dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 397 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

509 999 zł32 m² 15 745,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Karłowice-Długosza |2pok|komórka|parking| balkon!. Polecam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu z 2014 roku, przy ul. Długosza. Osiedle jak na dzisiejsze standardy dość kameralne. 4 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

14 zł/m²20 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem duże miejsce w garażu wielostanowiskowym przy Alei Kromera 23 we Wrocławiu. Parking w garażu podziemnym. Brama otwierana pilotem. W garażu monitoring. Do garażu zjazd windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie typu kawalerka przy ul. Starzyńskiego w Bolesławcu. Proponowana nieruchomość o powierzchni 30 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 600 zł400 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 400 m kw. Posadzka przemysłowa o bardzo dużej nośności, brama wjazdowa. Do wynajmu również plac utwardzony. Dostępne place manewrowe, parkingi, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

77 690 zł914 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wójcicach, o powierzchni 914 m2, pod dom jednorodzinny dwuspadowy- posiada warunki zabudowy lub pod działalność usługową, wydane warunki na przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł92 m² 7 054,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc! bez prowizji zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom czworak (segment środkowy) położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 48,12 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł40 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum stare miasto - szczepin media miejskie wysoki parter loggia komunikacja miejska świeżo po kapitalnym remoncie pierwszy najem klimatyzacja Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45,16 zł/m²93 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przy Jaracza/duży wejście z ulicy/usługi! Do wynajęcia biuro/sklep z własnym wejściem i pomieszczeniami socjalnymi. W tej chwili jest tam dobrze prosperujący sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirków

Mirków,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 663,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kameralna inwestycja tuż pod Wrocławiem. Proponujemy Państwu segmenty w zabudowie szeregowej , które powstają w podwrocławskim Mirkowie (gm. Długołęka) o powierzchni całkowitej 111,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Trzebnica,dolnośląskie

299 000 zł33 m² 8 978,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

English below Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnej kawalerki z osobną kuchnią położonej w samym sercu Trzebnicy przy ul. Daszyńskiego tuż przy rynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Kasztelańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła nr 21. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

2 120 000 zł70 m² 30 329 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację nowoczesnego Apartamentu w sky tower z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 900 001 zł140 m² 13 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wrocław krzyki borek, dom wolnostojący 140 M2, 5 pokoi, działka 600 mw Przedstawiam Państwu 140-metrowy dom typu kostka , do remontu/odświeżenia. Znajduje się w nim 5 ustawnych pokoi, w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Wrocław-Zakrzów. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

476 364 zł33 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,65 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 138m2, znajdującym się w środkowym szeregu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Walim

Walim,dolnośląskie

37,50 zł/m²24 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję lokal w Walimiu, położony przy głównej ulicy w centrum miejscowości. Lokal składa się z : głównego pomieszczenia oraz wydzielonego pomieszczenia wc( łazienki ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

897 264 zł45 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:15/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 44.64 m2 | oddane do użytku | 897 264 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skalna

Sobótka,dolnośląskie

680 000 zł110 m² 6 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w 3 kondygnacyjnym budynku położonego w malowniczej miejscowości Sobótka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

1 059 990 zł160 m² 6 637,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom wolnostojący na działce ponad 1000 m2. Klient Bez pcc. Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego z dużą działką i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Morelowa

Brochocin,dolnośląskie

570 000 zł10 344 m² 55,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam ciekawą nieruchomość gruntową o powierzchni 10344 m2, przeznaczoną do sprzedania w całości lub w części, położoną w miejscowości Brochocin k/trzebnicy. Grunt został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kutrowskiego

Oława,dolnośląskie

1 250 000 zł191 m² 6 544,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Dom wolnostojący z dużymi możliwościami. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 179,10 m2 położony w Marcinkowicach. Powierzchnia całkowita domu około 190 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

769 001 zł51 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław krzyki, okolica ul. Racławickiej / wichrowej, apartament dwupokojowy 51 M2, winda, miejsce postojowe Przedstawiam Państwu nowy luksusowy, nowocześnie urządzony apartament 2 pokojowy 51,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu na wynajem dom wolnostojący o powierzchni 130 m2, posadowiony na działce 1200 m2, z garażem w Staniszowie. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

825 000 zł83 m² 9 930,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknego mieszkania znajdującego się na Bielanach w Legnicy. Nieruchomość znajduje się w bloku oddanym do użytku w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

2 350 zł38 m² 61,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu dużej kawalerki z osobną strefą do spania, znajdującej się przy ulicy Szybkiej 3 (boczna ulica od ul. Traugutta). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

320 000 zł900 m² 355,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Nadolicach Małych, gmina Czernica. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna lub bliźniaczą. Media: kanalizacja, woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł71 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta: tel. Apartament 3 pokojowy przy Księcia Witolda Otoczenie nieruchomości: - 10 minut pieszo od Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego - komunikacja: przystanki autobusowe (linie: 103, 122,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0zł prowizji + 0zł pcc dostępne są również miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie! zapraszam na spotkanie! możliwość makiety 3D, gdzie możesz zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 964,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mokronos Górny,dolnośląskie

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działki Budowlanej 1500 m2 w Mokronosie Górnym Opis: zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki budowlanej o powierzchni 1500 m2, położonej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohaterów Września 1939 r.

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż przestronne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w ocieplonym budynku z cegły. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Boczna

Wrocław,dolnośląskie

812 000 zł52 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na bliższych Krzykach w nowym budownictwie - okolice ul. Bocznej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi kuchni otwartej i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zegarmistrzowska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł1 400 m² 849,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża Zielona działka przy Sułowskiej/media/zieleń! Polecamy na sprzedaż ładną działkę o powierzchni 1400 mkw-Widawa / Lipa Piotrowska ul. Zegarmistrzowska. Możliwość zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom w zabudowie szeregowej szereg środkowy o powierzchni 98,39m2 na działce o pow.195,30m2. Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny - w parterze ma otwarty salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł43 m² 71,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne!po remoncie/rondo/sky Tower+balkon+klima! Dostępne od 1.05.2025 Oferujemy na wynajem ładne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie o łącznej powierzchni 43,23 mkw, położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł110 m² 14 389,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie z klimatem w kamienicy w centrum Wrocławia. Kupujesz bez dodatkowych kosztów - nie pobieram prowizji od strony kupującej Szukasz nowoczesnego mieszkania w kamienicy? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ładna

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł33 m² 18 635 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: luksusowe dwa pokoje w samym centrum Placu Grunwaldzkiego! Otoczenie nieruchomości: ulica Ładna we Wrocławiu to malownicza lokalizacja łącząca nowoczesną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

330 000 zł142 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:113 m²

Dwa mieszkania = dom szeregowy w centrum Lwówka Śl. na sprzedaż! Do dyspozycji Nabywcy: na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, dwa pokoje, sień, (70,71 m2) +.