dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

485 000 zł65 m² 7 501,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

sprzedam, mieszkanie, zalesie, lubin lubin, zalesie przestronny i nowoczesny 3 pokojowy apartament o pow. użytkowej 64,65m2 + 1 duży taras + mały balkon. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Broniewskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 860 000 zł529 m² 5 402,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:748 m²

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu otrzymają Państwo poglądowe rzuty oraz ujęcia z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oglądania oferty! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

593 000 zł52 m² 11 295,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | 20 min mpk do Centrum | Cicha okolica | 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 001 zł312 m² 5 765,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

dom Klecina Ogród Garaż* 7 pokoi super inwestycja Top premium Krzyki- przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

569 474 zł50 m² 11 488,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% Bez prowizji i podatku od czynności cywilno-prawnych! 2 pokojowy Apartament powierzchni 49,57mkw składający się : - pokój dzienny z aneksem 25,35mkw - sypialnia 12,04mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

mieszkanie we Wrocławiu, ul. Borowska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z wielkiej płyty. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Huty

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 299 zł43 m² 53,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w Szklarskiej Porębie na ulicy Osiedle Huty. Mieszkanie znajduje się w przyjaznym i spokojnym sąsiedztwie. Jest bardzo jasne i przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

449 901 zł34 m² 13 105,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka do wykończenia/balkon+parking/1pokój Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,33 mkw , znajdujące się na Nowym Osiedlu przy ul. Przejazdowej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 776,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kluczowe informacje: powierzchnia: 50,2 m2 Lokalizacja: osiedle Chrobry, ul. Armii Krajowej Piętro: 2 piętro w czteropiętrowym budynku, bez windy Pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

531 652 zł31 m² 17 172,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

782 800 zł71 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,60 m2 z balkonem znajduje się na parterze w 3-pietrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

679 800 zł55 m² 12 270,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> gotowy do przejęcia biznes > duży ruch pieszych i zmotoryzowanych > idealna lokalizacja > duże witryny > klimatyczny wystrój Lokal znajduje się przy ul. Słowiańskiej. Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

340 000 zł51 m² 6 664,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 51,02 m2 znajdującego się bloku w miejscowości Legnica na osiedlu Kopernik. Cechy mieszkania: piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

1 095 000 zł90 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego 5-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 90 m (po podłodze około 95m ) w okolicy Wrocławia - miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

731 833 zł48 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł58 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

To mieszkanie łączy wygodę życia w sercu miasta z bliskością natury. Atrakcyjna lokalizacja, bogata oferta kulturalna oraz dobra komunikacja sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

846 662 zł49 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta przedsprzedaży ograniczona czasowo! Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Milicz

Milicz,dolnośląskie

7 500 zł269 m² 27,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Do wynajęcia dom w cichej, spokojnej okolicy w Miliczu, dolina Baryczy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 268,58m2 wraz z garażem na dwa samochody w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł46 m² 12 065,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na Gajowicach. Mieszkanie składa się z: * salonu * sypialni * kuchni * przedpokoju * łazienki Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego na czwartym piętrze w zadbanym czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł62 m² 18 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie - apartament w centrum Wrocławia pow. 62,12 m 2! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż ekskluzywne w pełni wyposażone mieszkanie wraz z podziemnym garażem, dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

431 817 zł25 m² 16 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji! bez pcc I prowzji dla kupującego kawalerka \ 25,52 m2 \ balkon rozkład I metraż Mieszkanie o powierzchni 25,42 m , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

80 000 zł1 490 m² 53,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Walimiu. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

230 000 zł42 m² 5 498,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 41,83 m2 usytuowanego na III piętrze w bloku - miasto Chojnów. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł52 m² 11 519 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty: rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej okolicy! Otoczenie nieruchomości: wojrowicka, zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia, to dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

690 000 zł116 m² 5 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 934 m²

Opiekun oferty: tel. Dom w Będkowicach o powierzchni użytkowej 105 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1934 m2. Otoczenie nieruchomości: dom znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

425 132 zł30 m² 14 304,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie kawalerka o pow. 29,72m2 z ogromnym ogrodem 162,16m2! na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 29,72 m2 znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tuszyn

Tuszyn,dolnośląskie

160 000 zł1 414 m² 113,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1400 m2, położona w Tuszynie, gm. Dzierżoniów. Super lokalizacja! spokojna okolica. Ta działka o powierzchni 1400 m2 jest pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

467 405 zł33 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł51 m² 14 715 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 50,97 m2 z dużym tarasem, znajdującego się na podwyższonym parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Pieszyce,dolnośląskie

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Mieszkania o powierzchni 29 m2, położonego w budynku wielolokalowym przy ul. Kopernika 11 na 2 piętrze w Pieszycach. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł86 m² 5 239,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 85,70m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł40 m² 14 424,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sołtysowice - 2 pokoje - nowe budownictwo - 2018 rok - balkon - do wprowadzenia Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na nowym, kameralnym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tądel () tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Dostępne od zaraz english below Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł170 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Inwestycja przy ulicy Nefrytowej to idealne połączenie nowoczesnych technologii z szacunkiem dla natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Witków

Witków,dolnośląskie

85 000 zł1 126 m² 75,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1126 m 2 usytuowaną nieopodal lasu - miejscowość Witkówek gmina Chojnów. Działka o dogodnym kształcie, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

592 700 zł60 m² 9 849 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 60,18m2, położone w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł42 m² 9 771,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł36 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,26m2 świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

740 448 zł63 m² 11 828 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Księże Wielkie. Dzielnica ta charakteryzuję się niską zabudową oraz wieloma terenami zielonym. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł48 m² 5 475,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy przy ulicy Wańkowicza w dzielnicy Biały Kamień. W skład tego usytuowanego na parterze, ciekawie.