dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł21 m² 17 095,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Opiekun nieruchomości: telefon Przestronna, dobrze doświetlona kawalerka z widokiem na Wrocław idealnie sprawdzi się dla pary lub pod inwestycje. Najważniejsze informacje: - mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

545 000 zł48 m² 11 291 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe | Niska zabudowa | Siechnice Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,27 m2 na pierwszym piętrze w Siechnicach. W skład mieszkania wchodzą poszczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

798 593 zł43 m² 18 401 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m2, położone na 3 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

1 540 000 zł70 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowego mieszkania na sprzedaż w budynku z windą, siłownią, pokojem gier, salą konferencyjną i ochroną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

586 275 zł32 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, funkcjonalnego lokalu mieszkalnego z balkonem, w inwestycji z 2019. Mieszkanie wykończone, sprzedawane wraz z podstawowym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł46 m² 14 024 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Po remoncie na sprzedaż 3 pokoje, mieszkanie 46,35 m2! Otoczenie nieruchomości: spokojna i zielona okolica Grabiszyna, wokół miejsca do parkowania przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

522 707 zł27 m² 19 042 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka z loggią w wyjątkowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest umeblowane oraz wyposażone w podstawowe sprzęty agd. Opiekun oferty: tel. Oferta wstrzymana Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

368 553 zł29 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji w samym centrum malowniczego Nadodrza! Układ nieruchomości: - sypialnia, - łazienka, - kuchnia. Otoczenie nieruchomości: ulica Kaszubska we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł23 m² 19 278,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: kawalerka w świetnej lokalizacji - inwestycja pod wynajem. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji w pobliżu Starego Miasta. Dookoła nowa infrastruktura - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł42 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: licencja pfrn nr. 30928 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Promenady Wrocławskie. Układ pomieszczeń: - pokój 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czochralskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł45 m² 15 386,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadbane i przytulne mieszkanie czeka na nowego właściciela! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

1 135 000 zł90 m² 12 611,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w spokojnej, rozwijającej się części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł64 m² 11 755,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Piękne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie przy ulicy Wesołej! W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł59 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską 1300 metrów od Uniwersytetu Opiekun nieruchomości: nr lic. Pfrn 30802 tel. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na Nadodrzu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

1 079 000 zł61 m² 17 823 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 Wyłącznie w sdp Nieruchomości. 3-pokojowe mieszkanie całkowicie nowe, nigdy nie zamieszkałe, wykończone w bardzo wysokim standardzie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 230 000 zł73 m² 30 547,90 zł/m²

 

Piętro:10/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ok. 73 m2, położony na X piętrze w budynku Quorum. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł68 m² 20 441,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy apartament w nietuzinkowej kamienicy blisko Placu Grunwaldzkiego! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 30928 Najważniejsze informacje: - ekskluzywna kamienica zbudowana na nowo w 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rycerska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł46 m² 15 142 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, na Psim Polu. Nowe, niezamieszkałe. Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica - cisza i spokój - dookoła dużo punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl i eng] Mieszkanie dostępne od zaraz! Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł48 m² 13 242,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 22980 najważniejsze informacje - przestronny balkon - w najbliżej okolicy znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze usługi oraz sklepy - 100 metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepińska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł46 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty Licencja nr 22988 tel. Mieszkanie zarezerwowane. Wyłącznie w sdp! Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią z oknem! Ścisłe centrum, blok blisko Placu Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł51 m² 12 332 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Poświętne! Opiekun oferty: tel. ***oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 090,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: do sprzedania stylowe mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskim Ołbinie. Dwustronna nieruchomość z ekspozycją okien na północ od oraz południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł57 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią w samym centrum Wrocławia - idealna propozycja pod wynajem (możliwość podziału na 4 pokoje)! Otoczenie nieruchomości: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 738 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun Oferty: tel. nr. Pfrn 28679 otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy niedaleko centrum. Blisko terenów rekreacyjnych i parków, m.in. Parku Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

766 713 zł44 m² 17 581,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,61 m2, położone na 2 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

1 670 000 zł155 m² 10 775 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,91 m2 z lokalem usługowym o powierzchni użytkowej 80,08 m2 mieści się w apartamentowcu przy ul. Zwycięskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł33 m² 29 904 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Na sprzedaż w pełni wykończona i wyposażona kawalerka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

767 663 zł44 m² 17 623 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Wstrzymane Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,56 m2, położone na 2 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

778 000 zł41 m² 19 073 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn Nr 28425 tel. Segment premium, fantastyczne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, wykończone i sprzedawane z pełnym wyposażeniem! Oferta dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

787 292 zł40 m² 19 584,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Rezerwacja Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m2, położone na 4 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł52 m² 13 577 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 52m2, w samym centrum miasta, w okolicy ul. Odrzańskiej. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości : Cicha uliczka na Starym Mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

594 600 zł26 m² 22 574 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun nieruchomości: telefon Na sprzedaż apartament o powierzchni 26,34m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku nieopodal dworca pkp Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł110 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji! Mieszkanie z duszą - sztukaterie, 3,5 m2 wysokości, balkon! Układ nieruchomości: - pokój - 22,80 m2, - pokój - 21,40 m2, - pokój - 19,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł34 m² 29 851 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł27 m² 17 632 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: tel: ładne, nowe i świeżo wykończone mieszkanie w samym sercu Wrocławskiego Nadodrza. Otoczenie nieruchomości: kaszubska we Wrocławiu to urokliwa lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł27 m² 17 598 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: tel. Ładne, nowe i świeżo wykończone mieszkanie w samym sercu Wrocławskiego Nadodrza. Otoczenie nieruchomości: kaszubska we Wrocławiu to urokliwa lokalizacja w centrum.