dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

486 000 zł44 m² 11 108,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz mieszkania i nic nie możesz znaleźć? Zadzwoń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

818 208 zł38 m² 21 565,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj, liczba mieszkań promocyjnych ograniczona! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

935 452 zł64 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,16m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Tomkowa,dolnośląskie

5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowa Oferta Wynajmu - Wszechstronny Obiekt Komercyjny w Tomkowej pod Świdnicą Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnej nieruchomości komercyjnej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

506 028 zł31 m² 16 429,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji! Kup mieszkanie jeszcze w 2024 roku i zyskaj więcej m za mniej! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Siechnice,dolnośląskie

690 000 zł58 m² 11 815,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w centralnej części Siechnic, w bliskim sąsiedztwie urzędu miasta Siechnice, żłobków, przedszkoli, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- przestronny salon z wyjściem na balkon to doskonałe miejsce na relaks i spotkania z rodziną czy przyjaciół. Jasne, naturalne światło podkreśla elegancki wystrój i tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

695 000 zł114 m² 6 111,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż: segment środkowy w zabudowie szeregowej realizacja I kwartał 2026 Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko w mp.HOUSE Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 33m2 usytuowane na I piętrze kamienicy oddalonej o około 50m od wałbrzyskiej Palmiarni. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodzinna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 150 000 zł119 m² 9 663,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowoczesny, środkowy segment w Żernikach Wrocławskich, ul. Rodzinnej w 3-segmentowej zabudowie bliźniaczej - komfort, styl i idealna przestrzeń dla Twojej rodziny. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Jaksonów,dolnośląskie

579 000 zł76 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

AM Gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? To 4-pokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 76 m na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

583 000 zł52 m² 11 231 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 51,91 m2 Zadzwoń i zarezerwuj. Ta nieruchomość nie będzie długo czekała na nowego nabywcę. Doradca klienta: tel. Otoczenie nieruchomości: - spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł204 m² 7 108,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:231 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej z działką o powierzchni 231m2. Dodatkowo w skład oferty wchodzi sąsiednia działka o powierzchni 257m2, na której aktualnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł101 m² 13 851,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 101 m2 znajdujące się przy placu gen. Józefa Bema Ze względu na swoje umiejscowienie stwarza jedyną w swoim rodzaju okazję do posiadania pięknego, przestronnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-> Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 54 m | Lubin, przylesie, ul. Orla -> Cena: 315 000 zł - do negocjacji -> Lokalizacja: lubin, os. Przylesie, ul. Orla -> Powierzchnia: 54 m -> Piętro: 4/4 ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

270 000 zł47 m² 5 696,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 47,4 m2 w ścisłym centrum Lubina. Nieruchomość zlokalizowana jest się na 8,5 piętra wieżowcu z windą. Lokal składa się z: - ze sporego salonu , - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 480 zł29 m² 51,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt, w świetnej lokalizacji na Piaskowej Górze, przy ul. Michałowskiego *nieruchomość* Powierzchnia 29 m2. Piętro 2. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Wojciecha Garsona na Biskupinie. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł51 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 51 m we Wrocławiu przy ulicy Komedy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania zlokalizowanego na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

388 000 zł29 m² 13 379,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Piękna kamienica! Sprzedam kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na 4 piętrze pięciopiętrowej kamienicy zlokalizowanej w okolicach ulicy św. Wincentego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł69 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż na wyłączność - I Propertier For English, scroll down - Apartament położony jest w Inwestycji Atal Towers we Wrocławiu. Przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł61 m² 10 361,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego przestronnego mieszkania znajdującego się na dobrze skomunikowanym, bezpiecznym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przytulny dom o powierzchni 77 m , położony przy ul. Szczygla we Wrocławiu. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, funkcjonalnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dostępne natychmiast, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem, przy ul. Broniewskiego w Zgorzelcu. Lokal świeżo wyremontowany, składający się z 2 pokoi, w tym jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Wysoki standrad domy Z pompą ciepła, fotowoltaiki l ogrzewanie podłogowe l rolety l brama garażowa na pilota bez prowizji l bez pcc Gorąco polecam dom dwu lokalowy, położony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

717 681 zł70 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny, brak pcc, 0% prowizji termin zakończenia budowy 30.09.2024 r. Polecam 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lipie Piotrkowskiej. Budynki mimo ich kameralnej zabudowy posiadają windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczepanów,dolnośląskie

230 000 zł43 m² 5 336,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,1 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku, w Szczepanowie koło Środy Śląskiej. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł67 m² 13 283,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z lat '30,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Dzierżoniów,dolnośląskie

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,75 m , zlokalizowane w sercu Dzierżoniowa przy ulicy Bohaterów Getta. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gajków

Gajków,dolnośląskie

1 840 000 zł8 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja Gorąco polecam działkę przemysłową położoną w Gajkowie, gmina Czernica. Dojazd drogą utwardzoną. W palnie zagospodarowania P-U - Teren zabudowy produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

889 000 zł217 m² 4 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Wyjątkowa oferta w Kudowie-Zdroju (słone) Dom z możliwością dodatkowej inwestycji! Zapraszam do zapoznania się z niepowtarzalną nieruchomością, zlokalizowaną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

577 021 zł38 m² 15 101,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jawor,dolnośląskie

699 000 zł114 m² 6 158,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Nowa inwestycja na przedmieściach Jawora - połączenie najwyższej jakości wykonania z troską o środowisko. Segment środkowy - w trakcie budowy Sprzedaż bez podatku pcc i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 390 000 zł209 m² 6 658,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:703 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu o pow. całkowitej 208,77 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 703 m2 (plus około 100 m2 terenu dodatkowego) w legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Kuraszków,dolnośląskie

656 775 zł88 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Powierzchnia: 87,57 m + poddasze użytkowe (~30 m ) Duży ogród: 321 m W sprzedaży nowoczesny, skrajny segment w inwestycji Kuraszków, w kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

687 080 zł39 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 300 metrów od płyty Rynku! Możliwe przejęcie najmu krótkoterminowego! Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 23518 Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Rościszów

Rościszów,dolnośląskie

299 000 zł13 729 m² 25,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki rolno-leśne w Rościszowie idealne na rekreację! Lokalizacja: rościszów, gm. Pieszyce Powierzchnia łączna: 1,3729 ha Możliwość budowy domków rekreacyjnych do 35 m Piękna górska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

389 000 zł66 m² 5 899,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mega cena! północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym [prawie 5m ] balkonem na ul. Noskowskiego ( Zabobrze II ) Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Druciana

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł42 m² 6 832,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu słoneczne i przytulne dwupokojowe mieszkanie w okolicach placu Ratuszowego w Jeleniej Górze. Atrakcyjna cena tylko 289 000,00 pln.