dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

679 000 zł130 m² 5 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera pompa ciepła kanalizajca miejska szereg środkowy! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w gminie Długołęka. Budynek o pow 130 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł67 m² 12 593,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 z balkonem. ul. Hłaski Muchobór Wielki osiedle z 2003 r., niska zabudowa, bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bieganów

Bieganów,dolnośląskie

1 250 000 zł150 m² 8 318,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 910 m²

Ten dom jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących spokoju, prywatności oraz wysokiego standardu życia, blisko natury ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami. Wyjątkowy dom na końcu świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

299 000 zł64 m² 4 672 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta. po kapitalnym remoncie. Położone na parterze w bloku. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne i optymalnie rozplanowane. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fredry

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 854 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja mieszkanie 4 pokojowe | taras | ostatnie piętro | obok parku Z przyjemnością ogłaszam na sprzedaż dwupoziomowe przestronne 4-pokojowe mieszkania z tarasem na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 995 zł58 m² 10 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Premium/poleska/okazja/piwnica/tanio/top/3pok/loggia Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi,- przedpokoju, osobnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

530 000 zł97 m² 5 452 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ul. Roosevelta w Legnicy. Znakomita lokalizacja blisko parku - idealne miejsce do spacerów i relaksu na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł39 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 39 m2 zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Ignacego Mościckiego. Kuchnią, dwa pokoje, łazienka, ubikacja, hol Kapitalny remont przeprowadzony 5 lat temu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Stylowy dom w zabudowie szeregowej na Polanowicach - Stan deweloperski do wykończenia ani pcc! Stan deweloperski, gotowy do wykończenia według własnych potrzeb Spokojne osiedle na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Saperska

Legnica,dolnośląskie

1 050 000 zł560 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:748 m²

Polecamy dla wielopokoleniowej rodziny lub pod inwestycje w wynajem. Oferujemy Państwu nieruchomość w willowej dzielnicy Legnicy przy ul. Saperskiej. Budynek wybudowany w 75r. zaadaptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Walim

Walim,dolnośląskie

41 500 zł24 m² 1 729,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję lokal w Walimiu, położony przy głównej ulicy w centrum miejscowości. Lokal składa się z : głównego pomieszczenia oraz wydzielonego pomieszczenia wc( łazienki ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka. Gustownie urządzone i w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budownictwie na Ustroniu. Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 296 357 zł54 m² 24 064,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, w otoczeniu zieleni, z doskonałą komunikacją i bogatą ofertą kulturalną oraz usługową w pobliżu. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł28 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, obrońców Pokoju , mieszkanie, 1 pok, 28m2, ip, wynajem 1200zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie-kawalerka W ofercie kawalerka o powierzchni 28m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 400 zł27 m² 22 118,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

385 000 zł59 m² 6 525,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkania Nowa Ruda-Słupiec, ulica Wojska Polskiego. Prezentujemy Państwu w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 59 m ,zlokalizowane na parterze 4-ro piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M ieszkanie bezczynszowe o powierzchni 50 m2, z balkonem , zlokalizowane na wysokim parterze budynku, na osiedlu Polne. Lokal posiada 2 pokoje, w pełni umeblowaną kuchnię oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W lesie! Do sprzedania działka budowlana o pow. 1500 m2 usytuowana w Ostrowinie. Wg mpzp działka oznaczona symbolem mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Doskonała lokalizacja! ścisłe centrum miasta! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw, położone na 5 piętrze 5-piętrowego budynku (bez windy) znajdującego się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Masłów

Masłów,dolnośląskie

140 000 zł1 278 m² 109,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka płaska, prostokątna, łatwa do zagospodarowania. Przyroda, las, czyste powietrze. Działka położona na powstającym osiedlu w uroczej wsi w której bez trudu odnajdziesz ślady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

429 000 zł76 m² 5 618,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o pow. 76,35 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy - chojnów. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

471 772 zł41 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa we Wrocławiu Opis wrocław - Lipa Piotrkowska Jest to nowa inwestycja doświadczonego dewelopera. Obejmuje budowę 14 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł75 m² 17 986,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

WE also speak english, feel free to contact us by phone / Я розмовляю украінською! Luksusowy apartament z ogromnym tarasem - ostatnie piętro, wyjątkowy klimat Przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

! uwaga sprzedaż tylko za gotówkę! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Wrocławskim Śródmieściu. Mieszkanie charakteryzuje się zachowanym w środku klasycznym stylem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 850 000 zł182 m² 10 164,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:832 m²

Do sprzedaży śliczny dom jednorodzinny , wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 148 m2 (całkowitej 182 m2), posadowiony na działce o powierzchni 832 m2 ,położony w Żernikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania przestronny i rozkładowy apartament 3 pokojowy o powierzchni.: 55 m2 przy ul. Straussa na Jagodnie w cichej i spokojnej okolicy z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od właściciela Witam, od 01.02.2025 jest dostępne na wynajem piękne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w Oleśnicy przy ulicy Kolejowej. (Nowe bloki za Biedronką na 3go Maja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

125 000 zł42 m² 3 004,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Olszynie. Nieruchomość położona jest na parterze wyremontowanej kameralnej kamienicy. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł43 m² 20 762,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dla inwestora (w tym miejscu zawsze się wynajmie w dobrej cenie) z widokiem na park w najbardziej pożądanej wrocławskiej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skoroszów

Skoroszów,dolnośląskie

120 000 zł1 707 m² 70,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urocza działka pod lasem który jest częścią wielkiego kompleksu leśnego Doliny Baryczy. Jeśli lubisz bezpośredni kontakt z przyrodą to poczujesz się tu bardzo komfortowo. Będziecie tu mieli na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł63 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia przy ul. Gwiaździstej! Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, pierwszy najem. Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

657 000 zł55 m² 11 989 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną propozycją mieszkań w nowoczesnym budynku, który powstaje w jednej z najbardziej malowniczych i pożądanych lokalizacji Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

9 900 zł240 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Zapraszamy do wynajęcia niezwykłego domu, spełniającego najwyższe wymagania nawet najbardziej wymagających klientów! Położony w prestiżowej dzielnicy, ten 240 m dom łączy nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

1 500 000 zł768 m² 1 953,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam dwie działki budowlane (inwestycyjne) położone w Międzylesiu przy ul. Plac Wolności (ścisłe centrum miasta współrzędne lokalizacji 50.[numer]7461, 16.[numer]54463) o nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37m2, ul. Słowiańska w Lubinie. Komfortowe mieszkanie w centrum miasta - dobry standard. Położone na parterze. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł59 m² 11 867,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla rodziny - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł129 m² 13 901,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1868

Rezerwacja! we speak english, english describe below |historia|. |lokalizacja|. |przestronny układ|. |przedwojenny styl|. |spokój|. Wyjątkowa okazja, która nie zdarza się często. Na sprzedaż unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

479 000 zł65 m² 7 336,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klimatyczne i stylowe mieszkanie trzypokojowe na Zabobrzu III - oferta Biura Nieruchomości Optima Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni.