dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Zawiszów. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 572 500 zł185 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do sprzedaży lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

231 000 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do zaoferowania mamy mieszkanie nadające się również pod nieruchomość inwestycyjną. NIeruchomość jest położona w willi w otoczeniu zieleni. MIeszkanie znajduje się na Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

314 900 zł60 m² 5 248,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Głogów, śródmieście, mieszkanie, 2 pokoje, 60m2, 1 piętro, sprzedaż 314 900zł rezerwacja Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, na pierwszym piętrze, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Głogów,dolnośląskie

435 000 zł2 829 m² 153,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, ul. Wita Stwosza, działka budowlana, powierzchnia 28,29ar, sprzedaż, 435 000 zł. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 28,29 ar, usytuowaną przy ulicy Wita Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

622 000 zł37 m² 16 779,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

611 969 zł39 m² 15 599,50 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

842 000 zł38 m² 22 146,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

925 000 zł155 m² 5 980,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wombat nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z pięknym widokiem w stanie deweloperskim w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 154,67m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł46 m² 12 475,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz dwustronnego mieszkania do własnej aranżacji na Wrocławskim Biskupinie koniecznie przeczytaj poniższą ofertę, może Cię zainteresować. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

427 000 zł37 m² 11 541 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

/Dwa w pełni rozkładowe pokoje w ścisłym centrum, zaledwie 5 minut spacerem od Rynku! Opiekun oferty: tel: lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Cybulskiego w odległości zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

870 000 zł134 m² 0,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 226m2 powierznia domu 103,33m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł58 m² 9 879,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,2 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 80 posiada windę mieszkanie znajduje się przy ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

639 000 zł92 m² 6 945,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny , trzypokojowy oraz drugie pomieszczenie przekształcone na lokal pod wynajem. Główne mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 990 000 zł861 m² 5 797,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 2001 m2 zabudowana dwoma budynkami o łącznej powierzchni 860,71 m2 położony. Budynki znajduje się w pobliżu węzła dróg A8 i S5 w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

509 000 zł52 m² 9 758,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, klimatyzacją i miejscem postojowym na osiedlu Bielany, ul. Myrka, legnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dworska

Wilczyce,dolnośląskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wrocław, wilczyce, okolice ul. Dworskiej. Nowa inwestycja, mieszkania z ogródkiem 130m2 i miejscem postojowym w zabudowie bliźniaczej, blisko terenów zielonych. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 784 zł38 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 849 000 zł200 m² 9 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:507 m²

Opiekun oferty: tel: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku z ogrodem i tarasem na działce o powierzchni 507 m2. Otoczenie nieruchomości: miejscowość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam bardzo ładne, przestronne 2-pokojowe, 49 mkw mieszkanie, położone na 2 piętrze 10 piętrowego budynku na wrocławskim Nowym Dworze Mieszkanie w pełni rozkładowe, z balkonem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł65 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super Okazja Inwestycyjna! 3 Pokoje/ Gaj/ 65 m Szukasz mieszkania, która zacznie zarabiać na Ciebie od pierwszego dnia? Mamy coś idealnego! Na sprzedaż mieszkanie z płacącym na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 669 000 zł101 m² 16 526 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie: mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia, w bardzo dobrej lokalizacji, z rozwiniętą infrastrukturą. W 2023 roku została uruchomiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milikowice

Milikowice,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Milikowice, nieopodal Świdnicy. Nieruchomość oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołów

Wołów,dolnośląskie

430 000 zł60 m² 7 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży przestronne, jasne i rozkładowe mieszkanie (spółdzielczo własnościowe prawo) w typowym bloku (budynek zadbany, czysty, domofon, klatka schodowa zamykana, wyremontowana), ok.50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

926 900 zł71 m² 13 055 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Gotowa inwestycja. 4 pokoje w zielonym otoczeniu i z łatwym dojazdem do centrum miasta. Układ pomieszczeń Salon z aneksem kuchennym- 24,2 m2 Sypialnia- 9,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pierwoszów,dolnośląskie

240 250 zł961 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witaj w Pierwoszowie uroczym zakątku Polski, gdzie natura splata się z nowoczesnością! Nasza malownicza wieś, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 640,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz mieszkać w samym centrum miasta? Jeśli właśnie o tym marzysz, to oferta idealna dla ciebie! Komfortowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 950 000 zł494 m² 3 949,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:278 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w samym sercu Świdnicy, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

439 999 zł26 m² 16 910 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament o powierzchni 26,02m2, w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, w inwestycji "river Point", oddanej w 2024, położonej na Kępie Mieszczańskiej, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł52 m² 14 952 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Wyjątkowy apartament gotowy do zamieszkania - dwie sypialnie, duży balkon. Oferuje wiele zalet, które przyciągają uwagę zarówno inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomaszowska

Wrocław,dolnośląskie

895 010 zł90 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: *klucze w biurze* 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Traugutta 75 *powierzchnia 17 m2 *II piętro *ogrzewanie elektryczne *bliskość Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł44 m² 15 163,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,12 m2! Położone we Wrocławiu w dzielnicy "grabiszyn". Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł61 m² 24 553,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lux premium klimatyzacja spa I siłownia tarasy Stylowy apartament 3-pokojowy w standardzie premium przy bulwarach nad Odrą. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł40 m² 3 723,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto w górnej części ulicy Piłsudskiego. Na powierzchnię użytkową mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł48 m² 12 497,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Opis mieszkania: powierzchnia: 48 m Piętro: 2. w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Długosza / super lokalizacja / tramwaje / autobusy umeblowane mieszkanie / cichy rejon Polecam do wynajęcia 2 pokojowe, ładne, czyste mieszkanie o powierzchni 34 mkw położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

810 000 zł131 m² 6 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Oferta deweloperska Komfortowy dom w zabudowie szeregowej 131mkw 5pokoi 2x Garaż, ogródek Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe Kameralna inwestycja w Dobrzykowicach Inwestycja to kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł44 m² 14 081 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Świetna opcja na start W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 075 000 zł119 m² 9 027,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i dużych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij