dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Lubań

Lubań,dolnośląskie

22,86 zł/m²140 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

lokal handlowo- usługowy, biurowy, pow. 140 m2, i piętro, centrum, lubań! Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 140 m2, położony na I piętrze kamienicy, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chwałkowice

Chwałkowice,dolnośląskie

160 000 zł7 439 m² 21,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną (warunki zabudowy) o powierzchni 7439 m2, położona za wsią Chwałkowice, gmina Wińsko. Teren działki płaski, otoczony zielenią. Działka usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 001 zł197 m² 7 563,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Wrocław krzyki, borek, okolica karkonoskiej, dom wolnostojący, działka 506 M2 Budynek w stanie surowym, który mimo upływu lat zachował dobrą kondycję. Jest stabilny, bez istotnych oznak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m w budynku z 2024 roku przy ul. Blizanowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

1 013 782 zł67 m² 15 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Centrum Miasta / blisko komunikacja miejska / przy Odrze / tereny zielone i rekreacyjne Mieszkanie w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie: - mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wrocław psie pole, okolica poleskiej, 2 pokoje 46 M2, rozkład, balkon, kuchnia, garaż Przedstawiam przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,61 m , składające się z: salonu (~17,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

359 000 zł51 m² 7 080,87 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, w ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się na osiedlu Przylesie w niskim wieżowcu na 7 pietrze przy ulicy Sokolej. Lokalizacje sprzyjająca wszystkim wymagającym klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kępino

Kępino,dolnośląskie

380 000 zł3 200 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! wyłączność! 0% prowizji! Marzy Wam się własny, nowy dom ? Szukacie dla siebie spokojnego miejsca z pełną infrastrukturą, w spokojnej okolicy. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł35 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**pl | en | ua | ru** 2 pokoje | 35 m | Widok na Sky Tower | Świeży remont | Idealne do zamieszkania **for english, ukrainian or russian, please scroll down or contact us directly.** **Języki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Świdnica,dolnośląskie

750 000 zł202 m² 3 722,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na osiedlu słowiańskim dom w stanie surowym zamkniętym, zabudowa - szereg środkowy. Działka 252m2 ogrodzona od tylnej strony. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 201,50m2 z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł47 m² 79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 15.04*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Wojnowice,dolnośląskie

493 000 zł93 m² 5 309,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Osiedle - " ogrodove " - wojnowice - 2km. od Czernicy oferta obejmuje budynek W stanie surowym zamkniętym ( przeniesienie pozwolenia na budowę ). Inwestycja składa sie z 32 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

939 000 zł160 m² 5 883,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem 450 m2. Klient Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszam na prezentację domku na bardzo dużej działce budowlanej. Dom znajduje się w miejscowości Grabowno Wielkie Kolonia, zaledwie kilka kilometrów od Twardogóry. Dom postawiony na 28 arowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł54 m² 14 576,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z użytkowym dachem i miejscem postojowym w garażu. Lokalizacja: początek ul. Opolskiej, parter w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

1 283 800 zł52 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego. Prestiżowa inwestycja w samym centrum Wrocławia! Oferowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona- pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł51 m² 58,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Centrum miasta, blisko Rynku! Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut pieszo do Rynku! Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 250 000 zł216 m² 5 787,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy do sprzedaży wyremontowany w 2022 roku dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Słonecznym w Świebodzicach, o powierzchni całkowitej 216 m2. Budynek jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Oleśnica,dolnośląskie

550 000 zł117 m² 4 700,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji Słoneczny Zakątek, składającej się z czterech komfortowych lokali mieszkalnych, każdy ze słonecznym ogródkiem i dedykowanymi dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

801 890 zł117 m² 6 867,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów * Gotowe w IV Kwartale 2025 Świetne miejsce dla Rodziny! powierzchnia 116,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ciernie

Świebodzice,dolnośląskie

9 500 000 zł8 459 m² 1 123,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 797 m²

Oferta dla osób poszukujących powierzchni produkcyjnej oraz deweloperów 1 123 zł/m2 (do negocjacji) Nieruchomość położona jest w województwie dolnośląskim, w miejscowości Świebodzice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże, 2 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Dużym atutem tego mieszkania jest w pełni wyposażona kuchnia, duży balkon. W budynku znajduje się winda, komórki lokatorskie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

579 903 zł46 m² 12 664,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Zalety lokalizacji: - bardzo dobry dojazd do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł27 m² 13 148 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe dajemy w cenie! Oferta Dewelopera. Dostępne mamy mieszkania: 25/35/40/65 mkw. Widokowe mieszkanie w finalnej inwestycji na osiedlu. Więcej informacji tel.   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł106 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie z balkonem znajdujące się w centrum Wrocławia - 1,5 km od Rynku! Mieszkanie może zostać domeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Truskawkowa

Bogdaszowice,dolnośląskie

269 000 zł815 m² 330,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 815m w Bogdaszowicach - Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 815 m w miejscowości Bogdaszowice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English and French. Polecamy do wynajęcia 2 pokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej na Tarnogaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Dębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 750 zł19 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem Wrocław Krzyki Borek Aleja Dębowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 53,90 m2 na ulicy Skalników w Polkowicach , znajdujące się na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowy bezczynszowy Apartament 90 m os. Ustronie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest brak opłat dla zarządcy oraz zamontowana klimatyzacja. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

226 000 zł37 m² 6 091,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w Lubinie - ścisłe Centrum Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,10 metrów kwadratowych i składa się z następujących pomieszczeń: pokój dzienny Kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 099 990 zł212 m² 9 901,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Duży dom! wolnostojący z pięknym zadbanym ogrodem! Dom w Smolcu o powierzchni całkowitej 212 m2 jest położony na działce w kwadracie o powierzchni 809m2. Nazwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł30 m² 93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Serdecznie polecam do wynajęcia dużą, przestronną kawalerkę z wydzieloną sypialnią o powierzchni 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

****rezerwacja**** Do wynajęcia całkowicie bezczynszowe mieszkanie w samym Centrum Lubina. W pełni wyposażone, po remoncie. czynsz najmu 1.700zł.+media NIE SZUKAJ DALEJ, ZADZWOŃ! SERDECZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Muchoborze Wielkiem, w pobliżu ul. Jurija Gagarina. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w cenie meble widocznie na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

623 900 zł48 m² 12 997,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie z balkonem i piwnicą w centrum Wrocławia. Dzięki lokalizacji blisko centrum i rozkładowi pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

110 000 zł51 m² 2 172,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: na sprzedaż duże mieszkanie do własnej aranżacji w Boguszowie Gorcach przy ul. Głównej. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość o powierzchni 50,64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! uwaga oferta skierowana tylko do klientów "gotówkowych"! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Wrocławskim Śródmieściu. Mieszkanie charakteryzuje się zachowanym w środku klasycznym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

1 990 zł63 m² 31,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch pokoi (sypialni), kuchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij