dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł108 m² 9 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Rezerwacja I piętro willi o powierzchni 107,64 m2 z ogrodem i 2 zaadaptowanymi pod wynajem pomieszczeniami w piwnicy na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł85 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 4 pokoje | 85 m2 | 680 000 zł Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Unikalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 690 zł37 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 37 m2 | od zaraz | 2690 + czynsz + opłaty dodatkowe Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brzezia Łąka,dolnośląskie

469 000 zł1 827 m² 256,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka w Brzeziej Łące to świetny wybór! To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a jednocześnie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 389 000 zł138 m² 10 042,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0%! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 5 pokoi | 138.31 m2 | III kwartał 2025 | 1,389,000 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2. Krzyki ul Skwierzyńska , Świetna lokalizacja - okolice Sky Towera, uniwersytetu Ekonomicznego, aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł48 m² 59,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 49 m2 | od zaraz | 2850 + 400 czynsz + media Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

506 700 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 28,15m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo w otoczeniu zieleni, w ciszy i spokoju. Komfortowe M 3-pokojowe o powierzchni 60 mkw, położone na II piętrze budynku w niskiej zabudowie. Pilczyce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

625 469 zł42 m² 14 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Funkcjonalne mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

522 625 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,81 mkw przy ul. Mosiężnej na osiedlu lokum Mosiężna. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym. Mieszkanie w cenie 12.500 zł/mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Nowa Ruda,dolnośląskie

899 000 zł10 021 m² 89,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 39 o powierzchni 10021 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy ul. Kasztanowej Działka sprzedawana z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Działosza

Działosza,dolnośląskie

396 000 zł90 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom do remontu o pow. ok. 90 m 2 wybudowany na dużej działce o pow.44 ary. Działosza. Budynek to murowany dom wybudowany w ok. 1900 roku z czasem rozbudowany. Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

16 950 000 zł2 350 m² 7 212,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 444 m²

1. O inwestycji: nieruchomość w Kuklicach to nowo wyremontowany obiekt i doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących nowoczesnej, funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł57 m² 9 216,03 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,4 m , zlokalizowanego przy ulicy Szybowcowej 40 na wrocławskim osiedlu Gądów Mały. Nieruchomość znajduje się w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zegadłowicza

Wrocław,dolnośląskie

601 000 zł47 m² 12 787,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

499 990 zł50 m² 9 999,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 0% prowizji kupuj bezpośrednio od właściciela! Twoje idealne mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego gustu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

591 822 zł39 m² 15 348,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połabian

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł340 m² 3 526,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:260 m²

Cena jest ceną wywoławczą. Sprzedaż w formie konkursu ofert - przyjdź i zaproponuj cenę. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy ul. Połabian we Wrocławiu. Dom posiada oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwówecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł50 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, jeszcze pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły.!?jeśli szukasz mieszkania : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł55 m² 16 126,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie trzypokojowe położone na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Romana Dmowskiego w luksusowym budynku z 2018 roku. Osiedle zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

490 000 zł81 m² 6 019,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe bezczynszowe mieszkanie w kamienicy usytuowane na 1 i 2 piętrze, położonej bezpośrednio na rynku, w sercu miasta. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

674 684 zł54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do własnej aranżacji! 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Maślice. Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: - niska i nowoczesna zabudowa, - dogodny dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł47 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Jeśli cenisz sobie codzienny spokój i jest dla Ciebie ważna zarówno bliskość wielkiego miasta, jak dostępność szybkiego wyjazd z niego - to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

112 000 zł2 296 m² 48,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż piękna, duża działka budowlana (warunki zabudowy) o powierzchni 2296 m2, położona za wsią Piskorzyna gmina Wińsko. Teren działki zróżnicowany, otoczony zielenią. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 39 m2 | od zaraz | 2950 zł czynsz + 400 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia | Pierwszy najem | Osobna Kuchnia Języki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł83 m² 13 225,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w kameralnej willi miejskiej na Sołtysowicach Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 83,17 m , usytuowanego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Byków,dolnośląskie

336 674 zł1 126 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1126 m , położoną w urokliwej miejscowości Byków, zaledwie 2 km od Długołęki i niecałe 10 km od Wrocławia. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciasna

Sobótka,dolnośląskie

2 000 zł116 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe do wynajęcia od maja 2025. Bez zwierząt Spokojna okolica. Cena najmu 2000 zł + czynsz do wspólnoty+ media. Dostępne około 15 maja 2025 Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł55 m² 11 626,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54,96 m2 na ostatnim- drugim piętrze w budynku z 2007 r. przy ul. Miłostowskiej we Wrocławiu. Rozkład Mieszkanie składa się z: / pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 075 000 zł118 m² 9 091,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

641 414 zł40 m² 15 849 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 40.47 m2 | II kwartał 2026 | 641,414 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Wilcza

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł26 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 220,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią niedaleko placu Grunwaldzkiego. Z racji bliskiej odległości do wielu uczelni wyższych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 890 000 zł30 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedania działkę rolną z możliwością przekształcenia na budowlaną. Działka przepięknie usytuowana w cichej , spokojnej okolicy z widokiem na Chełmiec. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

549 000 zł62 m² 8 800,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w samym centrum Świdnicy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

1 347 545 zł55 m² 24 545 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego. Prestiżowa inwestycja w samym centrum Wrocławia! Oferowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Uciechów,dolnośląskie

300 000 zł69 m² 4 335,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,20 m2 usytuowane na monitorowanym osiedlu w Uciechowie. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł52 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwa rozkładowe pokoje z balkonem na Biskupinie. Dwa rozkładowe pokoje na pierwszym piętrze z oddzielną, jasną kuchnią, blisko centrum i Odry, o łącznej powierzchni 52,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł61 m² 12 276,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do nabycia ekskluzywnego 5-pokojowego mieszkania przy ul. Przyjaźni 73 we Wrocławiu, które charakteryzuje się doskonałym stanem po generalnym remoncie. To dwustronnie rozkładowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij