dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

419 954 zł36 m² 11 819,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Marcinkowice,dolnośląskie

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięć działek budowlanych, każda o powierzchni około 1000 m , położonych w miejscowości Marcinkowice, gmina Oława. To doskonała lokalizacja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

950 000 zł516 m² 1 841,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal na restaurację - pow. 447 m w Centrum Lubina Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal użytkowy, doskonale przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł29 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 28,59m2, które jest usytuowane na 2 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ulokowane na V piętrze budynku. Świetna lokalizacja doskonałe połączenia komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

39 610 zł2 330 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogrzewana hala produkcyjno-magazynowa 2330 m kw., wysokość składowania 7 m, posadzka przemysłowa niepylna, dwie bramy wjazdowe. Na terenie magazynu pomieszczenie biurowe, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Głogów,dolnośląskie

319 000 zł49 m² 6 511,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie - Głogów, os. Piastów Śląskich, ul. Herbowa Opis mieszkania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Krzykach - dla klientów poszukujących ciszy i spokoju Do wynajęcia w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Motylkowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł74 m² 11 151,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania jest jasne, przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie: mieszkanie położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarugi

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł48 m² 15 208,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wrocław, krzyki, ul. Szarugi Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48m , usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł49 m² 7 374,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,68 m , położonego w wyremontowanym bloku w zielonej części Oleśnicy. Lokal idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż duża kawalerkę o łącznej powierzchni 44m2, która jest usytuowana na pierwszym piętrze w dwupiętrowym domu wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się przy ul. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł47 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe dwustronne rozkładowe, na drugim piętrze w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim. Lokalizacja - okolice Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł59 m² 12 277 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie z dwoma sypialniami i dużym salonem. Mieszkanie znajdujące się blisko centrum Wrocławia łączy komfort życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Wyszonowice,dolnośląskie

322 000 zł100 m² 3 220 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Marta Anysz Tel. -wolne od zaraz- w rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. Możliwość rozłożenia części płatności na raty. Polecam duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł89 m² 7 891,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Sprzedaż Skrajnego Segmentu - Idealne Miejsce dla Rodziny! Kontakt: tel: oferuję na sprzedaż skrajny segment w stanie deweloperskim, gotowy do odbioru. Kupujący nie ponosi prowizji ani kosztu pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł45 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Sobięcin. Budynek położony kilka kroków od Galerii Victoria. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Kamienica w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

589 900 zł47 m² 12 551,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Plac Grunwaldzki 47 m2 z widokiem na Katedrę! Idealne pod inwestycję! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, znajdującego się w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł61 m² 12 050,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- rezerwacja do 10 czerwca 2025 r - Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim, ul. Gagarina 108! Dla kogo? To mieszkanie to doskonały wybór dla rodzin, par, a także osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Olimpia port! świetna lokalizacja dostępne od 1 lipca! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na osiedlu Olimpia Port Mieszkanie składa się z: - aneksu kuchennego z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 240 zł43 m² 15 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Miejsce postojowe naziemne gratis! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,41m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Prosta

Ligota Piękna,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 8 707,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowe domy pod wrocławiem Z ogrodami Przedstawiam ofertę sprzedaży domów w pod wrocławskiej Ligocie Pięknej w stanie deweloperskim. Inwestycja znajduje się około 15 km na północ od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

799 000 zł135 m² 5 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji bez pcc l bez prowizji! wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, światłowód, drogi Z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Oferuje do wynajęcia piękne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, które zachwyci Cię nowoczesnym wykończeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem okolice ul. Bulwar Ikara, wrocław Wybrane atuty: powierzchnia mieszkania: 50 m Pełny rozkład 2 niezależne pokoje Oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 500 zł35 m² 18 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka z dużym balkonem i garażem! Kawalerka mieści się z samym sercu miasta. W skład kawalerki wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -łazienka, -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

612 000 zł55 m² 11 041 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż: wykończone i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Kiełczowie - z komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Krzyków,dolnośląskie

550 000 zł45 m² 12 318 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w domu przy samej granicy miasta płacąc jak za kawalerkę w centrum! Oferta kierowana również do obywateli Ukrainy! W naszej kancelarii prawnej pomożemy z zakupem tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narcyzowa

Polkowice,dolnośląskie

995 000 zł148 m² 6 704,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Sprzedam nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny) położony w spokojnej okolicy w Polkowicach Dolnych. Na parterze znajduje się: - jasny i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krupińskiego

Lubin,dolnośląskie

384 900 zł52 m² 7 401,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-> Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - 52 m | Lubin, ul. Bolesława Krupińskiego -> Powierzchnia: 52 m -> Piętro: 3/3 (blok bez windy) -> Liczba pokoi: 2 -> Rok budowy: 1980 ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:492 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość o całkowitej powierzchni 300m2 położoną na działce 492m2. Dom w zabudowie bliźniaczej 150m2 - trzy poziomy: 1. poziom -przyziemie- garaż, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł43 m² 5 112,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Bardowskiego. Kamienica w zwartej zabudowie z cegły, po termomodernizacji. Dobra lokalizacja, blisko do centrum dzielnicy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 300 zł43 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ul. Karłowicza na Zabobrzu. Lokal na 4 piętrze bez windy, o powierzchni użytkowej ok. 38 m2 na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

783 460 zł80 m² 9 812,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę I otrzymaj miejsce postojowe W garażu podziemnym W cenie mieszkania! oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice tu znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym

Wrocław,dolnośląskie

1 299 999 zł143 m² 9 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w rejonie ul. Stefana Grota-Roweckiego, dzielnica Krzyki - Wojszyce. Powierzchnia: - 115 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł64 m² 13 957,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły Stan Używane Na sprzedaż piękne, zadbane, przestronne i rozkładowe mieszkanie znajdujące się na prestiżowym wrocławskim osiedlu - Nowe Żerniki Cena 899 000 zł Metraż : 64,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł67 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Jana Sebastiana Bacha, wrocław Idealne dla pary! powierzchnia: 67m 2 rozstawne, niezależne.