dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

723 000 zł68 m² 10 632,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, po generalnym remoncie, zlokalizowane w zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Pilczyce we Wrocławiu. Oferta skierowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Wrocław,dolnośląskie

784 900 zł66 m² 11 829,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Super okazja Jedyne mieszkanie 4 pokojowe na ul. Orawskiej 73 w inwestycji - orawska wita. Mieszkanie do własnej aranżacji / Ołtaszyn. 4 pokoje. 66,35 m2. Rynek wtórny. Szukasz przestrzeni, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bukowa

Świątniki,dolnośląskie

799 999 zł5 300 m² 150,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki w Świątnikach - idealne na budowę domu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 5300 m (nr 135/44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

719 000 zł70 m² 10 198,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:133 m²

Świetna lokalizacja! nowe budownictwo! Gorąco polecam lokal w zabudowie szeregowej położony w Kamieńcu Wrocławskim. Lokal o pow 70,39 mkw składa się z: parter: - wiatrołapu 4,09 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł70 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Gądowie Małym Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 517 zł35 m² 16 971,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

312 000 zł34 m² 9 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe ulokowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego na Zabobrzu I. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 34m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

995 050 zł85 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Pięciopokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 85,20 m2 znajduje się na pierwszym piętrzę 2-piętrowego budynku z windą. Otoczenie: nowoczesne, kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł58 m² 10 223,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,2m2 Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

66,67 zł/m²68 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze z witryną z 6 niezależnymi pomieszczeniami - "indywidualne boksy" zamykane na klucz, nadające się do pracy dla np. agenta nieruchomości, doradcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

497 420 zł27 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament w Centrum Miasta w sąsiedztwie Parku Mieszczańskiego. Opiekun Oferty: tel. Nowoczesna kawalerka z widokiem na przestrzeń mieszczańską. Mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł37 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży mieszkanie po remoncie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście, w zielonej, spokojnej okolicy, możliwość wypoczynku we wspólnym ogródku przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

586 425 zł1 117 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana - polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje pruszowice / długołęka / okolica wrocławia - działka budowlana 1117 M2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz! Mieszkanie na czwartym piętrze w kamienicy w spokojnej części Nowego Miasta ul. Paderewskiego. Kawalerka do wprowadzenia. Okna wychodzące na zachód; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

970 000 zł150 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Wolnostojący 2007 r. niska cena - działka Podmiejski komfort w zasięgu ręki! Dom wolnostojący pod Wrocławiem, teraz w wyjątkowej cenie Polecam przytulny dom wolnostojący o przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

450 000 zł57 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż śliczne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w Świdnicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, które zachwyca przestrzenią, układem i lokalizacją!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł44 m² 14 449,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Babiego lata balkon, super osiedle miejsca parkingowe za szlabanem dla mieszkańców Dwu pokojowe mieszkanie z balkonem - na Super osiedlu - Krzyki, ul. Babiego Lata. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wojciechów

Wojciechów,dolnośląskie

499 000 zł27 132 m² 18,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wojciechów, gmina zagrodno, powiat złotoryjski, dwór I park pow. 27132 M2 Działka ma dokładnie 2,7132 ha z czego 2.2824 ha jest użytkiem leśnym, 0,3601 jest użytkiem budowlanym, 65 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

850 zł8 m²

 

Piętro:8/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Wynajmę bezpośrednio pokój przy ulicy Pomorskiej, nadodrze. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze (blok z windą). Jest świeżo po gruntownym remoncie; składa się z 4 jednoosobowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł41 m² 4 767,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w malowniczym Gryfowie Śląskim, położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy. To przestronne lokum o średnim standardzie wykończenia, które posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

895 000 zł129 m² 6 937,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł33 m² 17 832,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

399 000 zł52 m² 7 722,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,67m2, położonego na parterze w bloku przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

180 000 zł33 m² 5 504,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży małe dwupokojowe mieszkanie, położone w kilkurodzinnej kamienicy w Kowarach. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz kotłowni, która po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Do wynajęcia p rzestronna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 33 m2 na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mroźna

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł4 119 m² 558,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy do sprzedaży niezabudowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł69 m² 9 710,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 3-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z pełnym wyposażeniem. A to wszystko w kamienicy z pełną infrastrukturą wokół i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł53 m² 12 241 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas - 2 pokojowe mieszkanie na pięknym zielonym osiedlu |oferta na wyłączność Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z oddzielną kuchnią. Nieruchomość znajduje się w centrum w kamienicy na Nadodrzu przy ul. Świętego Wincentego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

569 800 zł42 m² 13 470,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna Inwestycja w Centrum Wrocławia! Lokalizacja: centrum - Przedmieście Oławskie Wrocław Cena: 569 000 (brutto, z wykończeniem) Opis Nieruchomości: nowoczesny lokal w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 177 zł31 m² 17 221,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 600,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

kawalerka | rozkład | przytulna | balkon 1 km do ryneczku na Psim Polu, 3,4 km do Centrum Handlowego Korona Lokalizacja: wrocław Psie Pole / ul. Poleska Ilość pokoi: 1 Metraż: 37,30 m2 Kuchnia: osobna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

920 000 zł110 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Rezerwacja Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą połówki bliźniaka znajdującego się w miejscowości Gniewomirowice gm. Miłkowice (powiat legnicki) zaledwie 6 km od Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grzybowa

Twardogóra,dolnośląskie

399 000 zł141 m² 2 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem! Dom z warsztatem Twardogóra Jeśli marzysz o przestrzeni, którą możesz zaaranżować według własnej wizji, ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 470,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębicka

Wrocław,dolnośląskie

1 240 000 zł80 m² 15 536,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam do zaoferowania sprzedaż mieszkania dwupoziomowego z ogrodem w dzielnicy Złotniki (zachód Wrocławia). Lokal jest w pełni wyposażony oraz gotowy do zamieszkania. W cenę podaną.