dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Wrocław,dolnośląskie

913 000 zł49 m² 18 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "swojczyce" przy ul. Vasco da Gammy we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

275 000 zł69 m² 3 985,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Takiej oferty nie znajdą Państwo nigdzie. Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ul. Kolejowa w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

880 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia 1-2 osobowy pokój w sześciopokojowym mieszkaniu położonym w samym sercu miasta- ul. Dąbrowskiego 21 Nieruchomość: powierzchnia 10 m2 Piętro 2 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł184 m² 10 300,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wykończona pod klucz w podwyższonym standardzie połowa domu jednorodzinnego na oddzielnej kw. Garaż w bryle budynku z kanałem podziemnym, miejsce parkingowe przed garażem oraz niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

295 000 zł25 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 459 m²

Oferuje do sprzedaży pięknie położoną , słoneczną działkę z pozytywna energią, zabudowaną niewielkim domkiem , na posesji : domek letnikomórka narzędziowakomórka sanitarna połączona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Dom wolnostojący w Wiszni Małej na wynajem / 250m2 / 6500 zł Do wynajęcia przestronny, jasny dom z 2008 roku, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1313 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł51 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Muchobór | Duże 2 pok | Rozkład | Polecam na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej części Muchoboru Wielkiego, przy ul. Rodziewiczówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł66 m² 9 450,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5 m , usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku z 1960 roku. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krotoszyńska

Milicz,dolnośląskie

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** nowe mieszkanie, wykończone W wysokim standardzie ze słonecznym balkonem *** Idealne dla młodej rodziny lub pary Gotowe do zamieszkania Bezpieczne osiedle w centrum Milicza z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł41 m² 11 530,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na ulicy Poleskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze bloku z 2001 roku odnowionego, przystosowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł47 m² 16 602,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,98m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł44 m² 8 126,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe wykończone mieszkanie, 44,30 m Lubin, ul. Mickiewicza 50 (dolnośląskie) Cena: [378 tys.-8533zł/m2] Piętro: 3 / 4 | Budynek z wielkiej płyty | Dwustronne | Loggia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

546 500 zł52 m² 10 429,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! duże ogrody! Gorąco polecam kameralne, nowoczesne osiedle w centrum Dobrzykowic. Osiedle będzie składało się z 16 lokali. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

692 000 zł63 m² 10 984,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

UL. Krynicka osiedle gaj 2 pokoje 63,00 mkw. Piwnica IX piętro darmowy parking 1985 rok budowy Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Gaj. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Młodych

Polkowice,dolnośląskie

33,33 zł/m²165 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa / lokal usługowy z zapleczem socjalno biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 165m2. Lokal położony w Polkowicach (osiedle młodych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Leszczynowa

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 059 000 zł88 m² 11 971,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży na wyłączność nowy, wykończony w wysokim standardzie dom w zabudowie szeregowej, położony w bliskiej odległości od Jeleniej Góry -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 750 zł19 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: huby/piękna Ilość pokoi:1 Metraż: 19m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2, blok z windą z 2018roku. Informacje dodatkowe: wolne od zaraz - również dla studentów-najem dla 1-osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł67 m² 11 776,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław Gaj, ul. Orzechowa gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

998 000 zł301 m² 3 315,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:561 m²

Posiadamy w ofercie dom do sprzedania, pierwszy segment w zabudowie szeregowej. Dom usadowiony na działce o powierzchni 0,0561 ha, wybudowany w 1997 r. Powierzchnia domu to 301m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwustronne które znajduje sie na pierwszym piętrze. mieszkanie jest bezczynszowe jedyną opłatą jest fundusz remontowy (koszt 400zł) W mieszkaniu piec gazowy dwufunkcyjny. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł54 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z własnym ogrodem - dostępne od zaraz! Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie o powierzchni 54,38 m , na spokojnym osiedlu o niskiej zabudowie. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł42 m² 17 818,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament które łączy w sobie nowoczesność z przytulnym klimatem. Położony w sercu Wrocławia na Przedmieściu Oławskim, na osiedlu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Głogów,dolnośląskie

529 000 zł62 m² 8 500,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze z windą, położone przy ulicy Młyńskiej na Starym Mieście. o powierzchni 62,23m2 To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

287 000 zł51 m² 5 649,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m przy ul. Górników w Polkowicach. Oferujemy Państwu przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

640 000 zł498 m² 1 285,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ciekawej nieruchomości, budynek mieszkalny z częścią usługową oraz dodatkowymi zabudowaniami gospodarczymi, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Skałka,dolnośląskie

799 000 zł2 495 m² 320,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży 2 działki, na których rozpoczęto budowę 2 domów jednorodzinnych dwulokalowych, wolnostojących po jednym na każdej z działek. + wykonano: zjazd z drogi głównej asfaltowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł64 m² 11 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Dwustronne czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem blisko centrum- wójcikserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na dodatkowe pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

606 000 zł89 m² 6 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna, przestronna kawalerka 35 m - ul. Borowska wyposażona I umeblowana - gotowa do wprowadzenia - świetna komunikacja rezerwacja do 25,08,25 umeblowanie jak na zdjęciach! blisko parków!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cieplicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

338 000 zł63 m² 5 348,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko U nas! okazja! jedynie 5.340 zł / m2! VIP HOMES prezentują Państwu do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na najbardziej poszukiwanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Most Oławski

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł51 m² 17 627,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Angel Wings. Propozycja dla singla, pary lub studenta, poszukujących mieszkania o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie o wielkości 54m2 znajduje się na ul. Żwirki i Wigury. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Księginice,dolnośląskie

1 249 000 zł205 m² 6 099,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 204,78 m , położony w malowniczych Księginicach, przy ulicy Słonecznej, zaledwie 3 km od Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł58 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i przemyślany design połączony z doskonałą funkcjonalnością - właśnie je znalazłeś! To 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 800 zł61 m² 46,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje po generalnym remoncie. Lubin - Ustronie III. Nowocześnie i gustownie urządzone mieszkanie o pow. 60,62 m 2 w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł63 m² 5 183,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość składa się z kuchni, salonu , dwóch sypialni , łazienki , wc , dwóch przedpokoi. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

837 500 zł67 m² 12 457,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o pow. 67.23m2, zlokalizowane przy ulicy Cybulskiego we Wrocławiu Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Inżynierskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Grabiszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Stara Kamienica

Stara Kamienica,dolnośląskie

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży bardzo ładnie położone działki budowlane w Starej Kamienicy, zaledwie 10 minut jazdy autem od Jeleniej Góry. Działki o pow. 1500 m2,.