dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. 200m 2 znajdujący się w miejscowości Borówno. Na parterze znajduje się: duży salon , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł118 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam serdecznie, na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł2 800 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia gruntu położonego w Złotym Stoku przy ul. Kolejowej, woj. dolnośląskie, działka nr 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 947 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w bliskiej odległości Zakrętu Śmierci Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1947 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł54,08 m² 10 355,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 54,08 mkw. lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju balkon o powierzchni 3,50 mkw. wyposażenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

27 200 zł700 m² 38,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala- magazyn - hurtownia tuż przy Parku handlowym Korona. Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa o pow. około 700 m2 zlokalizowana na działce o pow. 921 m2. Pełne uzbrojenie, prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł58 m² 1 982,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność: na sprzedaż lokal usługowy w Boguszowie-Gorcach. Lokal idealnie zadaje się na sklep, salon kosmetyczny lub inne usługi. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

27 m2 z wydzieloną sypianią i miejscem postojowym w inwestycji Lokum Verde [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,50 m² 15 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe, 2-pokojowe Mieszkanie 33,5 m Ścisłe Centrum Wrocławia, ul. Kraińskiego Blisko Rynku i Ostrowa Tumskiego! Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu Wrocławia, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 212 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Do sprzedania nieruchomość z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynków , budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 14. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

53 m przy Sky Tower | 2 niezależne pokoje | taras | 9 piętro Mieszkanie inwestycyjne przy Sky Tower | 2 pokoje | bez pustostanów Mieszkanie przy Sky Tower 2 pokoje, 53 m , 9 piętro, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł36,38 m² 4 095,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w miejscowości Grzędy. Zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 746 zł48,71 m² 9 500,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł368,74 m² 10 845,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej nieruchomości położonej w spokojnej części Legnicy. Ten przepiękny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 368,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 200 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Szanowni Państwo , Zapraszam do zapoznania się z opisem wyjątkowej nieruchomości na sprzedaż będącej perłą karkonoszy. Jest to pałac całkowicie odrestaurowany w 2004 roku ,wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł3 000 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka rolna zlokalizowana w Wilczycach o pow. 3000m2. Aktualnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam komfortowe, bezczynszowe mieszkanie Piotrowice pod Wrocławiem! Mieszkanie duże o powierzchni 90 m2, II-poziomowe, z balkonem (wsch) i z tarasem (zach). Do mieszkania poza dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł103 m² 7 572,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa Z klimatem! Mieszkanie a w zasadzie pół domu dzielone w poziomie. Lokalizacja: dalsze okolice Centrum, w zasięgu sklepy i usługi. Rozkład : do dyspozycji całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Kolejny z domów na nowo powstającym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej oddalonym około 10 min od Kiełczowa i zaledwie o 14 km od Wrocławia. Domy już wybudowane lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł190 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący zwolniony jest z podatku pcc, dom z pozwoleniem na użytkowanie Do sprzedania wolnostojący dom w Siodłkowicach, gmina Dobromierz w stanie deweloperskim. Dom z projektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł316,77 m² 4 072,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek mieszkalny - Jelenia Góra, ul. Sobieskiego Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana czterokondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 316,77.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie działka usługowo-przemysłowa o powierzchni 2,68ha położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w gminnej miejscowości Jordanów Śląski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 5. piętrze w bloku z wielkiej płyty. Nieruchomość jest w dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rozpoczęta budowa mieszkaniowo - usługowa. Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Ząbkowic Śląskich, przy ul. Bonifratrów 3, w odległości 200 m od Rynku. W Ząbkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy (handlowy, usługowy) o pow. 46,1 mkw. położony na parterze budynku handlowo usługowego przy ul. Armii Krajowej 28b. Armii Krajowej to ulica o silnym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka inwestycyjna Lokalizacja: nowa Wieś Legnicka Powierzchnia działki: 3,27 ha największe zalety! Atrakcyjna lokalizacja Korzystna cena! jedynie 38zł/m2 mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

71,75 zł/m²302 m² 21 667 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal pod placówkę medyczną - 302 m Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 302 m (powierzchnia użytkowa 262,5 m + 15% części wspólnych), idealnie przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam! Nowoczesny dom 400 m idealny pod firmę lub do zamieszkania | Mokronos Dolny Do wynajęcia nowoczesny, przestronny dom o powierzchni ok. 400 m , położony w Mokronosie Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł87,83 m² 7 399,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Przedstawiam Państwu na sprzedaż duże, rozkładowe mieszkanie w kamienicy, w samym centrum pięknego Wrocławia! Gdzie? Wrocław Podwale, ul. Podwale 19a. Kamienica znajduje się tuż przy fosie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Iwestycyjna do sprzedaży w Długołęce o powierzchni 4663 m2 w Planie Zagospodarowaia Przestrzenego ujęta jako usrw (pod działalność usługową) np. hotel, pensjonat, klub sportowy,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu nietuzinkowe, przestronne mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, o zmienionym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczny apartament , 77 M2 (po podłodze 100 m2), II poziomy, 3 pokoje , duża piwnica, miejsce postojowe W garażu podziemnym, 2006 Wolne od zaraz! Do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 000 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Osiek (gmina Kostomłoty, powiat średzki). Powierzchnia działki liczy 3000 m2 o wymiarach ok 49 m x 59 m.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,30 m² 6 218,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na czwartym piętrze w 10 piętrowym bloku w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość do wejścia, okna wychodzące na południe. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²43,45 m² 1 304 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie idealne pod działalność usługowo-biurową! Zdjęcia poglądowe. Pomieszczenie o powierzchni 43,45 m2. Dodatkowo możliwość korzystania ze Wspólnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 368,90 m² 5 066 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 457 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem komercyjnym o funkcji biurowo-usługowej. Nieruchomość stanowią trzy działki o łącznej powierzchni 4 457 m2 i regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po remoncie kapitalnym. Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone - pralka, lodówka, rozkładana wersalka, telewizor, meble.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł10 297 m² 218,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 10297 m2 | Obszar Przemysłowy, muchobór Wielki Oferujemy przykładową działkę z kompleksu nieruchomości gruntowych (w sumie ok.8ha) położonych w strategicznej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie domu jednorodzinnego na 40% powierzchni działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł139,68 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.