dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

452 200 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferują do sprzedaży nowy apartament o pow 26,60 m2 z przynależnym tarasem, mieszczący się na parterze budynku Lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul Kilińskiego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

700 zł15 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:200 zł

PL - Do wynajęcia miejsca w pokojach w mieszkaniu przy ulicy Traugutta 135. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje zamykane na klucz. W mieszkaniu są dostępne - pralka - mikrofalówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: wrocław, klecina, ul. Wałbrzyska Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie narożne o powierzchni użytkowej 70m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwoma osobnymi pokojami przy ul. Daszyńskiego. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne tramwaje i autobusy. W pobliżu wszystkie niezbędne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

700 zł17 m²

 

Piętro:3/7

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:200 zł

PL - Do wynajęcia miejsca w pokojach w mieszkaniu przy ulicy Hallera 157. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje zamykane na klucz. W mieszkaniu są dostępne - pralka - mikrofalówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Słoneczna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

800 zł11 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:200 zł

Do wynajęcia duży dom dla pracowników przy ulicy Słoneczna 1. - 30 miejsc noclegowych - 2 piętra - teren prywatny, ogrodzony Każda osoba otrzymuje komplet pościeli i klucze. Każdy pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł53 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na pięknym zielonym osiedlu |oferta na wyłączność Prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zebrzydów

Zebrzydów,dolnośląskie

635 000 zł10 200 m² 62,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 10 200 m 2 w Zebrzydowie. Tylko U nas! Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chróstnik

Chróstnik,dolnośląskie

280 000 zł4 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 40 arów Nieruchomość położona w Chróstniku na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych uzbrojenie terenu : w drodze , prąd, woda, gaz , kanalizacja Dla terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

335 000 zł43 m² 7 880,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko w naszym biurze! Mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Z ielone osiedle, c icha i spokojna okolica. Blok usytuowany z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący obiekt pensjonatowy położony w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Na działce o powierzchni 1704 m2 znajduje sie budynek pesjonatowo mieszkalny skladający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rynarcice

Rynarcice,dolnośląskie

1 100 zł62 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe dla firm Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , idealnie nadającego się do zamieszkania dla 4-5 osób. Lokal położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 338 000 zł84 m² 16 001 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 83,62m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

3 950 000 zł295 m² 13 389,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Wyjątkowy dom premium luksus, nowoczesność i harmonia z naturą. Prezentujemy unikalny dom o powierzchni 295 m , położony na dużej działce w otoczeniu nowej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

880 000 zł94 m² 9 407,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy! super lokalizacja! bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! gotowy do odbioru! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Miłoszycach. Pomieszczenia użytkowe: 1. przedsionek 5.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 290 zł64 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogródkiem - mieszkanie o pow. 63,65m2, 3 pokojowe, klasyczne na parterze z dużym ogródkiem 57m2 w bloku z windą w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł57 m² 10 563,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 mkw. przy ul. Wojrowickiej we Wrocławiu (nowy Dwór). Mieszkanie rozkładowe usytuowane jest na parterze i składa się z: pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Harcerska

Wrocław,dolnośląskie

700 zł12 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:200 zł

Hostel Do wynajęcia miejsca w pokojach w wolnostojącym domu przy ul. Harcerskiej 9 - zapewniamy pościel - kaucja 200 zł zwrotna - dowony okres - zakwaterowanie od teraz - obsługa techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów Śląskich

Mędłów,dolnośląskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w budynku z 2010r. przy ulicy Piastów Śląskich 3 w Mędłowie nieopodal Wrocławia (5km).Okolica bardzo zielona i super skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

3 999 zł160 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy do wynajęcia komfortowy oraz wyposażony warsztat samochodowy na obrzeżach Chojnowa (michów)! Oferta obejmuje: wynajem przestronnej hali z cześcią biurową o pow. łącznej około 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

799 990 zł58 m² 13 745,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Maślice, wrocław Zamieszkaj blisko natury zrelaksuj się we własnym ogrodzie! Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort nowoczesnych wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym, w okolicy ulicy stanisławowskiej/kunickiego. Dzielnica Muchobór Wielki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotnicza

Legnica,dolnośląskie

520 000 zł79 m² 6 549,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 pokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w pięknej wielorodzinnej willi na Tarninowie w Legnicy. W skład mieszkania wchodzi duży klimatyzowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Przebiśniegowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł4 098 m² 165,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w obrębie Pawłowice, ar_4.11. W sąsiedztwie węzła aow, łącznik Długołęka. Nie jest objęta mpzp, przeznaczenie terenu wyznacza Studium Uwarunkowań i Kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 820,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

693 990 zł63 m² 11 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3 pokojowe! Udogodnienia: własny klub fitness dla mieszkańców i place zabaw dla dzieci, 300m do żabki, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Słoneczna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

800 zł9 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:200 zł

PL - Dostępne do wynajęcia pokoje (2-4 osobowe) oraz miejsca w pokojach w hostelu usytuowanym na Bielanach Wrocławskich W hostelu znajdują się między innymi: -lodówki -kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł80 m² 13 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Szukasz przestronnego domu w świetnym punkcie zlokalizowanym we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: wygodny w pełni wyposażony i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł58 m² 12 844,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z wpełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

270 000 zł44 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu mieszkanie w centrum Kłodzka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy niedaleko Twierdzy w Kłodzku. Lokalizacja sprawia, iż nieruchomość może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne Mieszkanie na Wynajem w Wrocławskich Maślicach Oferujemy na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane w sercu Maślic na ul. Górniczej 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże I komfortowe! dostępne od zaraz! przy olimpia port! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Chałupniczej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł65 m² 6 119,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze bloku przy ul. Noskowskiego. W budynku jest winda od poziomu "0" oraz podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

650 000 zł74 m² 8 741,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogród około 220 mkw! bez prowizji l bez pcc zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł35 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego przytulnego mieszkania na ulicy Ubocze we Wrocławiu! To przestrzeń o powierzchni 35,3 m , która świetnie sprawdzi się zarówno jako.