dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł240 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:758 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży skrajnego segmentu położonego na spokojnym osiedlu w dzielnicy Maślice we Wrocławiu. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

619 395 zł38 m² 16 215 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowa nieruchomość niespełna 2 km od wrocławskiego Rynku, zakończenie budowy w 2026 r. Zapraszam na prezentację Nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

447 000 zł34 m² 13 343,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,8 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

719 990 zł64 m² 11 309,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | 3pok. |Wilczyce!.| TYLKO U NAS! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + DUŻY ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł111 m² 6 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

WE can also speak eu/ua/ru, call me to get more details! *для придбання даної нерухомості іноземцям не потрібен спеціальний дозвіл.* Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

96 zł/m²47 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w znakomitej lokalizacji przy ul. Marcina Kromera. Lokal jest gotowy do rozpoczęcia działalności bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dobroszyce,dolnośląskie

359 900 zł45 m² 8 038,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

#44,76 m2, 2 pokoje z 22 - metrowym balkonem (!) , mieszkanie D17 Odkrywamy dobroszyce! Po wielkim sukcesie sprzedażowym w ubiegłym roku, gdzie sprzedaliśmy w sumie ponad 80 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

291 000 zł42 m² 6 928,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w zielonej części Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł38 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na Sky Tower! Najważniejsze atuty: powierzchnia: 38,15 m - perfekcyjny metraż, który jest najbardziej poszukiwany na rynku wynajmu! Układ: przemyślany rozkład - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł71 m² 9 816,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na zielonych Kuźnikach. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi bądź inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: metraż 69, 4m2(po pomiarach ze spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stare Serby, działka budowlana, pow. 10ar, sprzedaż 85 000 zł Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 10 ar, usytuowana wzdłuż ulicy Jaworowej w Serbach Starych, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

548 900 zł50 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (opcja 3 pokoi) o pow. 50m2, położone w dzielnicy Krzyki, osiedle borek, ul Hallera okolice Centrum Handlowego Borek. Usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł110 m² 9 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 928,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Saperska

Legnica,dolnośląskie

1 050 000 zł560 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:748 m²

Polecamy dla wielopokoleniowej rodziny lub pod inwestycje w wynajem. Oferujemy Państwu nieruchomość w willowej dzielnicy Legnicy przy ul. Saperskiej. Budynek wybudowany w 75r. zaadaptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Gradowa

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł16 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Powierzchnia 16m Wyposażenie: 2 tapczany (0,9x1,8m), 2 biurka z krzesłami, duża szafa, komoda Bardzo jasny okna na wschód i południe Możliwość dostosowania wyposażenia do potrzeb najemców

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł60 m² 10 358 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,34 m2 w dogodnej lokalizacji przy ul. Żmigrodzkiej. Mieszkanie stanowi idealną ofertę jako inwestycja lub może być dobrym rozwiązaniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wrocław,dolnośląskie

470 250 zł450 m² 1 045 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane przy ul. Brodzkiej! Marzysz o własnym domu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z filmem prezentującym okolicę! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Najświętszej Marii Panny

Legnica,dolnośląskie

229 000 zł40 m² 5 668,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedane Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 40,40 m2 znajdujące się na wygodnym drugim piętrze w samym centrum miasta. Wyjątkowa nieruchomość, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł69 m² 13 623,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Alternatywa dla szeregówki! Przestronne mieszkanie z ogrodem zimowym i klimatyzacją. Lokalizacja: wrocław, ul. Brylantowa Powierzchnia mieszkania: 69 m (z możliwością rozbudowy do 123,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pełczyce

Pełczyce,dolnośląskie

899 000 zł123 m² 7 308,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny eko-dom z dużym ogrodem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym w prestiżowej okolicy ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne mieszkanie 3 pokoje o wysokim standardzie (po generalnym remoncie) w bloku przy ul. Żmudzkiej, 1 piętro jest również nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł58 m² 11 828,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż zadbane i słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,91 m + taras 10,63m Lokal usytuowany jest na IV piętrze z VI, w okolicach ul. Braterskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Witosa

Kunice,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulną kawalerkę usytuowaną w Kunicach w pobliżu jeziora. Lokal o powierzchni 27 mkw składa się z: - pokoju dziennego, - przkuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

30,46 zł/m²325 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 1. Lokalizacja: ul. Główna 1a 51-180 Psary ok. 100 metrów od granicy do miasta Wrocławia, zaraz przy głównej trasie 5, przy wyjeździe z Wrocławia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł77 m² 84,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe czteropokojowe mieszkanie, położone przy ul. Miedzianej, będącą boczną Grabiszyńskiej, zaraz obok stadionu treningowego Śląska Wrocław. Wolne od zaraz Kliknij w link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

689 465 zł35 m² 19 693,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Nowoczesne Studio na Sprzedaż- 35 m , Angel River,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny i przestronny apartament usytuowany przy ul. Powstańców Śląskich w budynku z 2022 roku. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta magazyn do wynajęcia 40m2 Psary-Wrocław 1. Lokalizacja: ul. Główna 1a 51-180 Psary ok. 100 metrów od granicy do miasta Wrocławia, zaraz przy.