dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł33 m² 91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z tarasem w centrum. Pierwszy najem. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy ul. Legnickiej 33, w nowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

539 900 zł52 m² 10 430,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,76 m2 z położone we Wrocławiu przy ul. Poleskiej Atuty mieszkania: - 2 duże pokoje - oddzielna kuchnia - miejsca parkingowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

2 300 000 zł169 m² 13 604,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Oferta sprzedaży luksusowego domu pod Wrocławiem. Dwukondygnacyjny dom kryty dachówką cementową wybudowany z keramzytu, o powierzchni użytkowej 109,17 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m w doskonałej lokalizacji na Krzykach - okolice Uniwersytetu Ekonomicznego. Idealne dla inwestorów pod wynajem! Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Oferta deweloperska 0% prowizji 0%pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali na kameralnej nowym etapie inwestycji składającej budynków z zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

420 900 zł1 284 m² 327,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Pawła Krzeczkowskiego, działając na podstawie Uchwały Rady Wierzycieli z dnia 13 czerwca 2024 r., ogłasza przetarg na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 62,41m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

705 000 zł65 m² 10 876,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży: na sprzedaż: przytulne 3-pokojowe mieszkanie w Wrocławiu, dzielnica Fabryczna, muchobór Mały Powierzchnia: 64,82 m Piętro: 4 z 8 (z windą) Rok budowy: 1980 (lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

155 000 zł31 m² 5 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Do sprzedaży oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum sportowo-rekreacyjnego Aqua Zdrój. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

658 905 zł54 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Duży balkon ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł43 m² 81,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 43 m2 | od zaraz | 3500 zł + 850 zł ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do wynajmu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł71 m² 7 744,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Top! Duże! 3 M przy damrota/ołbin/sklepy/zieleń Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grabiszyn-ul. Miedziana Ilość pokoi: 2 Metraż: 40m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/7, blok z windą z 2022roku , balkon Informacje dodatkowe: wolne od kwietnia, konieczność wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 610 000 zł270 m² 5 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na dużej działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Nowa, niższa cena! Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe w mieszkanie o powierzchni 56m2 zlokalizowane przy ul. Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 48 na wrocławskim Śródmieściu - tuż przy Placu Grunwaldzkim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

849 900 zł75 m² 11 316,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75,10m2 na Kuźnikach. Mieszkanie idealne dla rodziny. Zielone i spokojne osiedle. W skład mieszkania wchodzi: *duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł55 m² 8 873,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Świetna opcja inwestycyjna! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z dużą piwnicą, na ul. Rybnickiej 35 (księże Wielkie), przez ostatnie 5 lat ciągiem wynajmowane przez 4 niezależnych studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę, a aranżację ogrodu dostaniesz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł28 m² 18 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż Kawalerka z oddzielną sypialnią o powierzchni 28,33m2. Mieszkanie znajduję się w bardzo dobrze zlokalizowanej części Wrocławia, na nowoczesnym osiedlu Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 049 216 zł68 m² 15 388,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 4 pokój | 68,18 m2 | IV kwartał 2026 | 1 049 216 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

846 662 zł49 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta przedsprzedaży ograniczona czasowo! Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł48 m² 59,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 49 m2 | od zaraz | 2850 + 400 czynsz + media Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

778 000 zł56 m² 13 892,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przy Aquaparku po generalnym remoncie+balkon! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy wroclavii/dworzec pkp. Najważniejsze informacje : mieszkanie po generalnym remonciemetraż 55,6 mkwbalkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słobódzkiego

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł44 m² 7 227 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Młodych ul. Słobódzkiego Powierzchnia 44,14m2 + piwnica 3,34m2 dwa pokoje Kuchnia Łazienka Przedpokój Mieszkanie bez mebli / stan jak na zdjęciach Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 450 001 zł158 m² 9 177,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żórawina, dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158 mkw, działka 800 mkw Przedstawiam Państwu piękny, funkcjonalny dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.