dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł26 m² 16 448,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna kawalerka blisko centrum/balkon/żelazna/grabiszyńska Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka o łącznej powierzchni 26 m kw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

458 000 zł78 m² 5 909,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Jeśli marzysz o wygodnym miejscu dla siebie i swoich bliskich, koniecznie sprawdź tę ofertę! Mieszkanie przy ul. Zygmunta Noskowskiego w Jeleniej Górze łączy przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 904 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 45,79 m Liczba pokoi: 2 Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: salon z aneksem kuchennym, przestronne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W ścisłym centrum jeleniej góry Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania położonego w ścisłym centrum Jeleniej Góry, usytuowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

638 000 zł57 m² 11 193 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

520 000 zł75 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez pośredników- od właściciela Zapraszamy do zakupu przestronnego rozkładowego mieszkania 4- pokojowego o powierzchni użytkowej 75,3m2, urządzonego w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

423 120 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stary Młyn - Funkcjonalność, komfort i Wyjątkowa Lokalizacja Inwestycja Stary Młyn to nowoczesny, wolnostojący budynek o 5 kondygnacjach, wyposażony w podziemny parking. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 099 999 zł195 m² 10 758,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Parafialna/radarowa/krzyki/dom/ołtaszyn/6pok/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący na wrocławskim Ołtaszynie zlokalizowany przy bardzo cichej i kameralnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł60 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nieruchomość idealna dla pary lub rodziny z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkanie o powierzchni 60,15 m2, położone na 1 piętrze jest w stanie deweloperskim dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka Z dużym balkonem, bez pcc I prowizji dla kupującego! Metraż: 32,49 m | Termin oddania: II kwartał 2026 - funkcjonalny układ mieszkania Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Lubin,dolnośląskie

226 000 zł37 m² 6 091,64 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 37,1 m - centrum Lubina, 9 piętro, wieżowiec Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,1 m , położone na 9. piętrze wieżowca w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia w Śródmieściu - okolice Parku Tołpy. Mieści się na pierwszym piętrze w wyremontowanej (ocieplonej) kamienicy. Wszystkie okna (nowo wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilczyce,dolnośląskie

429 000 zł68 m² 6 327,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie - parter w domu wolnostojącym/ ogród w Wilczycach pod Wrocławiem Wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej! Na sprzedaż mieszkanie ( samodzielny lokal).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 040 zł75 m² 12 385,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 74,69 m Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Klimatyzacji w cenie przy płatności gotówką Liczba pokoi : 3 Dodatkowe atuty: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia moduł biurowy z niezależnym wejściem o powierzchni 120 m - 5 pomieszczeń i zaplecze socjalne. Przeznaczenie : biura, usługi. Cena- 50zł/m2+15zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krzywa

Krzywa,dolnośląskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w miejscowości Krzywa w woj. Dolnośląskim. Lokal ma powierzchnię 55m2, na lokal składają się: pokój 16m2 Sypialnia 14m2 Kuchnia 9m2 Przedpokój 9m2 Łazienka 7m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jana III Sobieskiego

Lutynia,dolnośląskie

899 000 zł73 m² 12 389,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:95 m²

Luksusowy Pionowy Szereg w Lutyni - Elegancja i Komfort w Najwyższym Standardzie Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego szeregowca pionowego w malowniczej Lutyni, gdzie luksus spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

748 000 zł86 m² 8 690,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. Kupujący nie płaci prowizji, ani pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia - idealne do własnej aranżacji! W skład mieszkania wchodzi: poziom I: wiatrołap Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rajska

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł75 m² 15 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej z uroczym oczkiem wodnym , położony w malowniczej okolicy na wrocławskich Złotnikach! Rok budowy: 1930 r. (po kapitalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

671 500 zł61 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z dwoma balkonami. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Słotwina

Słotwina,dolnośląskie

10 000 zł741 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 209 m²

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do wynajmu przestronny monitorowany obiekt o powierzchni 741 m , idealnie przystosowany do różnorodnej działalności handlowej, usługowej lub produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu kawalerkę na wynajem w Polkowicach przy ul. Ratowników. Najem okazjonalny. Mieszkanie dostępne od 1 marca 2025 r. Mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Leśna,dolnośląskie

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania, na które masz własny pomysł, to mamy coś dla Ciebie. Lokalizacja: leśna Metraż 42,45m2 Piętro: pierwsze. Cena 180 000 ( do małej negocjacji) Telefon : +48 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadbrzeżna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł2 090 m² 167,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bezpośrenio, bez prowizji dla pośrednika Do sprzedania 2 działki budowlane 1. najwyżej położona: 3/22: 2090m2 oraz 2. 3/21: 2236m2 w Świeradowie-Zdrój, dzielnicy Kamieniec, na zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł24 m² 91,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

, ***centrum*** ***okolice sky tower*** ***ul. Gajowicka*** ***centrum*** ***kawalerka*** ***IV piętro*** ***winda*** mieszkanie dostępne od 1 kwietnia! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

884 000 zł88 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie W trzebnicy. Raj dla miłośników życia wśród zieleni, spacerów na łonie natury oraz z infrastrukturą usługowo-rekreacyjną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miękinia,dolnośląskie

250 000 zł111 m² 2 256 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Przy ul. T. Kościuszki położony jest Lokal mieszkalny składający się z 4 Pokoi, kuchni, łazienki, wiatrołapu,Kotłowni o powierzchni 110,80 m2, uzbrojony jest w energię elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

270 000 zł58 m² 4 668,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - ul. Baligrodzka - Lubin. Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o pow. 57,83 m 2 składające się z : z dużego salonu z wyjściem na balkon dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 397 000 zł53 m² 26 358,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W doskonałej lokalizacji bez pcc I prowizji dla kupującego! 53 m | 2 pokoje | Ogródek 38,25 m | Wysoki standard | Garaż podziemny przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

699 900 zł35 m² 19 997 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: ładnie wykończone dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Nowy Grabiszyn! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ulicy Miedzianej we Wrocławiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej Mieszkanie o pow 48 mkw składa się z: - jadalni z kuchnią, - pokoju, - sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

535 936 zł41 m² 12 977 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w zielonej okolicy! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

669 825 zł65 m² 10 305 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Księże Wielkie. Dzielnica ta charakteryzuję się niską zabudową oraz wieloma terenami zielonym. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 050 000 zł147 m² 7 163,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na kameralnej inwestycji składającej się z 12 domów w zabudowie szeregowej. Oferta deweloperska 0% prowizji 0%pcc Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

70 000 zł1 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Długopole Górne, z możliwością zakupu razem bądź oddzielnie. To idealna inwestycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł54 m² 15 537 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie. Przed blokiem znajduje się parking ze szlabanem (objęty prywatnym monitoringiem) dla mieszkańców. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal znajduje się na parterze domu dwurodzinnego, w cichej i spokojnej części Cieplic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - balkon - łazienka Lokalizacja : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł60 m² 8 857,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60.4 m2 położone na Wrocławskim Śródmieściu z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut! mieszkanie znajduję się na 2/4 piętrze (bez windy) zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłkarska

Malin,dolnośląskie

1 340 000 zł149 m² 8 992,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem - Malin gmina Wisznia Mała, połączenie doskonałej komunikacji z naturą. W ofercie sprzedaży nowy (z 2021r.), jasny, przestronny, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł50 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij