dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

5 000 000 zł116 345 m² 42,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* strefa ekonomiczna * doskonała lokalizacja * cena do negocjacji * Oferta skierowana dla Inwestora , działka sąsiaduje bezpośrednio z zakładami produkcyjnymi, bądź z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklarska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa okazja na sprzedaż! Mieszkanie na ul. Szklarskiej we Wrocławiu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lwówek Śląski,dolnośląskie

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta dla osób poszukujących spokojnej okolicy z dogodnym dostępem do większych miast! Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie z dobrym rozkładem o powierzchni 85 m2 (metraż po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolna

Przedmoście,dolnośląskie

608 000 zł123 m² 4 962,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Bezpośrednio od dewelopera! bez pcc! Energy House Invest prezentuje na sprzedaż dom - bliźniak o całkowitej powierzchni 122,53 m2 przy ul. Długiej w Przedmościu z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

[pl i eng] Pierwszy wynajem mieszkanie jest już dostępne. Do wynajęcia generalnie wyremontowane i wyposażone w nowe meble oraz sprzęty, świetne 4 pokojowe mieszkanie o z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł37 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania o powierzchni 37,04 M2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję komfortowe mieszkanie na wynajem po remoncie pierwszy najem znajdujące się przy ul. Dożynkowej, dzielnica Krzyki - Klecina. Mieszkanie składa się z: - kuchni w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł47 m² 13 241,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z 2009r. o pow. 47.20 m2 z Garażem o pow. 19 m2 przy ul. Łubionwej na os. Ołtaszyn ( Dzielnica Krzyki ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Jeleniogórska

Łagów,dolnośląskie

1 498 125 zł11 985 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Grunt komercyjny pod handel wielkopowierzchniowy w Łagowie, gmina Zgorzelec Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: jeśli szukasz kompletnie urządzonego mieszkania w nowym budynku w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Wrocławia - właśnie znalazłeś! osiedle olimpia port ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł75 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu piękne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach ulicy Kiełczowskiej na wrocławskim Psim Polu. Mieści się ono w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Cieszów

Cieszów,dolnośląskie

95 000 zł850 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 850m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł54 m² 10 623,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z panoramą miasta - Wrocław, ul. Śliczna. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , usytuowane na 9. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł43 m² 16 174 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż nietuzinkowe i klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Usytuowane na 6 piętrze, w zadbanym bloku z windą z pięknym widokiem na Górkę Słowiańską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł79 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z dwoma balkonami w budynku premium na Starym Mieście. Mieszkanie wykończone pod klucz w w cenie! Mieszkanie 4-pokojowe, w pełni rozkładowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

700 zł12 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:200 zł

PL - Do wynajęcia pokoje i miejsca w pokojach w hostelu w centrum miasta na ulicy Garbary. Hostel jest czysty i zadbany, na każdym piętrze jest w pełni wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kłodzka

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

124 000 zł1 115 m² 111,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

169 000 zł1 691 m² 99,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16,91 ar objęta mpzp (przeznaczenie - zabudowę jednorodzinna lub bliźniacza) Ogłoszenie ma charakter konkursu ofert. Podana cena jest minimalną ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość o powierzchni 51,00 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

713 000 zł68 m² 10 485,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 67,7 metra kwadratowego, przestronnym, tarasowym balkonem i piwnicą. Powierzchnia pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 499 zł38 m² 65,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** idealne dla pary lub singla *** mieszkanie Z pięknym widokiem *** duży balkon *** dostępne od ręki *** For English and Ukrainian please see below description Na wynajem przestronna kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł75 m² 8 742,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej Metraż: 75,49 m2 Piętro: 3/5 w kamienicy bez windy Czynsz: 920 zł + prąd wg zużycia Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Świdnica,dolnośląskie

675 000 zł99 m² 6 820,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

W sprzedaży kompleks dwulokalowych domów w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami. Powierzchnia dwupoziomowego domu wynosi 98,96m2 , ogród około 145m2. Parter: salon - 30,84m2, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

249 999 zł31 m² 8 064,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ok Maslic/ 2 pokoje /tanio z ogródkiem/top Polecamy Panstwu na sprzedaż mieszkanie na Maslicach ul Brodzka Mieszkanie znaduje sie na 2 pietrze, składa sie z salonu z kuchnia oraz pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

890 000 zł216 m² 4 120,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży dom bliźniak położony na jednej z bocznych uliczek Poniatowa, na tworzącym się kameralnym osiedlu. Dom obecnie jest w stanie surowym zamkniętym , ale dociągnięte do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł59 m² 7 449,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Ustronie w Lubinie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,93 m , usytuowane na 1. piętrze 4-piętrowego bloku z 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pierwoszów

Pierwoszów,dolnośląskie

249 990 zł1 570 m² 159,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1570m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego. Możliwość wykonania projektu zamiennego na dowolny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Lubin,dolnośląskie

359 000 zł46 m² 7 720,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się na osiedlu Przylesie przy ul. Jastrzębiej. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta, oraz przystankówz bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jerzmanowa,dolnośląskie

210 000 zł2 683 m² 78,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jerzmanowa, ulica Poziomkowa, działka budowlana, 26,83 ar, sprzedaż, 210 000 zł nowa cena! Oferujemy atrakcyjnie usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 26,83ar, na pięknym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezerwacja Klimatyczny dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną działką oraz prywatnym terenem zielonym Kamień, gm. Długołęka Traczyk Nieruchomości ma wyjątkową przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marconiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Marconiego *nieruchomość* Powierzchnia 38 m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe *wyposażenie* Salon: kanapa, stolik, biurko, fotel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

380 000 zł48 m² 7 885,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Idealne zarówno dla pary, singla, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Przedmoście,dolnośląskie

558 000 zł114 m² 4 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Energy House Invest prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o całkowitej powierzchni 114,44 m2 przy ul. Długiej w Przedmościu. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł78 m² 11 081 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie przy Al. Śliwowej, oddane do użytku w 2016 roku. Metraż: powierzchnia całkowita: 77,52 m Powierzchnia "po podłodze": około 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

39 zł/m²204 m² 7 956 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro w kameralnym kompleksie budynków tuż przy palcu Kromera. Niska zabudowa połączona z zielenią i bliskością Odry sprawia,że miejsce to tworzy idealne warunki do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

14 500 zł537 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Hala murowana o powierzchni 537 mkw wysokość 6 m, świetlik wzdłuż hali. posadzka betonowa pylna o nośności 2 T/mkw. Szeroka rampa. Dostępna platforma do rozładunku Tira Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nowa Wieś Kącka

Nowa Wieś Kącka,dolnośląskie

300 795 zł1 007 m² 298,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane w Nowej Wsi Kąckiej. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą (ok. 1000 m ) oraz bliźniaczą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij