dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie na ulicy Strzegomskiej 254 ( Muchobór Mały). Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze, budynek 10 piętrowy z windą. Ona na południowy zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gołnowska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł284 m² 12 323,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Wirtualny Spacer : Wyjątkowa Oaza Spokoju i Komfortu we Wrocławiu - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i zieleń podmiejskiego życia z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hiacyntowa

Mirków,dolnośląskie

989 000 zł114 m² 8 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114 m , położony w Mirkowie, idealny dla rodziny szukającej komfortu, prywatności i doskonałego dojazdu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borek,dolnośląskie

1 290 000 zł213 m² 6 056,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 815 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z ogrodem i garażem dwustanowiskowym komfort i jakość w spokojnej lokalizacji, borek, ul. Jagodowa Na sprzedaż przestronny, w pełni wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokrzańska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą i ogródkiem oraz możliwym do zakupienia garażem. Salon 25m2 Pokój mały 9m2 Pokój średni 15m2 Kuchnia 10 m2 Łazienka 2,7m2 Wc 1,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A Do wynajęcia od września 2025r Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na 2 piętrze w IV piętrowym bloku zlokalizowane na osiedlu Polne. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl i eng] Mieszkanie dostępne - także dla studentów. Do wynajęcia mikroapartament w inwestycji Starter II przy Pl. Grunwaldzkim 57. Mieszkanie jest nowoczesne i klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

300 zł13 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz bezpiecznego i wygodnego miejsca parkingowego w rejonie, gdzie o wolne miejsce naprawdę trudno? Oferuję do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł56 m² 13 364,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12m położone na wrocławskim Biskupinie. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *pokój3 *kuchnia *przedpokój *łazienka Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

8 300 zł91 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

tel: apartament znajdujący się na osiedlu Planty Racławickie w najbardziej zielonej i prestiżowej części dzielnicy Krzyki. Piękny apartament został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie w samym centrum miasta , blisko skrzyżowania ulic Świdnickiej / Piłsudskiego. Zapraszam na prezentacje. Doskonała komunikacja w każda stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł70 m² 14 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę luksusowego Apartamentu, po generalnym remoncie, znajdującego się w ścisłym centrum Wrocławia. Prestiżowa lokalizacja oraz wykonanie z najwyższej klasy materiałów to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

641 690 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bałkańska

Wrocław,dolnośląskie

814 000 zł59 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż stylowe, przytulne mieszkanie na parterze z dużym pięknie ukwieconym ogrodem na kameralnym ogrodzonym osiedlu z monitoringiem na Różance przy ul. Bałkańskiej. Nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomierska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie przy ulicy Lubomierskiej na osiedlu nowych mieszkań. Dojazd do centrum autobusem mpk lub koleją z Dworca Pracze. Mieszkanie z budynku z windą. IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oleśnica,dolnośląskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortu, spokoju i świetnej lokalizacji? Home Brand ma dla Ciebie idealne miejsce! Na wynajem w pełni wyposażony apartament o powierzchni ok 47 m z ogrodem, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 073,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 2 pokojowe wraz z balkonem o powierzchni 45,94m2. Mieszkanie położone jest w centrum miasta w bloku, ciepłe, środkowe, znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł63 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Masarska

Legnica,dolnośląskie

379 000 zł59 m² 6 406,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ulicy Masarskiej. Omawiane mieszkanie o powierzchni 59,16 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

530 000 zł64 m² 8 217,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu pięknego apartamentu znajdującego się na parterze w budynku dwupiętrowym, w bardzo spokojnej okolicy. Apartament 3 pokojowy z dużym tarasem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

314 900 zł63 m² 4 998,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem Głogów, ul. Orbitalna, os. Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

76,02 zł/m²145 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy położony na parterze budynku z 2007 roku. Przystosowany jest do przedszkola, ale może być w nim prowadzona dowolna działalność usługowa, medyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł55 m² 8 763,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 55 m2 położone na 4 piętrze sześciopiętrowej kamienicy z lat 50. Cena: 480 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż - ul. Krynicka Widok z balkonu i okien na zielone otoczenie, bez sąsiadujących bloków. Powierzchnia: 38 m2 Piętro: 2 z 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowane mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu z widokiem na teren zamknięty osiedla (podwórko). Apartamentowiec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom parterowy nowy do zamieszkania media miejskie. Niskie koszty utrzymania tej nieruchomosci ksiega wieczysta czysta,zapraszam wlasciciel.Dom wyposazony gotowy do zamieszkania sprzedaje wlasciciel zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielonogórska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla singla lub kochającej się pary, ciche nieduże, ale bardzo przytulne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i dużą łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 650 zł42 m² 13 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, miejsce w garażu, komórka, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Przedstawiam na sprzedaż ostatnie z dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Głogowie gotowe na nowe wspomnienia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skrajna

Radwanice,dolnośląskie

1 070 000 zł131 m² 8 167,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Pół bliźniaka, na granicy radwanic/wrocławia! Dom o powierzchni użytkowej 129,15m. Dom budowany "dla siebie", jedna część została przeznaczona do sprzedaży. Dom jest w trakcie budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40 m , zlokalizowany przy ul. Jedności Narodowej - w nowoczesnej inwestycji tuż nad Odrą. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Do wynajęcia lokale usługowo-biurowe znajdujące się w odległości tylko 10 km od ścisłego centrum Wrocławia (zaledwie 18minut autem). Doskonałe położenie gwarantuje szybki i bezproblemowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

474 000 zł28 m² 16 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

598 500 zł60 m² 9 993,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu. Położona na I piętrze jasna i przestronna nieruchomość idealna do zaadoptowania pod swoje pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

170 000 zł38 m² 4 517,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie w centrum Jaworzyny Śląskiej. Powierzchnia mieszkania to 37,63m2 , na którą składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł78 m² 12 608,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia i klimat dużego miasta wchodzi do twojego mieszkania drzwiami i oknami? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania wykończone pod klucz - Kępa Mieszczańska, wrocław Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowym miejscu - na zielonej wyspie w sercu miasta! Prezentujemy gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł67 m² 12 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane przy ul. Schuberta we Wrocławiu. Mieszkanie ma komfortowy układ, dużym atutem jestr przestronny balkon - taras. Rok budowy: 2019 Piętro 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł40 m² 11 645,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Świetnie usytuowane w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m2. Mieszkanie z jasną kuchnią i przestronnym balkonem, znajduje w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł39 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 46 Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie.