dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 650 zł56 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo fajne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w bocznej uliczce z ogródkiem na Starym Zdroju Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2 , które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł11 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój w pięciopokojowym mieszkaniu o podwyższonym standardzie w samym sercu Placu Grunwaldzkiego Nieruchomość Powierzchnia 11 m2 Piętro 3 Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł75 m² 8 742,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej Metraż: 75,49 m2 Piętro: 3/5 w kamienicy bez windy Czynsz: 920 zł + prąd wg zużycia Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł140 m² 13 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:846 m²

Dom wolnostojący, w pełni wyposażony, z przestronnym układem pomieszczeń: * Hol: ok. 5 m * Pomieszczenie gospodarcze: ok. 12 m * Korytarz: ok. 5 m * Salon z jadalnią: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowy, klimatyzowany apartament z oddzieloną kuchnią przy Wrocławskich uczelniach - Plac Grunwaldzki Mieszkanie z pełnym wyposażeniem Przed wizytą zachęcamy do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomiana

Bielawa,dolnośląskie

289 900 zł42 m² 6 975,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

TA oferta tylko U nas - wyłącznośc. - przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zadbanej kamienicy przy ulicy Słomianej w Bielawie. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

444 989 zł42 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42.1 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto , Osiedle Szczepin , świetna lokalizacja z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut. usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krotoszyce

Krotoszyce,dolnośląskie

359 000 zł110 m² 3 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 110 m2 usytuowanego na działce liczącej 1600 m2 w Janowicach Dużych. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

895 560 zł102 m² 8 818,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szukasz domu z ogródkiem z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Inwestycja ta będzie idealna dla Ciebie! Lokalizacja: iwiny, wrocław Typ domu: szeregowy Metraż: 101,56 m2 Opis inwestycji: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł74 m² 95,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Apartament dostępny od zaraz! Do wynajęcia luksusowy apartament na wrocławskich krzykach w inwestycji " Ogrody Hallera" Apartament o powierzchni 73,62 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł31 m² 75,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Inwestycja Angel Wings znajduje się przy ul. Walońskiej wzdłuż rzeki Oławy. Inwestycja jest położona w ścisłym centrum Wrocławia z dostępem do terenów spacerowych, bogatej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 640,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł34 m² 10 441 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o pow 34 mkw, położoną w centrum Leśnicy, przy ul. Średzkiej. Na całkowitą pow. mieszkania składają się: - pokój o pow. ok 18 mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzebnica,dolnośląskie

590 000 zł59 m² 9 941,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż trzypokojowe o powierzchni 59,3 m , usytuowane na trzecim piętrze, trzypiętrowego budynku w Trzebnicy przy ulicy Obornickiej. Nieruchomość składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne są również inne metraże, układy, a przy tym ceny mieszkań- zadzwoń po więcej info. Zakup bez prowizji oraz bez konieczności opłacania podatku pcc 2%! Mieszkanie z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleszna Podgórska

Oleszna Podgórska,dolnośląskie

289 000 zł79 m² 3 678,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

NA sprzedaż *** oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome oferuję Państwu dom w Olesznej Podgórskiej w gminie Lubomierz. Nieruchomość wymagająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł61 m² 10 311,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 60,51 m2 - piwnica o powierzchni 1,98 m2, trzy pokoje, wc, łazienka, przedpokój, kuchnia, balkon. Pełna własność. Budynek z lat 80- tych, ocieplony, parking za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Jędrzychówek

Jędrzychówek,dolnośląskie

484 000 zł121 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty tel. Działki rolne o łącznej powierzchni 12,1 ha położone są w Jędrzychówku, w powiecie polkowickim, gminie Przemków. Parametry: 1) Grunty orne o powierzchni 1,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hufcowa

Wrocław,dolnośląskie

1 849 000 zł210 m² 8 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Jeśli marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

3 990 000 zł546 m² 7 311,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uzdrowisko Lądek Zdrój. Stylowa willa o powierzchni użytkowej 545, 7 m kw. położona w malowniczej lokalizacji na działce o pow. 1257 m kw. Do nieruchomości przynależy nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł54 m² 12 414,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz duża promocja! cena przed promocją 759000,30 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 279 999 zł153 m² 8 366,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 159 m - ul. Poniatowskiego 7e, wrocław (ołbin/nadodrze) Wysoki Standard | Gotowiec inwestycyjny | roi 9,5-10% Na sprzedaż przestronny, wykończony w wysokim standardzie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

378 000 zł44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wszystkie pokoje zaplanowane z największą starannością. Idealne dla rodziny. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia 44,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

85,71 zł/m²21 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 21 m.kw. położony na parterze budynku przy ul. Żelaznej, lokal z niezależnym wejściem. Funkcjonalny układ lokalu: - poczekalnia - sala główna - zaplecze kuchenne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilków

Wilków,dolnośląskie

949 900 zł115 m² 8 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Idealne miejsce do życia - tylko 5 minut od Świdnicy, 40 minut od Wrocławia nowa atrakcyjna cena! Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł35 m² 90,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji Port Popowice, przy ul. Białowieskiej. Mieszkanie o powierzchni 35m2, położone jest na ostatnim - 6 piętrze, budynku z 2023 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia / dostępna od zaraz bardzo ładna kawalerka / wyposażona W pełni genialna komunikacja / autobusy tramwaje ulica kamienna, uniwersytet ekonomiczny po drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

547 329 zł41 m² 13 317 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe | Tereny zielone | Niska zabudowa Opis lokalizacji: księże Małe, ulica Blizanowicka, czas dojazdu do centrum 13 min. Opiekun nieruchomości: hubert Szymczak tel. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

1 090 zł22 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 22 m na 2. piętrze przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu z elektrycznym ogrzewaniem. Nieruchomość: powierzchnia 22 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł59 m² 11 887,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym i cichym osiedlu (osiedle Malownicze, leśnica), w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na pierwszym piętrze po termomodernizacji bloku w urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

928 534 zł47 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze i ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem w zielonej części Wrocławia? Zapraszam na prezentację wygodnego, rozkładowego mieszkania z trzema samodzielnymi pokojami, balkonem i świetnym układem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł30 m² 15 954 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Twoje miejsce na Jagodnie - kawalerka z klimatycznym balkonem i siłownią! W Rill Estate mamy oferty na wyłączność, a Ty nie płacisz prowizji! Szukasz mieszkania, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 899 000 zł153 m² 12 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karkonoska

Lubawka,dolnośląskie

350 000 zł76 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lubawka Informacje o mieszkaniu: na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 76 m (po podłodze 97 m ), położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

279 000 zł74 m² 3 770,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w centrum Jeleniej Góry? Mam dla Ciebie świetna ofertę. Zapraszam Cię na prezentację przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem, położonego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworska

Wilczyce,dolnośląskie

1 299 990 zł111 m² 11 695,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 5-pokojowy, parterowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni 111,15m3. Nieruchomość wybudowana została w 2019r i zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

1 479 000 zł138 m² 10 748,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - segment lewy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 126,41m2 z działką o powierzchni 240m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 340 000 zł152 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Rezerwacja oferty Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą.