dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 393 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opalowa

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszyn, przy ul. Opalowej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 500 zł35 m² 18 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł59 m² 11 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 59 m ; położone na poddaszu, co dodatkowo zwiększa jego metraż ze względu na skosy (zgodnie z aktem notarialnym). Nieruchomość składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

160 000 zł19 m² 8 403,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Szczawno Zdrój (ul. Mickiewicza). Lokal o powierzchni 19,04m 2 (bez skosów, po podłodze około 27m 2 ) składa się z: -pokój -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olimpia Port - sztandarowa inwestycja firmy Archicom. Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (50m2 + balkon + miejsce postojowe w cenie) o podwyższonym standardzie wykończenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przedstawiam Państwu rozkładowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ul. Broniewskiego. Lokal składa się z: *pokoju z bezpośrednim wyjściem na balkon, *sypialni, *kuchni, *przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 188,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania z ogródkiem w południowej, zielonej części Wrocławiu. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł55 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Maślice - Mieszkanie 54,68M2 z klimatyzacją w wysokim standardzie I garaż podziemny Zapraszam do wynajmu mieszkania 3 pokojowego w pełni rozkładowego na Maślicach we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka o powierzchni 36 m , położona w nowoczesnym apartamentowcu Centerville, tuż obok Wyspy Słodowej, w dzielnicy Nadodrze we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł68 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie W centrum świdnicy wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 3. piętrze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł76 m² 11 788 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

We speak English, english description below zieleń wokół - bez sąsiadujących budynków | centrum Z gwarancją ciszy | ostatnie piętro | 2 łazienki | balkon | zamykany garaż | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł134 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamieszkaj kilka minut od Wrocławia! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Zapraszam na prezentację domu w zabudowie szeregowej, na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie. Tylko 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł70 m² 11 842,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: wrocław, klecina, ul. Wałbrzyska Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie narożne o powierzchni użytkowej 66,43 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadrzeczna

Karpacz,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 47.10m2 znajdujące się w Karpaczu w bliskiej okolicy centrum przy ulicy nadrzecznej 12. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 158 zł51 m² 12 447 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,27 mkw., położone na drugim piętrze wysokiego bloku we Wrocławiu. Prezentowany do sprzedaży lokal składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gałów

Gałów,dolnośląskie

390 000 zł1 336 m² 291,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gdzie powstanie Twój nowy dom ? Na wsi ? w mieście ? tuż pod miastem ? Zapraszamy do Gałowa - tuż przy zachodniej granicy Wrocławia gdzie marzenia o własnym domu łączą się z pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lutynia,dolnośląskie

999 000 zł139 m² 7 194,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Promocyjna cena tylko na pierwszy dom. Po sprzedaży cena wzrośnie. Polecamy Państwu nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 558 060 zł101 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralne wille miejskie klimatyzacja W każdym apartamencie smart home (M.IN STEROWANIE OGRZEWANIEM, KLIMATYZACJĄ, ŻALUZJAMI) STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH KOMFORTOWE APARTAMENTY BLISKO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English, call for more details. English version below! Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m ,położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Magazynowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

30 zł/m²984 m² 29 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Możliwość podnajęcia biura zlokalizowanego w module magazynowym. Cena do negocjacji. Lokalizacja: biuro położone w parku przemysłowym w Bielanach Wrocławskich. Powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

830 000 zł96 m² 8 690,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Siechnicach przy ul. Piłsudskiego. Znajduje się ono w samym centrum, zaraz obok Ratusza i Kościoła. Bogata infrastruktura dostępna na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pięknie i gustownie wykończone mieszkanie! W cenie zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd, szafa przesuwna w przedpokoju oraz urządzona łazienka. Powierzchnia - 46,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł58 m² 13 791 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: trzypokojowe, mieszkanie o metrażu 58 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Wrocławia, na Kleczkowie. Doskonała komunikacja: przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 999 zł103 m² 7 759,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

obniżona cena!/top/4podkowy/ok.Ołtaszyna/3pok./Okazja/balkon!/piwnica/Premium/Partynice Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

531 293 zł29 m² 18 176,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szarskiego

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł32 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję jasną i cichą kawalerkę o powierzchni 32,3 m , usytuowaną na parterze bloku z 1970 roku przy ulicy Szarskiego. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny -.