dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł65 m² 11 470,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

W ofercie na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Legnickiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

648 550 zł60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Pilczycach! Oferujemy do sprzedaży zadbane, w pełni rozkładowe mieszkaniem, znajdujące się we Wrocławiu ( Kozanów ), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł65 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni użytkowej 65 m2, usytuowane na 4 piętrze pięknej kamienicy po całkowitej rewitalizacji ( bez windy ). Mieszkanie przeszło generalny remont, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 982 zł31 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Topowa Lokalizacja! Samo Centrum Wrocławia - 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Tęczowej Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł43 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2- pokojowe o pow. 43,10 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku z 2005 r. przy ul. Strachowickiej bez windy. Mieszkanie słoneczne, strawa okien południowo- zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 100 zł153 m² 7 582,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trzebiatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 880 999 zł312 m² 12 439,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa cena! tylko W home expert! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy w Śródmieściu - okolice Placu Macieja. Składa się z: - salonu -sypialni - przedpokoju - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czarnieckiego

Legnica,dolnośląskie

54,55 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokalu przy ul. Czarnieckiego w Legnicy. Położenie przy głównej ulicy zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miasta. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzeszów

Gorzeszów,dolnośląskie

679 000 zł169 m² 4 012,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedsprzedaż domków w zabudowie bliźniaczej! Oferta na wyłączność! Szukasz dla swojej rodziny idealnego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę sprzedaży nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wleń

Wleń,dolnośląskie

129 000 zł26 m² 4 867,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 26m2 we Wleniu salon z aneksem kuchennym 3 piętro mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, słoneczne niskie koszty utrzymania ogrzewanie miejskie wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

813 802 zł57 m² 14 192,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 050 zł217 m²

 

Piętro:1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Wombat nieruchomości prezentuje - wyjątkowe pokoje do wynajęcia W centrum świdnicy! Tylko u nas! Wolne od zaraz! Widok na Rynek - zamieszkaj w sercu miasta! Oferujemy świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł64 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania o powierzchni 63,5 m2, usytuowanego przy ul. Sztabowej 78a we Wrocławiu. Cechy: mieszkanie składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

259 999 zł65 m² 4 009,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w Nowej Rudzie, położone w bloku. Szczegóły nieruchomości : Powierzchnia : 64,84 m2 w skład której wchodzą : salon z aneksem kuchennym (26,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia luksusowy apartament typu studio, na osiedlu Angel River. Budynek zapewnia prywatną siłownie oraz Spa, z których można skorzystać o każdej porze i są one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł34 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowoczesna kawalerka z antresolą w stylu loftowym - Wrocław, bierutowska, psie Pole Szukasz wyjątkowego miejsca, które będzie Twoją oazą komfortu i stylu? Ta kawalerka z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł48 m² 11 935,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Prezentujemy Państwu świetnie zlokalizowane, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Gdzie: wrocław, ulica ks. Piotra Skargi Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przedmoście

Przedmoście,dolnośląskie

245 000 zł1 172 m² 209,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Uzbrojona i ogrodzona działka budowlana nr 126/17 o wymiarach 1172 m Przedmoście k. Środy Śląskiej dodatkowo W cenie projekt indywidualny domu jednorodzinnego 130M2 - więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł116 m² 1 113,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: okazja! nowa niższa cena! Do sprzedania lokal usługowo - handlowy z dużą witryną położony w dzielnicy Podgórze przy głównej ulicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł34 m² 12 733,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Oferta sprzedaży nieruchomości Na sprzedaż: kawalerka we Wrocławiu! Lokalizacja: wrocław, śródmieście, tuż przy pl. Grunwaldzkim! Opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maniów Mały

Maniów Mały,dolnośląskie

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom nad zalewem uroczy azyl 30 minut od wrocławia Pierwsza linia brzegowa | Praca zdalna | Raj dla miłośników natury i sportów wodnych Na sprzedaż wolnostojący dom letniskowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia słoneczny 2 pokojowy, klimatyzowany apartament z balkonem na cichym i spokojnym osiedlu na Psim Polu. Apartament w pełni wyposażony i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł42 m² 9 397,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Brochowie Mieszkanie składa się z: - salonu, - nyży, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

613 073 zł31 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 300 zł27 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie typu kawalerka usytuowane przy ul. Kilińskiego w Bolesławcu. Lokal mieszkalny bardzo słoneczny, w pełni wyposażony, o pow. 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[pl i eng] Mieszkanie już dostępne. Po raz pierwszy oddane do wynajmu! Do wynajęcia bardzo komfortowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, położone na 3 piętrze niskiego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieża

Wieża,dolnośląskie

169 000 zł2 033 m² 83,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 20333m2, położonej w miejscowości Wieża, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

1 360 zł170 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Możliwość wynajmu magazynu w Dąbrowicy pod Jelenią Górą! atuty: - możliwość adaptacji powierzchni pod nowego właściciela - Monitoring - Parking na terenie posesji. - dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dobrej lokalizacji. Nieruchomość położone na parterze, na Osiedlu Hutnik, w spokojnym miejscu w pobliżu parku. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

179 000 zł1 326 m² 134,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zazdrościsz skandynawom domków w górach? Marzysz o bliskości natury i wieczornym wypoczynku przy świecach? Mam dla Ciebie do wyboru 3 działki, z uregulowanym stanem prawnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, ul. Drukarska 28 Wrocław, krzyki Powierzchnia: 54 m plus piwnica. Piętro: 1/10 Pełna własność z księgą wieczystą. Rozkładowe mieszkanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

65,82 zł/m²196 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne Biuro do Wynajęcia Wrocław, ul. Legnicka 59 Bez prowizji dla najemcy | Gotowe do pracy z pełnym wyposażeniem I Bezpośrednio od Właściciela Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ignuta

Wrocław,dolnośląskie

2 570 000 zł334 m² 7 684,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Opiekun oferty: nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej w bliskiej odległości do centrum! Oferta dostępna tylko w biurze sdp Nieruchomości - nie szukaj dalej i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł36 m² 14 230,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone na podwyższonym parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku zlokalizowanym na ogrodzonym Osiedlu Parkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

545 000 zł97 m² 5 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 97m2 i działce 800m2. Lokalizacja - Wierzbna Wokół spokój i cisza. Idealne miejsce do życia. Parter: salon z kuchnią Łazienka Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Dom składa się z 4 pokoi , salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek. Na dole znajduje się wiatrołap ok. 4m2 pokoj 10 m2 , łazienka ok 6m2, hol, salon z aneksem kuchennym ok. 38m2. Na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł30 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam wyjątkową okazję przytulna kawalerka o powierzchni 30 m w sercu Śródmieścia, idealna dla jednej osoby lub pary, ceniących komfort i doskonałą lokalizację! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 670 zł40 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.