dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 397 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Żmigród

Żmigród,dolnośląskie

695 000 zł178 m² 3 904,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom położony w południowej części Żmigrodu na działce o powierzchni <u><b>1046m2</b>.</u>  Dom ma powierzchnię <u><b>176m2</b> </u>oraz możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Oława,dolnośląskie

495 000 zł59 m² 8 327,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy Rybackiej, w bliskiej odległości terenów zielonych obok Odry oraz w okolicy dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tyniec nad Ślężą

Tyniec nad Ślężą,dolnośląskie

270 000 zł2 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. <br/>znajduje się we wsi Tyniec nad Ślęzą w gminie Kobierzyce.<br/>Jest to idealne miejsce dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

123,96 zł/m²121 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 121,01 m w doskonałej lokalizacji Nowe Miasto Młyn Różanka w zabytkowym budynku dawnej Kaszarni, wrocław. Przestronny, mieszczący się w zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne , mieszkanie 2-pokojowe w centrum. Pokoje niezależne, oddzielna kuchnia. Lokalizacja: - szczepin, ul. Lubińska (koło kompleksu sportowego Spartan); - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 125,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam chciałbym Państwu zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe z antresolą o łącznej powierzchni 71,53m2, mieszcząca się w nowej inwestycji na Maślicach, mieszkanie jest idealną okazją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

9 900 zł143 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem domu w Bielanach Wrocławskich Do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m , zlokalizowany w spokojnej okolicy Bielan Wrocławskich. Idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronna kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym przy ulicy Krzywoustego. Kawalerka jest jasna, przestronna , wyposażona kuchnia, przestronna szafa, wygodna rozkładana sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

566 000 zł37 m² 15 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 984,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem i kominkiem w Legnicy! Mieszkanie o powierzchni 63,5 m znajduje się na 1 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Chojnowskiej. Cena: 380.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez nasze biuro! 2 pokojowe mieszkanie w bocznej, zielonej i spokojnej uliczce Nowego Miasta, ul. Kazury. Lokal znajduje się na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chwalibożyce

Chwalibożyce,dolnośląskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 980 m²

Na sprzedaż dom wraz z działkami budowlanymi w miejscowości Chwalibożyce pod Oławą. Dom poniemiecki z początku XX wieku wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł73 m² 6 833,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

<b>na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Brochowie Wrocław<br/></b><br/>na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni <b>42,29 m </b>, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertę wynajmu kawalerki znajdującej się w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wojciecha Cybulskiego, w najbliższej okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 286 875 zł91 m² 14 090,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

 Bez podatku pcc, oferta deweloperska. <br/><br/>Termin realizacji - 04.2026<br/><br/>Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł49 m² 10 061,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Wrocławskiej Fabrycznej 48,6 m Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na osiedlu Fabryczna. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Most ks. Piotra Skargi

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł49 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie obok Galeria Dominikańskiej ,400 metrów od starówki! Jest idealne pod inwestycje i najem, obecnie przynosi stały pasywny dochód! Aktualnie mieszkają najemca, możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł88 m² 39,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Hubach, dzielnica Krzyki we Wrocławiu w ładnej kamienicy z ocieploną i odnowioną elewacją. <br/><br/><b>Mieszkanie ma powierzchnię  razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

<b>wrocław, ul. Klimasa 43m </b>, 2 pokoje, balkon Lokum di Trevi Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego osiedla Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł27 m² 22 066,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

860 000 zł195 m² 4 419,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy znajdujący się w miejscowości Szymanów (gmina Wisznia Mała) Dom wymaga dokończenia oraz zaaranżowania według własnych potrzeb. Planowanym ogrzewaniem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł57 m² 5 459,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu. Lokal o powierzchni 56,6m2 składa się z: -kuchni z oknem -salonu z balkonem -2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Solny

Wrocław,dolnośląskie

3 180 zł40 m² 79,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną sypialnią Plac Solny, wrocław Lokalizacja Marzysz o życiu w sercu Wrocławia? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 40 m , zlokalizowana na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł176 m² 7 329,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z 1996 roku, o powierzchni 176 m2. Rozkład dom składa się z 3 poziomów i poddasza. poziom 0: / garaż jednostanowiskowy, / pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem/ 2 pokoje/sky tower/ blisko centrum Jesteś zmęczony hałasem i trudnymi sąsiadami ? Chciałbyś wygodnie mieszkać w spokojnej okolicy i móc odpocząć po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

530 000 zł51 m² 10 319,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na piętrze z przynależnym ogrodem. Cena: 530 000 zł | Powierzchnia: 51,36 | Ogród 79 m | Miejsce postojowe w cenie realizacja IV kwartał 2026 Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ ul. Dmowskiego Ilość pokoi: 2 Metraż: 41m2 plus balkon 5,81 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 4 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 maja. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rogoż

Rogoż,dolnośląskie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Rogoż Nowoczesny dom o powierzchni 116 m na działce 500 m , w stanie deweloperskim. Gotowy do wykończenia według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

998 000 zł88 m² 11 334,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie na Hubach, dzielnica Krzyki we Wrocławiu w ładnej kamienicy z ocieploną i odnowioną elewacją. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 300m2, powierzchnia użytkowa domu to 170m2. Dom znajduje się w Obornikach Śląskich, miejscowości oddalonej od Wrocławia 20 km. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

846 034 zł48 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z dumą przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Wrocławiu, która łączy elegancję architektoniczną z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń, w której komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

570 000 zł69 m² 8 247,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy Bolesława Chrobrego na skrzyżowaniu z ulicą Młyńską, w centrum Oławy oraz w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

573 782 zł46 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,80 m , usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku na osiedlu w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu ( Księże Wielkie) Mieszkanie składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

617 900 zł48 m² 12 921,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Niska zabudowa na cichym, kameralnym osiedlu! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,82 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł37 m² 13 719,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł51 m² 11 321,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym dobrze skomunikowanym z centrum osiedlu Gądów. Idealne dla osób chcących zamieszkać na bezpiecznym osiedlu z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

61 250 zł1 225 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja Na sprzedaż wyjątkowe 4 działki rekreacyjne o powierzchni 1225 m2 każda-udział w drodze wewnętrznej. Położona w malowniczej miejscowości Długopole Górne. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie w kamienicy - 2 pokoje, nowowiejska 90, wrocław Szukasz mieszkania z duszą w świetnej lokalizacji To wyjątkowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Architektów

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²136 m² 9 486 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokal usługowy 135,52 m nowe żerniki, aleja architektów agent prowadzący: tel: oferujemy do wynajęcia nowoczesny, wykończony lokal usługowy o powierzchni 135,52 m, zlokalizowany.