dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miłosza

Legnica,dolnośląskie

498 842 zł76 m² 6 563,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej przy ul. Czesława Miłosza 13, 59-220 Legnica. Opis nieruchomości: nieruchomości gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne 2-pokojowe, 49 mkw mieszkanie, położone na 2 piętrze 10 piętrowego budynku przy ul. Zemskiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, z balkonem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wrocławska

Mirków,dolnośląskie

523 550 zł805 m² 650,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa przy głównej drodze Mirków / Wrocław Działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 805 m2 bezpośrednio przy głównej drodze w Mirkowie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Malczewskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

282 000 zł1 251 m² 225,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Miłoszyce w powiecie oławskim, gmina Jelcz Laskowice. Obecnie w sprzedaży tylko działka numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Malerzów

Malerzów,dolnośląskie

240 000 zł3 750 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z własnym laskiem Malerzów gm. Dobroszyce 42km od Wrocławia Przedstawiam wyjątkową działkę położoną w środku pól i lasów w malowniczej miejscowości - Malerzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

357 000 zł1 454 m² 245,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam prawie idealnie kwadratowa działkę, położoną w świetnej lokalizacji. Grunt prawie piętnastoarowy, a pomieści nawet i zabudowę szeregową! W cenie gruntu jest już ujęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

449 001 zł1 038 m² 432,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór działka budowlana -1031m2 mpzp Media Polecam działka budowlana w dzielnicy willowe Suchy Dwora, pełne media mpzp - zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

473 000 zł1 214 m² 389,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Płaska, niemal prostokątna działka blisko Wrocławia. Działka położona w Wiszni Małej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziano dla niej możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł40 m² 15 196,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe (40,14 m2), nowocześnie urządzone mieszkanie położony na ul. Buforowej we Wrocławiu. - prywatny ogródek, - umeblowane i wyposażone, - niskie koszty utrzymania. Mieszkanie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 57m2 zlokalizowane na Os. Młodych, usytuowane na II piętrze. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gniechowice

Gniechowice,dolnośląskie

1 347 000 zł144 m² 9 380,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Dom wolnostojący, jednokondygnacyjny. Przez większość dnia pokoje są intensywnie doświetlone. Niezaprzeczalnym atutem tej nieruchomości jest duża działka, o pow. 1.122 mkw. Dzięki temu zmieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł40 m² 82,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Wrocław, ul. Gazowa Mieszkanie: powierzchnia: 40 m Piętro: parter Układ: 2 pokoje Sypialnia: podwójne łóżko, pojemna szafa, biurko do pracy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w zielonym otoczeniu Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

235 000 zł46 m² 5 066,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46,38 m2, położone na I piętrz w niskim bloku. Mieszkanie położone w super lokalizacji! Okolice parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

999 500 zł87 m² 11 497,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem 30m2 i tarasem 9m2! Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie budynków w zabudowie willi miejskich, które przypominają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

1 500 000 zł5 307 m² 282,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki budowlanej i usługowo- rekreacyjnej z dużym potencjałem inwestycyjnym. Oto kluczowe informacje: przeznaczenie: działka jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 000 000 zł6 028 m² 165,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa przy aow W ofercie dwie działki. Obecnie jako pr - teren rolny. W studium ( już zaakceptowanym) - przeznaczenie pod aktywność gospodarczą. Działki znajdują się tuz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł64 m² 11 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!.|. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena : 579 000 zł do negocjacji Metraż :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł33 m² 15 996,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z ogródkiem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 050 m²

Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3,05 hektara na Pogórzu Izerskim, położone w jednej ze wsi w gminie Lubomierz w bliskim otoczeniu lasów i jezior (jezioro Złotnickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Malerzów

Malerzów,dolnośląskie

170 000 zł1 814 m² 93,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w najpiękniejszym miejscu Malerzowa tylko łąki i pola Przedstawiam wyjątkową działkę położoną w środku pól i lasów w miejscowości Malerzów gm. Dobroszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

989 900 zł152 m² 6 512,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Osiedle Skandynawskie, czyli spokój, cisza i zielone otoczenie. Ostatni bliźniak Z tarasem I zagospodarowanym ogródkiem gotowy do odbioru z pozwoleniem na użytkowanie. 0% - sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 769 000 zł4 424 m² 399,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod budowę krytego boiska, kortów, basenu, parkingu, domu weselnego Wrocław Wojszyce Działka rekreacyjno-sportowa w klinie Wojszyce - Jagodno / niedaleko centrum / Wrocław Położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Stronie Śląskie,dolnośląskie

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Galeria usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł60 m² 11 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne w samym sercu Wrocławia tuż przy Rynku! Lokalizacja nie do pobicia! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szewce,dolnośląskie

470 000 zł83 m² 5 642,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze o powierzchni użytkowej 73,8m2 położone w miejscowości Szewce, gmina Wisznia Mała, pow. trzebnicki. Tuż przy północnej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł62 m² 5 672,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyremontowany lokal handlowo usługowy na Rynku w Dusznikach - Zdroju Lokal usługowy zlokalizowany na malowniczym Rynku w Dusznikach-Zdroju. Po generalnym remoncie. Ogrzewanie gazowe, gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Wojciechowice,dolnośląskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w miejscowości Wojciechowice niedaleko Kłodzka. Roztaczająca się panorama na kotlinę kłodzką to jeden z jej głównych atutów. Do działki ( 395/41) prowadzi gminna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

668 992 zł43 m² 15 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Worcella/rynek/po remoncie/toplokalizacja/okazja!/rynek/centrum/42,5m2/2pok.! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 950 zł42 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament o pow. 42m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym, w pięknym miejscu Wrocławia przy ul.Gdańskiej. Kamienica w 2008r. przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

482 487 zł37 m² 482 487 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Wrocławia Ołtaszynie. Idealne dla osób, które cenią sobie komfort, ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

639 000 zł193 m² 3 310,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny położony na działce o powierzchni 980m2. Powierzchnia użytkowa domu to 173 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Smardzów zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²136 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 135,59 m2 w samym centrum miasta, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 47,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecamy do wynajęcia długoterminowego (min 1 rok), przepiękne, ciepłe, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej okolicy. W pobliżu basen, korty tenisowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cegielskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 076 668 zł89 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwa mieszkania w jednym na jednej księdze wieczystej, z ogrodem, w zabudowie szeregowej. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: jagodno to okolica, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Dostępne od 01.02.2025r. Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Atutem tego mieszkania jest pełne wyposażenie w tym klimatyzacja. Bezpłatne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł100 m² 13 964,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 100.18 m2, która znajduje się w sercu Wrocławia, w przedwojennej kamienicy z końca XIX wieku przy kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

300 000 zł2 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj się do końca roku! Piękna, zalesiona działka pośród lasów, daleko od głównej drogi w Sosnówce / Twardogóry To może być Twoje miejsce na ziemi - cisza, spokój, czyste powietrze,.