota,dolnośląskie

259 000 zł2 750 m² 94,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

|2750mkw|działka budowlana|blisko lasu|lux| - Przedstawiam Państwu nieruchomość w przepiękny miejscu pod samym lasem. W około przepiękny krajobraz wzgórz Trzebnickich i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

489 720 zł41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc| bez prowizji- oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,81m2 zlokalizowane w zielonej okolicy miejscowości Krzeptów k. Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świdnicka

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 349 600 zł151 m² 8 955,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia Tyniec Mały, ul. Świdnicka 19 Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie i spokój, którego nie daje żadne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł65 m² 11 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania na Oporowie. Cicha i spokojna okolica! Mieszkanie o powierzchni 65m2 z balkonem o powierzchni 2m2 i dużą piwnicą - pełen rozkład, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

359 000 zł27 m² 13 159,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalny apartament w doskonałej lokalizacji - inwestycja z potencjałem Położony w sercu Szklarskiej Poręby, ten komfortowy apartament to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tuwima

Lubin,dolnośląskie

49,17 zł/m²120 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! dobra lokalizacja! Idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową! aktualnie lokal bez wyposażenia Prezentujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skarszyn

Skarszyn,dolnośląskie

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w Skarszynie, gmina Trzebnica, objęta planem miejscowym działka o nrze geodezyjnym: 368/8, powierzchnia: 1200 m2 o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

106,50 zł/m²38 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokalna wynajem , Wrocław, ul. Prądzyńskiegopo remoncie generalnym, na poziomie "0" z wejściem z ulicy. o powierzchni 37,56 m2. Doskonały pod większość rodzajów usług. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł100 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego na ul. Św. Mikołaja, wrocław - Rynek Na sprzedaż lokal o powierzchni 98 m , położony w samym sercu Wrocławia, przy ul. Św. Mikołaja, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabaczkowa

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł50 m² 14 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*** Dwustronne mieszkanie z balkonem i garażem | Osobna kuchnia | Klecina *** Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m Lokalizacja: okolice ul. Kabaczkowej, klecina Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł46 m² 15 055,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: wyposażony lokal gastronomiczny 46 m Wrocław, dynamicznie rozwijająca się okolica English bellow Cena: 750 000 zł | Powierzchnia: 46 m | Faktura vat | Gotowy do działania Dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²159 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Oferta bezpośrednia 0% prowizji! powierzchnia biurowa - 159 m , kamienica gotycka, wrocław, ul. T. Kościuszki 82, cena 7950 zł/mc netto (50 zł/ m ) + media (wg wskazań liczników) Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

749 900 zł70 m² 10 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Przestronne Mieszkanie z Potencjałem w Sercu Wrocławia! Solidna Baza do Stworzenia Wymarzonego Miejsca lub Atrakcyjna Inwestycja! Cena: 749 900 pln (~10 717 pln/m ) Lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł67 m² 12 970,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie na spokojnym, lecz dobrze skomunikowanym z centrum wrocławskim osiedlu Gaj. Dzięki lokalizacji blisko Uniwesrytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stwosza

Głogów,dolnośląskie

27,27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal 110 m na wynajem idealny dla Twojego biznesu! Szukasz przestrzeni, która od pierwszego dnia będzie gotowa na rozwój Twojej firmy? Ten lokal na parterze to miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

178 000 zł26 m² 6 980,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na piątym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym, zlokalizowanym na wałbrzyskim Białym Kamieniu. Nieruchomość w stanie dobrym. Poza drobnymi pracami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł63 m² 13 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu, do którego możesz wprowadzić się od razu? To 3-pokojowe mieszkanie na Stabłowicach spełni oczekiwania rodziny lub pary, ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Mieszkanie już dostępne - także dla studentów. Do wynajęcia mikroapartament w inwestycji Starter przy ul. Pasteura. Mieszkanie jest nowoczesne i klimatyzowane, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zimowa

Wrocław,dolnośląskie

8 300 zł250 m² 33,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępny od zaraz! Dom wolnostojący o powierzchni ok. 250m2 położony we Wrocławiu na Krzykach przy ul. Zimowej. Dom znajduję się w cichej i spokojnej okolicy, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

641 000 zł54 m² 11 804,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc2%! Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów o dostępnych mieszkaniach od 2 do 5 pokoi i umówić się na prezentację. Zapraszamy do kontaktu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , znajdujące się w Centrum miasta. Nieruchomość: przestronny salon. Oddzielna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

402 080 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł10 m²

 

Piętro:10/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ulicy Lubińskiej - tuż obok ul. Legnickiej, 10 min od Rynku Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,5 m2, usytuowany jest na 10 piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł86 m² 10 453 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego, 5 pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania, zlokalizowanego w centrum, przy ulicy Rydygiera. Przepiękna kamienica z pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

78,85 zł/m²52 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Reja (róg z ul. Nowowiejską), naprzeciwko domu studenckiego 'alcatraz'. Na całość 52 mkw składa się duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł54 m² 10 977,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania 2-pokojowego na osiedlu, w dzielnicy Gaj. Lokal na parterze, bez balkonu. Mieszkanie wymaga niewielkiego przystosowania. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świętokrzyska

Wrocław,dolnośląskie

2 650 000 zł100 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

PL Wyjątkowy Penthouse z antresolą i tarasem, wrocław Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse położony w prestiżowej okolicy niedaleko ul. Świętokrzyskiej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Syców

Syców,dolnośląskie

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:906 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka z budynkiem mieszkalnym. Lokalizacja: stradomia Wierzchnia, działka nr 363/19, powierzchnia 906 m mpzp: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Poleskiej 12, na drugim piętrze. Mieszkanie znajduje się w budynku z wielkiej płyty, otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strupina

Strupina,dolnośląskie

270 000 zł1 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** Atrakcyjna działka budowlana! *** ***na wzgórzu, z pięknym widokiem! *** *** Regularny kształt prostokąta! *** W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne! Podstawowe informacje: * lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł66 m² 13 132,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 66,21 m | balkon | miejsce w garażu oraz komórka lokatorska w cenie! | 1. piętro | Wrocław, ul. Jurija Gagarina (muchobór Wielki) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 51,40 m2, 2 pokoje, znajdujące się w budynku z lat 90- tych. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki osobnej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł44 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem | Wrocław, nowy Dwór, ul. Strzegomska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka położona na Os. Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie o powierzchni 33m2 z balkonem usytuowane na IV piętrze w bloku. Lokal składa się z : dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

100 035 zł1 053 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży jedna z wielu działek, które zostały wydzielone z ponad dwu hektarowego pola rolnego, działki znajdują się w miejscowości Wysoka, obecnie status rolny, w oczekiwaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł59 m² 11 356 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zrób krok w stronę wygody i funkcjonalności. Nie musisz już wybierać między komfortem a lokalizacją. Tutaj masz wszystko w jednym miejscu i to z klasą. Co czeka na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij