dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lądecka

Wrocław,dolnośląskie

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej - w wygodnej okolicy, blisko Rynku i wrocławskich uczelni. Mieszkanie po generalnym remoncie - pierwszy najem. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,dolnośląskie

108 500 zł987 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek położonych w malowniczej miejscowości Świecie, gmina Leśna, na skraju Giebułtowskiego Lasu na Przedgórzu Izerskim. Urokliwe działki o pow. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł35 m² 13 789,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy w swojej ofercie funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34,81 m , położone na 6. piętrze 11-piętrowego budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kochlice

Kochlice,dolnośląskie

1 150 000 zł239 m² 4 811,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 239 m2 (pow. użytkowa 131,34 m2) położony na 15 arowej działce z prywatnym lasem i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chojnów,dolnośląskie

270 000 zł62 m² 4 326,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 62,41 m , znajdujące się na 1 piętrze w bloku w Chojnowie. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

469 000 zł63 m² 7 420,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - parter - niski blok Nieruchomość o powierzchni 63,20 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do dyspozycji właścicieli jest piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 250 000 zł661 m² 3 402,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 373 m²

Duży dom W zabudowie bliźniaczej - 3 minuty od granic wrocławia - inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości znajdującej się w Gałowie, 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu 3-pokojowego, o powierzchni 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł47 m² 14 752,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą na ulicy Nowogódzkiej: - 3 - pokoje; aneks kuchenny, łazienka z prysznicem - Wysokiej jakości zabudowa kuchni, szafa w przedpokoju, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

572 233 zł50 m² 11 543,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! cena przed promocją 621 992 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

990 001 zł160 m² 6 187,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wrocław opolska okolica, radwanice gmina siechnice, przedmiescie wrocławia, doskonała lokalizacja Z dojazdem do wrocławia, wschodniej obwodnicy I A-4 Parterowy dom jednorodzinny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

543 191 zł29 m² 18 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

462 000 zł36 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stan deweloperski, idealna baza do własnej aranżacji! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym o powierzchni 35,52 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł193 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestow Sześciopokojowy apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł98 m² 7 119,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy niezwykle klimatyczną nieruchomość, zlokalizowaną w Szczawnie-Zdroju w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szwedzkiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

12 730 zł2 546 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia jest działka zlokalizowana w dzielnicy Krzyki, osiedle Jagodno. Działka przeznaczona pod aranżację przedszkola, hali sportowej, sauny lub innych form wypoczynku, ale także pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

661 678 zł46 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ekspresowa

Wrocław,dolnośląskie

12 730 zł2 546 m² 5 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

715 881 zł43 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

599 000 zł104 m² 5 734,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Północ Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej z garażem w Jeżowie Sudeckim. Dzięki świetnej lokalizacji będziesz mógł się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

734 000 zł61 m² 11 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 819 000,10 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Trzebnica,dolnośląskie

760 000 zł101 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mam Państwu do zaoferowania duże, ustawne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 96 m2, mieszczące się na 2 piętrze w nowym bloku bez windy z 2011 roku. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Nieruchomość o powierzchni 33 m2 zlokalizowana jest w Lubinie przy ul. Żurawiej i składa się : - z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kruszwickiej o powierzchni 39m2. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania, chociaż obecne standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

3 000 zł54 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Smolcu - Osada Oliwkowa. Kompleksowe, wyposażone i miejsce postojowe w cenie! We speak English, call for more details! informacje podstawowe Cena: 3000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Owocowa

Mrozów,dolnośląskie

380 000 zł2 786 m² 136,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2786 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Mrozowie, gm. Miękinia w sąsiedztwie parku oraz Pałacu Mrozów nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

95 500 zł1 000 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Masłowiec, oddalonej zaledwie 10 minut od Trzebnicy. Działki otoczone są zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł60 m² 24 983,30 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

In Wrocław on Wallońska Street near the bustling Old Town of Wrocław, in close proximity to the Oława river with a walking promenade, recreational areas and numerous parks. This is the most.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

725 000 zł125 m² 5 795,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż gotowy dom w stanie deweloperskim położony na nowym, w pełni zagospodarowanym osiedlu około 8 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej. Osiedle otoczone lasem i terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł48 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny - dostępne od zaraz! Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, na I piętrze, w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 47,6m2, a w skład niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Legnica,dolnośląskie

365 000 zł70 m² 5 218,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w kamienicy. Mieszkanie zostało częściowo wyremontowane, odświeżone i jest gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię 69,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gronowska

Strzegom,dolnośląskie

249 000 zł1 308 m² 191,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna otoczona zielenią działka położona w Strzegomiu od strony wjazdu z Wrocławia, działka położona jest w drugiej linii względem ul. Gronowskiej tworząc spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielawa,dolnośląskie

235 000 zł49 m² 4 776,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m2, położone w Bielawie przy ulicy Polnej 6. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym ocieplonym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buczacka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł65 m² 10 737,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa oferta - możliwość wynajmu obecnej właścicielce (po sprzedaży) lub obniżki ceny w zamian za zamieszkanie do czerwca 2026 r. Na sprzedaż przestronne, 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowa

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

369 000 zł41 m² 8 934,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,30 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Grzybowej 8 w Obornikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł72 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko U nas Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie 3 pokojowe w zabudowie bliźniaczej. Położone na świetnym osiedlu tuż na granicy Jagodna i Iwin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zgorzelec,dolnośląskie

2 300 zł69 m² 33,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dla niepalących! Szanowni Państwo, do wynajęcia przestronne, funkcjonalne, w pełni wyposażone i przytulne mieszkanie o pow.69,2 m2, położone na 2 piętrze budynku z windą.