dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 408 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z dużym tarasem i ogrodem - cisza, prywatność, blisko do Wrocławia Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje wyjątkową ofertę - przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 230.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²216,85 m² 15 613 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł32 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

423 283 zł45,80 m² 9 241,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 45,8 m (powierzchnia użytkowa 35,57 m ) położone na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł68,93 m² 13 477,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,93 m , położone w ścisłym centrum Wrocław przy ul. Sądowej, w bezpośrednim sąsiedztwie pl. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem w Polkowicach na Dolnym Śląsku. Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ten dom w Polkowicach to doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Wolności Powierzchnia: 125 m.kw. Działka: 547 m.kw. Liczba pokoi: 3 Media: woda miejska, kanalizacja miejska, prąd, gaz, ogrzewanie gazowe Cena: 1 100 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:43 935 m²

Doskonały obiekt dla inwestora! nie znajdziesz innego W okolicy - zabudowana działka gruntu O pow. 7424 M2 - budynek mieszkalny O powierzchni 592,85 M2 - 3 budynki gospodarcze - dach.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł880 m² 761,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek położony w zabytkowej części miasta: - tylko 400 m od Rynku, - idealny na działalność usługową, - z miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,50 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Lubinie położone na nowo powstałym osiedlu Zielone Apartamenty w Lubinie przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 189 m² 125,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana wśród zabudowy jednorodzinnej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Międzylesie, gmina Międzylesie, powiat kłodzki.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł50,60 m² 7 015,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 50,60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

188 500 zł1 396 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1396 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki. Działka nr 534 o powierzchni 1800 m objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45,17 m² 10 294,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W odremontowanej kamienicy (nowy dach i elewacja), mieszkanie 45,17 m do Remontu Inwestycja obok Szpitala Borowska. Kamienica z Nową Elewacją! Inwestycja pod wynajem lub mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament ul. Dmowskiego, wrocław Prestiżowa inwestycja Amsterdam | Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronny, dwustronny apartament o powierzchni ok. 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł74,94 m² 8 273,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament, w którym Twoja rodzina naprawdę poczuje się jak w domu Wyobraź sobie poranek. Dzieci szykują się do szkoły, w salonie pachnie kawa, a przez balkonowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł42,40 m² 5 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 42,4 m2 ( pow użytkowa 39,4 m2, piwnica 3 m2) położona na czwartym piętrze przy ul. Bieszczadzkiej. Układ lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł26,70 m² 13 108,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dochodowego mieszkania. Lokal znajduje sie na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 26,7m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł159 m² 6 918,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom połozony się w Jedlinie Zdrój. Powierzchnia działki to niespełna 1200m2 powierzchnia domu to 126,12m2, przy czym użytkowa to 97,06m2. Na tą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,10 m² 7 622,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe - 47,10 m Legnica oś. Zosinek Opis nieruchomości: oferujemy przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,10 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 680,40 m² 1 785,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt produkcyjno-magazynowy położony w Leszczynie, kłodzku tuż przy drodze krajowej nr S-8. W sąsiedztwie centrum Galerii Twarda, zakładów produkcyjnych, magazynów i w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł218,63 m² 19,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu powierzchni magazynowej 218,63 m2, zlokalizowanej w budynku magazynowym we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł41 m² 15 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu rozwijających się Cieplic - idealna lokalizacja pod Twój biznes! Na sprzedaż atrakcyjna działka 23/12 o powierzchni 1550 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w sześciorodzinnej kamienicy. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i dwóch przedpokoi, o łącznej powierzchni użytkowej 49,67.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Wiszni Małej (gmina Wisznia Mała) Lokalizacja: atrakcyjnie położone działki budowlane w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa umeblowane mieszkania, każde 4-pokojowe w tym dwie sypialnie 3-osobowe i jedna sypialnia 1-osobowa oraz wspólny pokój stołowy z telewizorem, przedpokój, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł139 m² 10 719,42 zł/m²